Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Wuwunio i jego wieczór kawalerski

90. odcinek Pal Hajs TV.

Opublikowany

 

Wieczór kawalerski to wyjątkowy dzień w życiu Pana Młodego. Moda przyszła z zachodu i choć trwa już jakiś czas, pomysły na jego spędzenie nie wychodzą poza oklepane klasyki. Paintball, quady, grill, kutry rybackie, limuzyny, czy wątpliwej jakości kluby ze striptizem na nikim już nie robią wrażenia. Dziś, żeby kogoś zaskoczyć trzeba się postarać. Kawalerowie prześcigają się więc w pomysłach na organizację coraz to oryginalniejszych imprez. Tego wieczoru trzeba dać z siebie wszystko. Nie inaczej postąpił WuWunio, który swoje święto postanowił zorganizować w słynnej stolicy polskiego melanżu – Mielnie. Impreza miała charakter otwarty i każdy kto chciał, mógł się na niej pojawić. Zobaczcie co z tego wyszło.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

Dawno mnie nie było na glamrapie więc sporo sie zmieniło. Znalazłem fajnego faceta który robi ze mnie swoją szmate do buta i chciałem wam zadać pytanie – czy przed gejowskim ślubem wieczór kawalerski też można spędzić w gronie facetów? Chciałbym jeszcze porobić rimming komuś innemu zanim sie hajtne

PIHuj zwykły chłopak z Podlasia

Ślub biorą kobieta i mężczyzna, wy obrzydliwi sodomici możecie jedynie się parzyć jak zwierzęta. Rób co chcesz cydży tylko nie chwal się swoją dewiacją bo nikogo z nas to nie interesuje. Wyjedź z chłopakiem do Holandii albo jakiegoś innego marksistowskiego kurwidołka dla sodomitów, tam z pewnością odnajdziecie się wśród swoich. To tyle z mojej strony. Chuj ci w dupe i wszystkiego tęczowego na nowej drodze życia.

RUCHAM TWOJ CUKIER

Nie no, jaki chuj w dupe, czemu tej kurwie przyjemności życzysz

Odb

Chujunio i jego wieczór kanalarski

kosmos

Ciekawostka na dziś:
Jedna na 200 osób rodzi się z dodatkowym żebrem.

huj

ruchał gohe pod żabką za tatrę

Jurekj

14:22 7

Opublikowany 4 dni temu Przez Sebastian Skajnowski

wojtek lat 12

co to rimming jest ?

Człeniu

Jaką trzeba być smutną pizdą, żeby dla paru złociszy pierdolnąć swoją prywatność i odjebać atencyjne kawalerskie z lamusami xD

Posiadacz wielkego penisa

Z tego co się orientuje jego normalny kawalerski odbędzie się oddzielnie. A btw jest youtuberem i taki patent na zrobienie odcinka jest dobrym pomyslem, co ty zrobisz dla paru złociszy?

wojtek lat 12

dla paru złociszy ? wyrucham ci matke

PAL HAJS DZIFKO

Popularne