Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Wuwunio i jego wieczór kawalerski

90. odcinek Pal Hajs TV.

Opublikowany

 

Wieczór kawalerski to wyjątkowy dzień w życiu Pana Młodego. Moda przyszła z zachodu i choć trwa już jakiś czas, pomysły na jego spędzenie nie wychodzą poza oklepane klasyki. Paintball, quady, grill, kutry rybackie, limuzyny, czy wątpliwej jakości kluby ze striptizem na nikim już nie robią wrażenia. Dziś, żeby kogoś zaskoczyć trzeba się postarać. Kawalerowie prześcigają się więc w pomysłach na organizację coraz to oryginalniejszych imprez. Tego wieczoru trzeba dać z siebie wszystko. Nie inaczej postąpił WuWunio, który swoje święto postanowił zorganizować w słynnej stolicy polskiego melanżu – Mielnie. Impreza miała charakter otwarty i każdy kto chciał, mógł się na niej pojawić. Zobaczcie co z tego wyszło.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cydży
3 lat temu

Dawno mnie nie było na glamrapie więc sporo sie zmieniło. Znalazłem fajnego faceta który robi ze mnie swoją szmate do buta i chciałem wam zadać pytanie – czy przed gejowskim ślubem wieczór kawalerski też można spędzić w gronie facetów? Chciałbym jeszcze porobić rimming komuś innemu zanim sie hajtne

PIHuj zwykły chłopak z Podlasia
3 lat temu
Reply to  cydży

Ślub biorą kobieta i mężczyzna, wy obrzydliwi sodomici możecie jedynie się parzyć jak zwierzęta. Rób co chcesz cydży tylko nie chwal się swoją dewiacją bo nikogo z nas to nie interesuje. Wyjedź z chłopakiem do Holandii albo jakiegoś innego marksistowskiego kurwidołka dla sodomitów, tam z pewnością odnajdziecie się wśród swoich. To tyle z mojej strony. Chuj ci w dupe i wszystkiego tęczowego na nowej drodze życia.

RUCHAM TWOJ CUKIER
3 lat temu

Nie no, jaki chuj w dupe, czemu tej kurwie przyjemności życzysz

Odb
3 lat temu
Reply to  cydży

Chujunio i jego wieczór kanalarski

kosmos
3 lat temu

Ciekawostka na dziś:
Jedna na 200 osób rodzi się z dodatkowym żebrem.

huj
3 lat temu

ruchał gohe pod żabką za tatrę

Jurekj
3 lat temu

14:22 7

Opublikowany 4 dni temu Przez Sebastian Skajnowski

Człeniu
3 lat temu

Jaką trzeba być smutną pizdą, żeby dla paru złociszy pierdolnąć swoją prywatność i odjebać atencyjne kawalerskie z lamusami xD

Posiadacz wielkego penisa
3 lat temu
Reply to  Człeniu

Z tego co się orientuje jego normalny kawalerski odbędzie się oddzielnie. A btw jest youtuberem i taki patent na zrobienie odcinka jest dobrym pomyslem, co ty zrobisz dla paru złociszy?

wojtek lat 12
3 lat temu

dla paru złociszy ? wyrucham ci matke

wojtek lat 12
3 lat temu

co to rimming jest ?

PAL HAJS DZIFKO
3 lat temu

Popularne