Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Wuwunio na Weselu Kurpiowskim

89 odcinek Pal Hajs TV.

Opublikowany

 

Wesele Kurpiowskie, które odbywa się w Kadzidle, to impreza folklorystyczna z ogromnymi tradycjami. Rozgrywa się w kilku miejscach, zgodnie z regułami tradycyjnego wesela. Podczas zabawy uczestnicy i widzowie stają się gośćmi weselnymi. Mogą jeść, pić i tańczyć z Młodymi. Wydarzeniu towarzyszą kiermasze, pokazy rękodzieła ludowego, przejazdy furmankami, barwne orszaki ślubne i zabawy ludowe. Impreza organizowana jest zawsze w trzecią niedzielę czerwca, jednak nasza ekipa pojawiła się na miejscu w sobotę i jak nietrudno zgadnąć, nic się tam nie działo… Wpadka organizacyjna nie ostudziła naszego zapału. Postanowiliśmy wykorzystać okazję i uczcić z pompą 26 urodziny Janczara. Tym razem role się odwróciły i bardziej pijany był ten, który zwykle za kamerą stoi, niż ten, który prezentuje się przed. Zresztą zobaczcie sami!

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Andżej
3 lat temu

Bezbek który przyjaźni się z ludźmi, z których początkowo toczył bekę, plus koniowata laska przehajpowana przez stulejarzy, którzy ślinią się na kawałek wątpliwej wielkości cycka i odsłonięte nogi. Jebać.

JEBAĆ WAS HEJTERZY STULEJARZE
3 lat temu
Reply to  Andżej

Wuwunio, Luiza, Janczar – PROPS…!!!

Belmondo Informator
3 lat temu

Ona bez filtrów na Insta i fotoszopa jest raczej niezbyt urodziwa. Ten Janczar to chyba z programu pracy da opóźnionych w rozwoju, a Wuwunio to głąb którego przyjaciółmi są niedorozwoje typu Tiger Bonzo, Sowa, Bonus i reszta idiotów. NIc dziwnego, że jego fanami są jeszcze więksi idioci, co było widać na zlocie, kto przyjechał. Niesamowita ekipa.

Muki
3 lat temu

I jeszcze ta ksywa wuwunio. Gdzie sie rodza takie zjeby?

Odb
3 lat temu

Chujunio na weselu kurwiowskim

Wasz ziom
3 lat temu

Że jeszcze mj nikt nie wpierdolił. Zjeb szuka fejmu promując jakąś linkiewicz. Huj ci w dupe cwelunio !!!

Biedroń
3 lat temu

Wuwunio na Weselu Kurewskim

Popularne