Sprawdź nas też tutaj

News

Wybieramy 3 najciekawsze numery podziemnych raperów z „Nołnejm Alert” #6

Poznajcie perspektywicznych raperów z głębokiego podziemia.

Opublikowany

 

Adin

Jak w każdy poniedziałek, Yurkosky przeprowadził transmisję live z cyklu „Nołnejm Alert”. Polega on na przesłuchiwaniu przez prowadzącego wraz z widzami utworów raperów z głębokiego podziemia. Poziom nagrań to jedna wielka sinusoida, na której znajdziemy kompletnie początkujących graczy ze znikomym warsztatem oraz młodych i perspektywicznych raperów, którzy mogą powoli przebijać się o level wyżej i uderzać do świadomości szerszej grupy słuchaczy.

Podsumowaniem każdego „Nołnejm Alertu” jest wybór wyróżniających się nagrań, z których GlamRapowa Redakcja wybiera trzy najciekawsze.

1. ywiS – „M.A.N.I.A.K.”

2. Adin – „To nie to”

3. TOMZ – „Dwa razy T”

2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kutange
3 lat temu

przecież O.S.T.R jest znanym raperem.

massivewp
3 lat temu

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

Popularne