Sprawdź nas też tutaj

News

Wu-Tang Clan: pierwszy zwiastun serialu

10-odcinkowa produkcja „Wu-Tang: An American Saga”.

Opublikowany

 

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu o legendarnej grupie hip-hopowej „Wu-Tang: An American Saga”. Filmowa opowieść o zespole bazuje na dwóch książkach RZA „The Wu-Tang Manual” oraz „Tao of Wu”.

Serial „Wu-Tang: An American Saga” będzie się składał z 10 odcinków. Jego akcja jest umiejscowiona w latach 90-tych w Nowym Jorku. RZA udaje się zjednoczyć dwunastu czarnoskórych mężczyzn, którzy stworzą jedną z najciekawszych grup hip-hopowych na świecie. Producentem i scenarzystą serialu jest Alex Tse. Udział w produkcji mają także Method Man, Ghostface Killa, Inspectah Deck, Masta Killa oraz GZA.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Reakwon

Pozycja obowiazjowa

Loco

Ciekawe czy będzie Bieber

Dzban
Nawet

Jestem ZA

Niewczas

Jestem RZA

Ernest

Jestem GZA

Cydrzy

W końcu coś o hip hopie

Sikam na stojąco

Fajne usuwane komentarze jebać

Compton

Pomidor

Shaolin

Wu tang forever

janek

feat z tarkanem też będzie ?

Bartosz dymarski

Powiem wam że powinniście być bardziej otwarci .kiedyś też byłem anty lecz wszystko zmieniło się przy wizycie u lekarza, więc do rzeczy, starszy pan kolo 70 nadciągający seksownie lateksowa rękawice zgarnia smukłym ruchem odpowiednią porcję wazeliny równie gładko wprowadza zgrabny paluszek w móje oczko i wtedy to poczułem .Poczułem jak moje życie się zmieniło w mgnieniu oka mój wewnętrzny żar rozpalił się jak pochodnia , tak bardzo wzniecił porządnie że już nigdy nie poczułem tej mocy która ten pan mi dostarczył nawet ojciec się zdziwił gdy wróciłem do domu mówił że cały promienieje . To był ten czas, czas na zmiany więc podczas rozmów z mamą o lukrze postanowiłem zmienić fryzurę. Koledzy mówili że pedo style lecz pokazałem charakter i do dziś siedzę w zaspiermionym otoczeniu pozdrawia oświecony Bartek nielubiący dziewczyn

GR SOLDIER

to niezła historyjka

Krzysztow Krafczyg

Jesteś z sb mafi?

Odb

Zwiastun serialu o klanie dildosów.

Albert ZweiStain

Napisał debil z ksywą ODB

Odb

ODB napisał że Albert CwelStain to debil.

rypka Plum

on jest odb od odbytu, nie od bastarda.

Popularne