Sprawdź nas też tutaj

Wideo

WSZ: „Udowodnię ci Arab, że jestem lepszym sportowcem i raperem”

Raperzy zmierzą się na pięści.

Opublikowany

 

16 marca na warszawskim Torwarze na przeciwko siebie staną Arab i Wujek Samo Zło. Pojedynek raperów budzi wiele emocji m.in. ze względu na to, że Arab od lat trenuje sporty walki, a WSZ nie jest znany ze sportowych osiągnięć. – Trenowałem kiedyś Judo, trenowałem zapasy. Trenowałem też taki sport, gdzie była garda bokserska, kopanie i podcinanie – mówi Wujek z uśmiechem na twarzy w rozmowie z MMA Rocks.

Pojedynek bokserski

Arab ma na koncie wygraną walkę z Rubym z Ganja Mafiiji, jednak jego starcie z Wujkiem nie odbędzie się w formule MMA, tylko stoczą oni pojedynek bokserski. – On nie będzie mógł dźwigni zrobić, ani żadnego kopnięcia, kolanko żadne nie będzie fruwało. Będziemy się bili na pięści. Myślę, że on będzie pajacował – uważa WSZ.

Udowodnię ci Arab, że nie jesteś prawdziwym sportowcem, tylko jesteś sportowcem na potrzeby show. Pokażę ci, że jestem lepszym sportowcem, raperem i showmanem. Możliwe, że nawet dostaniesz w oko na ważeniu – zapowiada autor krążka „Wszystko gra”.

Pojedynek Araba i Wujka ma trwać trzy rundy. Jak przyznaje ten drugi, będzie się starał je przetrwać.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
STULEJARZ_YODA

„Trenowałem też taki sport, gdzie była garda bokserska, kopanie i podcinanie”
TO ZDANIE UTWARDZA MNIE W WYGRANĄ WUJACHA”

sad

można gdzieś u buka obstawiać?

Dorian

trenowałem mma i futbol amerykański dziś zajmuje się boksem w klubie poznańskim

ALKOHOLIK

UNDERDOG SIĘ ZNALAZL

ALKOHOLIK

Stoczył wiele walk pod szkołami podstawowymi

trener personalny

Ty raperem? Beka człeku. Kiedy ostatnio coś nagrałeś? Pewnie jeszcze za komuny. Ty sportowcem? Ile ważysz suchoklatesie? 40kg? Ile wyciskasz na ławeczce? Przecież ciebie wiatr przestawia jak chce, gdy mocniej zawieje. Normalnie skóra i kości. Idź dalej promuj zioło i palenie, populistyczny kurwiszonie.

elomordens

Nie mam nic do WSZ. Nawet troche szacunku za jego programy w TV ale nic wiecej. To tylko cygan co spiewa piosenki i wrozy z reki. Nieszkodliwy. Sam news wydawal mi sie zartem ale to sie dzieje na prawde i za darmo 😀 WSZ dostanie w pizde bez dwoch zdan. Ta walka nie ma zadnego sensu. Jak nie interesuje mnie zadne mordobicie tak to jedno chetnie zobacze – moze sie zdziwie i to Arab dostanie w pizde?

Damian

Jak Ciebie montana malik najebał haha

może zmądrzejesz, stary pecie

Była moda na palenie zioła – chujek samo dno promował zioło.
Była moda na jebanie komercji – chujek samo dno jebał komercję.
Po latach lody puściły i sam się szlajał w „Na Wspólnej”.
Jest moda na sport – chujek samo dno pozuje na sportowca.

Normalnie chorągiewa w ludzkiej skórze. Oby Arab spuścił ci porządne manto i by znosili cię na noszach, pozorancie.

Wasz ziom

Arab to samo. Trafił swój na swego

podpiwek

„Udowodnię ci Arab, że nie jesteś prawdziwym sportowcem, tylko jesteś sportowcem na potrzeby show. Pokażę ci, że jestem lepszym sportowcem, raperem i showmanem. Możliwe, że nawet dostaniesz w oko na ważeniu”

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie wierzę, że można pierdolić takie kacapoły. Dla Araba to któraś kolejna walka z rzędu, a chujas zgodził się na ten cyrk dla kasy, ale pozuje na wielkiego sportowca. Co za baran. On serio myśli, że ktoś nabierze się na to puste pierdolenie?

Damian

Ciebie malik najebal chuju

RapAudytor

Mój tajny informator tego typu ze Zgierza – jednej z najlepszych hackerów na świecie – włamał się na serwer federacji ParówyMMA i dotarł do kontraktu Wujka Samo Dno. Z owej umowy jasno wynika, że przed walką WSD i Kebab zmierzą się na polu golfowym… A wiadomo jak Wujek gra w golfa.
A jak ktoś nie wie, to link: https://www.youtube.com/watch?v=_pDaHA74Oh4

Hujson

Wujek kasztany zrzuci w gacie i go wyprowadza z klatki haha

Wasz ziom

Hujowo rapujący Wujek jest lepszy niż Arab i jego zamulone flow. Typ leci jednostajnie nie ważne na jakim bicie. Jedyne w czym jest dobry to upodlenie się jointem. Żywy rap ? Co to kurwa było. Peja, Wdowa i Bilon haha. Zacne jury. I takie właśnie pajace jak Arab się tam pchają. Karierowicz. Czekam aż ładowanie w dupsko kolegi stanie się codziennością wtedy szybko zmieni profesję. Tańczy jak zagrają…

1980

Cygan, nigdy nie byłeś dobrym raperem i nie będziesz…
Co najwyżej na wolnym stylu dostateczny na =
Pozdro!

Twój Starry Potter

Wujek jak to wujek spoko typ, ale tym razem chyba przesadził. Jak wychudzony ciapak Malik go najebał to Gabryś mu nie da rady? Wujo w pizde dostaniesz i tyle.

wujek chujek

gdzie on ma oczy kurwa hahahaha co on sobą reprezentuje gamoń

Dix
ProfesorNauk

Stawiam dwa tysie na wujka. Wygra. Wspomnicie moje słowa. Nawet jak przegra to i tak jak dla mnie ma lepszy i najśmieszniejszy nochal w rap grze

Popularne