Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Wytwórnia Vivid Stem Records zaprezentowała nowy singiel Wuzeta „Pryzmat”, do którego powstał teledysk. Nagranie promuje nową płytę rapera „Out Of Sync”. Za produkcję kawałka odpowiada Lete, a klip to dzieło Jurnego.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lil Pee

prymat na propsie przyprawy do grilla i kurczaka

beka

polska jeszcze nie gotowa

bo tak

kupiłem płyte…ale kurde…polska nie była gotowa…szkoda, że zniknął ale dobrze, że wrócił

pssss jadą

beka

IJO IJO PSSSSS JADO

bez kitu szkoda, że te dwa lata za szybko wjechał. Mało brakowało a polskiego skepte byśmy mieli, teraz będzie mu ciężko się przebić

ProfesorNauk

Tfu! Trzy czte ry i. Siemanko mordeczki, z tej strony Mahatma Gun D, wraz z obecnym tu Młodym G tworzymy nowy skład Mobbyn. Płyta uhqqow jest owocem naszej wspólnej drogi na przekór babilonu. Wraz z naszymi braćmi stworzyliśmy dla Was unikalny, kozacki materiał, który zapisze się w historii wielkimi literami. Obecnie dodajemy ostatnie szlify, dodajemy smaczki i przygotowujemy dla Was zajebiste niespodzianki. Wraz z wydaniem płuty rozpoczynamy również akcję rekompensat dla osób, które były jakkolwiek poszkodowane przEZ NASZ LABEL. Jako małą gratkę dla Was ogłaszam dwa konkursy. Jeden dla chłopaków a drugi dla dziewczyn. Więcej na naszym nowym fanpejdżu. Yyy link do fanpejdża znajdziecie w opisie na insta. Elo emamama..

never

Zajebsity, ale nie na cebulandię.

Kornix

Czemu nie w stopro?

cydży

Witam, jestem ojcem cydżego i piszę w tej chwili z jego konta. Proszę nam z żoną wybaczyć za zachowanie tego jebanego idioty. Widocznie za mocno go dojeżdżałem w łóżku, syn miał prawie chuja w mózgu no i porwali go też kiedyś cyganie i pierdoli teraz od rzeczy. A mówiłem mu przecież, gdy wsadzałem mu penisa do ust, że ludzi trzeba szanować. Jeszcze raz Państwa przepraszamy i obiecujemy, że syn poniesie konsekwencję. Podziurawię go śrubokrętem osobiście.

pawelec777

Nie lepiej uczyć go uśmiechu a nie jak się wściekać?

cydży

ty sie o moj usmiech nie martw, caly czas jestem usmiechniety nawet jak czytam te komentarze, masa pieniedzy i to ze moge wszystko miec powoduje ze sie smieje , tylko bogactwo, hahahahahahahahahahaha

cydży to kurwa na smyczy

jakie pieniądze ? jakie bogactwo ? znów zapomniałeś wziąć leków jebany idioto

cydży

kto to kurwa jest wuzet, kto go wymyslil

hhuj

wypierdalaja paruwo

Popularne