Sprawdź nas też tutaj

News

WSZ i Człowiek Warga będą dyskutować o hip-hopie

Nowy projekt gospodarzy programu „Rap na blat”.

Opublikowany

 

Hip-Hop – jesteś tu jeszcze? to spotkanie poświęcone historii hip hopu w Polsce oraz jego rozwojowi na przestrzeni lat, ponadto zostanie poruszony temat „sukcesów” sprzedażowych youtuberów. Te i inne tematy zostaną omówione już 5 listopada w Domu Spotkań z Historią w Warszawie.

Wydarzenie poprowadzi Kacper Klimczak, dziennikarz muzyczny, współtwórca programu Rap Na Blat, który zaprosił do dyskusji ciekawych gości, a wśród nich człowiek, którego nie trzeba przedstawiać, czyli Wujek Samo Zło – aktywista hip-hopowy. Kolejnym gościem będzie Człowiek Warga – youtuber, którego debiutancki album znalazł się na #3 miejscu na OLiS’ie, oraz Kałach – freestylowiec i założyciel kanału Gun Talk Music.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji, w której aktywny udział będzie mogła wziąć również publiczność. Link do wydarzenia.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
NorbertGierczak

Kogo wy promujecie kurwa dałny jebane glamrapowe

zamknijcie mordy otwórzcie serca

tych co płacą

Sentino

To nie są ciekawi ludzie, to kurwa żałośni ludzie. Już lepiej zaprosić Rafalala, głównego rapera w Polsce, człowieka, który wyjaśnił pół sceny a drugie pół siedzi cichutko i nawet słowem nie piśnie. Pedały i miękkie faje z tych hiphopolowców. DO czego to doszło, że paskudny trans jest największym hustlerem i gangsta raperem.

Dziewic

Wujek dobra rozumiem ale na chuj tam bezbek ulepiony z gówna i spermy gimbów ?

Marcin

O kurwa no większego gówna to ja nie widziałem daaawno.

huj

Przestańcie kopać te smieszne kryptowaluty, nie da sie czytać taki zamul
Za eisa tak nie było, tfu

adasdad

a co ta maskotka wyciągnięta prosto z anime wie o hip-hopie?

Ruspect

Wujak jeszcze kumam.Bo może raperem jest slabym ale siedzi w tym kupe lat,i zrobił sporo żeby promować tą kulturę .Ale reszta to jest jakaś kpina

Marcin

Od wargi niech wsz weźmie tesciowa

Pedeusz

Beka. Szkoda gadać

Wasz ziom

16 osob wezmie udzial w wydarzeniu. Coś tym atencjuszom nie pykły wyświetlenia

Siorka pedehy

Ja jebne. Kiedyś w 1854 pamiętam jak do chłopaków strzelano. Jakbym komuś powiedział o takim evencie wysłali by mnie na pole kukurydzy z głośnikiem bluetacz firmy dzej bi cwel i kazali słucha young multiego przez 613 godzin. Jest tylko jeden dobry multi – Multisport. Bo możesz wchodzić na pola kukurydzy bez płacenia za wejściówkę. Ale wracając tematu nie o to walczyłem w 1877 będąc aktywnym aktywista hip-hopym a już rok później mówiłem że jebać niuskul nawet podczas grypy hiszpanki. Ojciec do dziś w ciężkim stanie. Dajcie pieniądze na terapię zamiast marnować je na głupie materiały. Zrób fikołka charytatywnego jeden z drugim na ociepleniu wizerunku za to że musiałem o was czytać.

bkbk

na chuj to promujecie XDDDDD przecież każdy kto widzi te artykuły na glamrapie wchodzi zeby zminusować i ich zwyzwać (MAM TAKĄ KURWA NADZIEJE)

Jasiu oliwa

Aktywista hip hopowy i youtuber i już chyba to samo sie komentuje. Niech wypierdalają na chujowo z nimi !

Prawda

Opublikowany 1 dzień temu / 29 Październik 2019 Przez Kinga Mazurek

18:23 7

WnukTedego

Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Jebać jurnego i tego skurwysyna prop i testo. Co to w ogóle za nick chujowy

Prop&Testo

Propionat Testosteronu ty kurwa betonie, zamiast glamrapu poczytaj troche ksiazek, ale ciezko w sumie czytac jak twoja glowa ciagle wykonuje ruchy przod tyl i do tego sie krztusisz wnuku ubeckiej kurwy i motopompy

Popularne