News
Wybieracie się na SBM FFestival? Poczujcie się pewnie na koncertach i w strefie Old Spice
Old Spice wkroczyła do świata muzyki.

Czuć się pewnie i świeżo na imprezie – to temat tak samo ważny, jak wybór odpowiedniego koncertu, towarzystwa czy dobór stroju. Old Spice zna ten temat na wylot.
Festiwalowa pewność
W tym roku Old Spice wkroczyła do świata muzyki i odwiedziła duże europejskie festiwale. W Polsce ich wypełnioną atrakcjami strefę możecie spotkać na SBM FFestival, gdzie marka prezentować będzie swoją nową platformę komunikacyjną. Hands Up Confidence to odpowiedź na sytuacje, które są w stanie zepsuć nam festiwalowy dzień. Znamy je dobrze: to wielogodzinne uczucie nieświeżości czy niepewność, kiedy wydaje nam się, że wszyscy patrzą właśnie na nas. Albo momenty, kiedy chcemy tylko myśleć o dobrej zabawie, ale w głowie mamy ograniczenia. Jakie? Nie możemy na przykład unieść rąk w górę czy skandować wraz z ulubionym zespołem refrenu ich wielkiego hitu. Old Spice chce rozmawiać o tych wstydliwych sprawach, normalizować je i szukać rozwiązań.

SBM FFestival, czyli top polskiej sceny w jednym miejscu
Dlaczego akurat podczas 8. edycji SBM FFestival? Bo impreza, która odbędzie się między 29 a 31 sierpnia na warszawskim AWF, to topowe wydarzenie festiwalowe w Polsce. Mocno kusi też line-upem, złożonym z kilkudziesięciu artystów polskiej sceny rapowej. Będą zarówno gwiazdy SBM, najważniejsi przedstawiciele innych wytwórni, a także najciekawsi przedstawiciele nowej fali artystów. Wystąpią m.in. Oki, Białas, bracia Kacperczyk, Guzior, Otsochodzi, Young Leosia, Bambi, Gibbs i Szpaku. Oprócz muzycznych scen, na SBM FFestival przygotowane zostanie festiwalowe miasteczko z atrakcjami, a w nim m.in. strefa Old Spice.
Wakacje pod znakiem festiwali
SBM FFestival w symboliczny sposób zamyka wakacje – czas letnich imprez. W tym roku działo się na tym polu naprawdę sporo, a nierzadko trzeba było wybierać między dwoma, a nawet trzema ciekawymi festiwalami odbywającymi się w tym samym momencie. Na wydarzenia tego typu jeździmy, ponieważ śledzimy muzyczne trendy, kochamy muzykę na żywo i po prostu chcemy się bawić, wyrwać się z miasta i celebrować wolność. Chcemy też czuć się swobodnie i pewnie, nie myśleć o niczym poza tym, co dzieje się na scenie. Tym bardziej, że jak wynika z badań, podobno aż 74 proc. mężczyzn twierdzi, że gorzej bawi się na imprezie, gdy czuje się nieświeżo lub gdy ktoś inny w otoczeniu jest nieświeży. A przecież festiwale mają służyć przede wszystkim dobrej zabawie!
Bawić się intensywnie, czuć się świeżo
Komfort, pewność siebie, akceptacja własnego ciała i swoboda w otoczeniu innych – o tym właśnie chce rozmawiać marka Old Spice w otoczeniu koncertowej publiczności. Ich strefę strefę na tegorocznej edycji SBM FFestival warto odwiedzić także z powodu unikalnych, nieoczywistych atrakcji. Poza tym marka wprowadziła niedawno męską linię Rockstar, którą docenią wszyscy uczestnicy wydarzeń muzycznych. Nowe orzeźwiające dezodoranty i odświeżające żele pod prysznic Old Spice pachną cytrusowymi nutami bergamotki oraz zapewniają 48-godzinną festiwalową świeżość. Docenią to na pewno wszyscy, którzy bawią się intensywnie i jedyne, co chcą czuć podczas koncertów, to nieskrępowaną radość.

*Artykuł powstał we współpracy z Old Spice
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

News
Malik ujawnił, co było powodem jego odklejek
Dlaczego raper był nieznośny i groził internautom?

Pamiętacie odklejki Malika, który komentował dosłownie wszystko, co było publikowane na jego temat, wdawał się w każdą dyskusję i groził internautom? Raper ujawnił, co było tego powodem.
– Ramadan co roku był tym okresem, kiedy przez miesiąc byłem trzeźwy. I zawsze wiązało się to z tym, że pierwsze dwa tygodnie, byłem nieznośny dla swojego otoczenia i społeczeństwa. Miałem sytuacje, w których ubliżałem ludziom w internecie i każdy mówił o „odklejkach Malika”. A to był po prostu mój zestaw odstawienny w tamtym momencie, z którym zwyczajnie sobie nie radziłem – ujawnił Malik w rozmowie z Adamem Turskim dla Hypetalk.
Niedawno raper wprowadził zmiany w swoim życiu, które wyszły mu na dobre.
– Teraz był pierwszy rok, w którym trzeźwo wszedłem w Ramadan. Nie miałem żadnych wku**wów wewnętrznych. Ktoś, kto pali dużo trawy, pewnie doskonale wie, o co mi chodzi. Normalnie sypiam, normalnie jem. Jestem wdzięczny, że mogę spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy w tej chwili – dodał.
„Odklejki Malika” od dłuższego czasu nie były widoczne. Kilka dni temu wrócił on nawet z nowym numerem w starym stylu, zakładając z innym raperem grupę Tax Free.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Ten Typ Mes komentuje zaskakujący wynik Brauna: „Niespodzianka”
Były właściciel Alkopoligami nie pała sympatią do reprezentanta skrajnej prawicy.

Grzegorz Braun uzyskał 6.4% głosów zliczając dane z 99% komisji obwodowych. To duża niespodzianka i sukces polityka. Ten Typ Mes, który jest po przeciwnej stronie barykady skomentował jego wynik.
Mes o wynikach wyborów
Raper nie jest zadowolony z wyniku wyborów prezydenckich, bo większość głosów zdobyła prawica. Karol Nawrocki: 29.7%, Sławomir Mentzen 14,9%, a Grzegorz Braun 6.4%. W sumie daje to 51% poparcie i teoretyczne zwycięstwo Karola Nawrockiego z Rafałem Trzaskowskim w II turze.
– Nie dziwne, że mam tyle koleżanek i mniej kumpli, jak to menopolo zagłosowało na prawo, megaprawo lun ultraprawo – komentuje Mesiwo.
Raper o Braunie: „Prorosyjski”
Mes pokazał też zdjęcie Grzegorza Brauna z Leonidem Swiridowem. To pracownik kremlowskich mediów, którego polskie służby podejrzewały o szpiegostwo. Jak twierdzi raper, fotografia została wykonana w 2018 roku w Moskwie.
– 6% dla tego gościa?! Wiedziałem, że Polaków jego antysemityzm nie odstraszy, a niektórych wręcz uwiedzie – nie urodziłem się wczoraj. No ale, k***a, Polacy głosujący na kogoś jawnie proruskiego? No jest to niespodzianka moi mili. Jakbym pił, to bym dzisiaj zrobił sam flaszkę gapiąc się w paszport i na godło nasze, bez zrozumienia się gapiąc – komentuje.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Liroy nie wierzy w wynik Trzaskowskiego. Raper komentuje wyniki wyborów
Poznaliśmy sondażowe wyniki wyborów prezydenckich w Polsce.

Poznaliśmy sondażowe wyniki wyborów prezydenckich w Polsce. W wynik Rafała Trzaskowskiego, który zdobył 2 punkty procentowe więcej od Karola Nawrockiego nie dowierza Liroy.
Od 20 lat dwie największe partie nie zdobyły tak mało głosów – mówią eksperci. To oznacza, że wyborcy zaczynają burzyć pomnik POPIS-u. Zaskakuje wynik Sławomira Mentzena, który zdobył 15%, a także Grzegorza Brauna z 6% poparciem. Zdecydowanie nie dowieźli Szymon Hołownia i Magdalena Biejat z niecałymi 5% każde z nich.
– Dla mnie zaskoczeniem jest pierwsze miejsce Rafała Trzaskowskiego, w które nie wierzę – powiedział przed chwilą Liroy podczas maratonu wyborczego na Kanale Zero.
– Wydaje mi się, że ten wynik Exit Pollu jest dalej kampanią optymizmu, żeby nie pokazać dokładnego wyniku. Myślę, że wszystko się okaże w ciągu najbliższych godzin – dodał.
Według weterana sceny kampania sondażowa windująca od samego początku Trzaskowskiego trwa nadal i na pierwszym miejscu, po podliczeniu głosów może finalnie znaleźć się Karol Nawrocki.

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Nożownik, który ranił Tory’ego Laneza odsiaduje karę dożywocia
Tymczasem fani Megan Thee Stallion wpłacają datki na napastnika.

Na początku tygodnia, Tory Lanez został zaatakowany w więzieniu. Dostał 14 ciosów nożem. napastnikiem był inny osadzony za morderstwo.
7 razy w plecy, 4 razy w klatkę piersiową i 3 razy w głowę – w sumie Tory Lanez został dźgnięty nożem 14 razy przez jednego ze współwięźniów. Napastnikiem był Santino Casio. Odsiaduje karę dożywocia za morderstwo i przestępstwa z użyciem broni.
Po ataku na rapera został przeniesiony do odosobnienia. Śledczy wyjaśniają sprawę.
Tory Lanez został przeniesiony już do szpitala więziennego, gdzie cały czas otrzymuje opiekę. Według nowych doniesień czuje się dobrze i ma szansę na pełny powrót do zdrowia.
Tymczasem pojawiają się doniesienia, że fani Megan Thee Stallion wpłacają datki na Santino za to co zrobił Lanezowi.
Megan Thee Stallion fanbase are donating money to a convicted murderеr because of what he did to Tory Lanez…. pic.twitter.com/k40g2xFQPy
— kira 👾 (@kirawontmiss) May 16, 2025
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
„Avicii Forever” – płyta z hitami i nowymi utworami nieodżałowanego artysty
Kompilacja zawiera m.in. nowy utwór „Let’s Ride Away” z Elle King.

Interscope Records, Pophouse i Avicii Estate z dumą prezentują „Avicii Forever” – zestaw 19 kluczowych utworów Aviciego, a także nowy singiel „Let’s Ride Away” z udziałem Elle King. Będąca hołdem dla ponadczasowej twórczości i dziedzictwa nieodżałowanego Tima Beglinga kompilacja ukazała się kilka miesięcy po światowej premierze docenionego przez krytyków filmu dokumentalnego „I’m Tim”. Produkcję można oglądać na platformie Netflix.
Dzięki „Avicii Forever” fani otrzymują długo oczekiwaną nową muzykę, a jednocześnie mogą ponownie do takich hitów jak „Wake Me Up”, „Levels”, „Hey Brother”, „Waiting For Love” i wiele innych. Kompilacja powstała po to, by pogłębić wiedzę mniej zaangażowanych odbiorców o dorobku Aviciego i przedstawić jego spuściznę młodszemu pokoleniu.
Nowy utwór „Let’s Ride Away” wyprodukowali Tim Bergling, Luke Laird i Carl Falk, a współautorką tekstu jest Kacey Musgraves. Piosenka łączy organiczne, korzenne brzmienia z charakterystyczną, melodyjną wrażliwością Aviciego, a dzięki mocnemu i pełnemu emocji wokalowi Elle King daje słuchaczom poczucie wolności, zabierając ich w podróż pełną przygód. W aranżacji użyto tej samej sekcji dętej, która pojawiła się wcześniej w utworze „Fades Away”.
– Tim był wyjątkowym artystą i jednocześnie twórcą raz na pokolenie, z niezwykłym talentem do nadawania każdemu dźwiękowi własnego, niepowtarzalnego charakteru. „Let’s Ride Away” ukazuje to perfekcyjnie – miksuje korzenne, organiczne elementy z charakterystycznym dla stylem – mówi Carl Falk, producent i wieloletni przyjaciel Tima Berglinga. – Jego kreatywność nie znała granic. Potrafił wziąć dowolny dźwięk, głos czy instrument i całkowicie go sobie podporządkować. Najpiękniejsze w jego muzyce jest to, że jest ponadczasowa – kolejne pokolenia ciągle odkrywają Aviciego, a jego piosenki nadal poruszają ludzkie serca na całym świecie – dodaje.
Tim nieustannie poszukiwał nowych inspiracji, współpracowników i głosów, co w 2017 r. zaprowadziło go do Nashville. Jednym z nagraniowych sesji w legendarnym Sound Emporium było spotkanie z Kacey Musgraves i producentem Lukiem Lairdem.
– Tim miał w studiu idealne wyczucie między pokorą a pewnością siebie. Pozwalał swoim współpracownikom na swobodę twórczą, a jednocześnie skupiał się na kluczowych fragmentach melodii i tekstu, uwydatniając je. Praca nad „Let’s Ride Away” była prawdziwą przyjemnością – wspomina Luke Laird. – Myślę, że byłby bardzo szczęśliwy z efektu końcowego. Uwielbiał ten utwór już w dniu, gdy go napisaliśmy, a Elle dostarczyła niesamowity wokal, pozostając wierna melodii, ale wnosząc też coś od siebie – podsumowuje Laird.
Okładka nowego wydawnictwa przedstawia wyrzeźbiony w kamieniu monument z logotypem Aviciego. Ręcznie ciosany kamień pochodzi z Bjärlöv w Skåne (Szwecja), niedaleko miejsc, w których Tim spędzał wakacje. Monument i grafika są hołdem dla ikonicznej muzyki Aviciiego, która – podobnie jak kamień – przetrwa wieki.
Tracklista
1. Wake Me Up
2. Levels
3. Let’s Ride Away (feat. Elle King)
4. The Nights
5. Waiting For Love
6. Without You (feat. Sandro Cavazza)
7. SOS (feat. Aloe Blacc)
8. Hey Brother
9. Lonely Together (feat. Rita Ora)
10. I Could Be the One [Avicii vs Nicky Romero]
11. Silhouettes
12. Fade Into Darkness
13. You Make Me
14. The Days
15. For a Better Day
16. Addicted to You
17. Friend of Mine (feat. Vargas & Lagola)
18. Broken Arrows
19. Heart Upon My Sleeve (feat. Imagine Dragons)
20. Heaven
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
-
News3 dni temu
50 Cent zwrócił się do Polaków: „Nie przegapcie tego”
-
News4 dni temu
Bedoes ściął włosy i ma nowe dziary. Wiemy, co to oznacza
-
News2 dni temu
Łona dissuje: „Nie ma nic gorszego niż rapujący aktor”
-
News3 dni temu
Fan zrobił mural śp. Joki na szkole podstawowej
-
News1 dzień temu
Reklama z udziałem Sokoła ustanowiła rekord wyświetleń
-
News2 dni temu
Ważka G21 nie jest ostry jak maczeta. Przegrana w 20 sekund
-
News4 dni temu
Poznaj raperki i raperów show Netflixa „Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska”
-
News1 dzień temu
Mata zaatakował TVP w likwidacji