Sprawdź nas też tutaj

News

Wybieramy 3 najciekawsze numery podziemnych raperów z „Nołnejm Alert” #7

Poznajcie perspektywicznych raperów z głębokiego podziemia.

Opublikowany

 

Kadr z wideo

Jak w każdy poniedziałek, Yurkosky przeprowadził transmisję live z cyklu „Nołnejm Alert”. Polega on na przesłuchiwaniu przez prowadzącego wraz z widzami utworów raperów z głębokiego podziemia. Poziom nagrań to jedna wielka sinusoida, na której znajdziemy kompletnie początkujących graczy ze znikomym warsztatem oraz młodych i perspektywicznych raperów, którzy mogą powoli przebijać się o level wyżej i uderzać do świadomości szerszej grupy słuchaczy.

Podsumowaniem każdego „Nołnejm Alertu” jest wybór wyróżniających się nagrań, z których GlamRapowa Redakcja wybiera trzy najciekawsze.

1. Symer – „Dwa Dwa”

2. Wiz x Baxe – „Lunapark”

3. Dejlu – „Kochaj mnie”

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Monar king
3 lat temu

Glebokiego gardla tej kurwy z foto chyba, dobra zdzira, tych raperkow to jebac po calosci, co za kurwa szlam, slychac ze ta lysa osiurana cweloza wybierala

Samson
3 lat temu
Reply to  Monar king

Napisał łak największy z dupy bólem, skillem bonusa bgc agd rtv i flow dj’a bobo… Jesteś śmieciem a śmietnik twym domem więc zrób coś pożytecznego i zamieć się sam

Monar king
3 lat temu

https://youtu.be/Pm6zsevhJk4 tak wogole szykuje sie nowa porcja beki kurwa hhaha czekamy na newsy, ale kurwa gdzie jest mlody zb? Odbil z trojkata?

Popularne