Sprawdź nas też tutaj

News

WSZ i Człowiek Warga będą dyskutować o hip-hopie

Nowy projekt gospodarzy programu „Rap na blat”.

Opublikowany

 

Hip-Hop – jesteś tu jeszcze? to spotkanie poświęcone historii hip hopu w Polsce oraz jego rozwojowi na przestrzeni lat, ponadto zostanie poruszony temat „sukcesów” sprzedażowych youtuberów. Te i inne tematy zostaną omówione już 5 listopada w Domu Spotkań z Historią w Warszawie.

Wydarzenie poprowadzi Kacper Klimczak, dziennikarz muzyczny, współtwórca programu Rap Na Blat, który zaprosił do dyskusji ciekawych gości, a wśród nich człowiek, którego nie trzeba przedstawiać, czyli Wujek Samo Zło – aktywista hip-hopowy. Kolejnym gościem będzie Człowiek Warga – youtuber, którego debiutancki album znalazł się na #3 miejscu na OLiS’ie, oraz Kałach – freestylowiec i założyciel kanału Gun Talk Music.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji, w której aktywny udział będzie mogła wziąć również publiczność. Link do wydarzenia.

17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
NorbertGierczak
2 lat temu

Kogo wy promujecie kurwa dałny jebane glamrapowe

zamknijcie mordy otwórzcie serca
2 lat temu

tych co płacą

Sentino
2 lat temu

To nie są ciekawi ludzie, to kurwa żałośni ludzie. Już lepiej zaprosić Rafalala, głównego rapera w Polsce, człowieka, który wyjaśnił pół sceny a drugie pół siedzi cichutko i nawet słowem nie piśnie. Pedały i miękkie faje z tych hiphopolowców. DO czego to doszło, że paskudny trans jest największym hustlerem i gangsta raperem.

Dziewic
2 lat temu

Wujek dobra rozumiem ale na chuj tam bezbek ulepiony z gówna i spermy gimbów ?

Marcin
2 lat temu

O kurwa no większego gówna to ja nie widziałem daaawno.

huj
2 lat temu

Przestańcie kopać te smieszne kryptowaluty, nie da sie czytać taki zamul
Za eisa tak nie było, tfu

adasdad
2 lat temu

a co ta maskotka wyciągnięta prosto z anime wie o hip-hopie?

Ruspect
2 lat temu

Wujak jeszcze kumam.Bo może raperem jest slabym ale siedzi w tym kupe lat,i zrobił sporo żeby promować tą kulturę .Ale reszta to jest jakaś kpina

Marcin
2 lat temu

Od wargi niech wsz weźmie tesciowa

Pedeusz
2 lat temu

Beka. Szkoda gadać

Wasz ziom
2 lat temu

16 osob wezmie udzial w wydarzeniu. Coś tym atencjuszom nie pykły wyświetlenia

Siorka pedehy
2 lat temu

Ja jebne. Kiedyś w 1854 pamiętam jak do chłopaków strzelano. Jakbym komuś powiedział o takim evencie wysłali by mnie na pole kukurydzy z głośnikiem bluetacz firmy dzej bi cwel i kazali słucha young multiego przez 613 godzin. Jest tylko jeden dobry multi – Multisport. Bo możesz wchodzić na pola kukurydzy bez płacenia za wejściówkę. Ale wracając tematu nie o to walczyłem w 1877 będąc aktywnym aktywista hip-hopym a już rok później mówiłem że jebać niuskul nawet podczas grypy hiszpanki. Ojciec do dziś w ciężkim stanie. Dajcie pieniądze na terapię zamiast marnować je na głupie materiały. Zrób fikołka charytatywnego jeden z drugim na ociepleniu wizerunku za to że musiałem o was czytać.

bkbk
2 lat temu

na chuj to promujecie XDDDDD przecież każdy kto widzi te artykuły na glamrapie wchodzi zeby zminusować i ich zwyzwać (MAM TAKĄ KURWA NADZIEJE)

Jasiu oliwa
2 lat temu

Aktywista hip hopowy i youtuber i już chyba to samo sie komentuje. Niech wypierdalają na chujowo z nimi !

Prawda
2 lat temu

Opublikowany 1 dzień temu / 29 Październik 2019 Przez Kinga Mazurek

18:23 7

WnukTedego
2 lat temu

Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Jebać jurnego i tego skurwysyna prop i testo. Co to w ogóle za nick chujowy

Prop&Testo
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Propionat Testosteronu ty kurwa betonie, zamiast glamrapu poczytaj troche ksiazek, ale ciezko w sumie czytac jak twoja glowa ciagle wykonuje ruchy przod tyl i do tego sie krztusisz wnuku ubeckiej kurwy i motopompy

Popularne