Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Wspólny album Dudka P56, Żarego i INKG wyda międzynarodowy gigant

Raperzy zaprezentowali nowy singiel.

Opublikowany

 

Żary, Dudek P56 i INKG

Już dzisiaj we wszystkich serwisach cyfrowych ma premierę utwór „Mało Kto” z najnowszej płyty Dudka P56, Żarego JLB i INKG zatytułowanej ‘Deżawi’. Utwór wyprodukował Szwed SWD.

„Deżawi” to projekt, który zaskoczy każdego fana hip-hopu. Inicjatorem prac nad albumem był założyciel P56 Label i ikona ulicznego rapu – Dudek, który do współpracy zaprosił reprezentanta legendarnego Hemp Gru – Żarego. Stawkę zamyka wychowanek P56 Label – młody, zdolny INKG. W trakcie swoich karier raperzy wydali prawie 20 albumów, jednak nigdy nie pracowali w takim składzie i nigdy też nie eksperymentowali z formą w taki sposób. Za opakowanie starej, dobrej treści w nowoczesne produkcje odpowiada Szwed SWD. Tytuł „Deżawi” nawiązuje do uczucia, które towarzyszyło raperom w trakcie tworzenia płyty.

Wraz z premiera singla dowiedzieliśmy się, że album zostanie wydany nakładem wytwórni Universal Music Polska. To dość zaskakująca informacja, ponieważ Dudek ma własną wytwórnię P56, a Żary jest od samego początku związany z Hemp Records.

Premiera płyty już 21 września 2018 roku.

Tracklista

1. Wejście
2. DEŻAWI
3. Skrzydła
4. Chcieliby
5. Szczerość
6. Co Ci to da
7. Mało kto
8. Koszmary
9. Ma dusza
10. Znacie to
11. Kwiat Pustyni
12. Po cichu
13. Stop

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Trinitario

Zastanawia mnie polityka takiej wytwórni jak Universal. W jakim celu wydają pieniądze na taki niewypał? Bez hejtu, ale nawet mniej wymagający fani tego nie kupią. W tym składzie tylko Dudek potrafi w miarę rapować, ten nowy jest ledwo przeciętny, a Żary jest jednym z najgorszych raperów w Europie. Ani tu nie ma kontrowersji jak w przypadku Popka, ani umiejętności, więc niech mi ktoś powie CO miałoby się tutaj sprzedać?

głos rozsądku

ten nowy nawet nie jest nowy, on już był na drugiej płycie RPK, więc pewnie 25+ ma

beka

polska jest specyficznym krajem jeśli chodzi o fonografie. Praktycznie największe muzyczne wytwórnie są stricte rapowe. W latach na początku XXI wieku universal music, sony music i inne giganty wydawały jakieś tam kurwa kozidrak czy kaje a na rapy patrzyły z lekkim uśmiechem i całkowicie to lekcewazyly. Nie docenili jak wielki z tego biznes wyjdzie i próbują się za wszelką cenę załapać i zgarnąć kawałek tortu nie mając pojęcia o realiach. Nie są w stanie wypromować sami z siebie nowych gwiazd więc łapią sie za jako-tako znane persony (patrz red, dudek). Chuja z tego wyjdzie no, ale próbowali.

18:43

Znajomi tam pracują Dlatego wydają

RED i Spinacze wydawali tam , Ale słabą promocję mieli

Jedynie Smolasty ma Dobrą tam tylko

4tomowy

INKG nowy? To, żeś teraz dojebał. Na płytach Dudka zaczął pojawiać się w 2009 poza tym wydał płytę jako Kryptonim bodajże w 2013.

Waaaaa

powiem krotko..wyyyppp prostytutko

Jan*raposranie

P56 to hold dla ofiar zajsc w Poznaniu w 1956r.?

KUBAY

17. zjedz skręta feat. żary

Łakkiller

Żarówka a co na to twój wujek Bidon ? Pasuje mu że będziesz wspierał korporacje iluminatow i empiku ? O co chodziło z ta akcja z grobami ?

18:43

Że Bilon sprzedał kolegów n chomiczówce i
Żurom ma papiery Na to ponoć

cydży

jebana literkowo-cyferkowa patusiarnia, zutylizować

Furtok

Żeby w tym składzie był Kukon to jeszcze rozumiem. Bo tak to nie wiem czym się kierowali..

Popularne