Sprawdź nas też tutaj

News

Wyborcza: „Otsochodzi to raper, na którego czeka świat”

Ogólnopolski dziennik przedstawił sylwetkę rapera.

Opublikowany

 

Otsochodzi w szaliku w kampanii Reebok
Otsochodzi / fot. Reebok

Na łamach Gazety Wyborczej pojawił się artykuł poświęcony warszawskiemu raperowi: „Otsochodzi: raper, na którego czeka świat. Kim jest młoda gwiazda polskiego hip-hopu?”. Jarek Szubrycht opisuje postać Otsochodzi zdradzając kilka faktów z prywatnego życia rapera.

22-letni warszawiak Miłosz Stępień był skazany na hip-hop. Jako paroletnie dziecię słuchał rapu z bratem ojca, a na początku podstawówki specjalnymi gośćmi na jego urodzinach byli zaprzyjaźnieni z rodzicami pionierzy polskiego hip-hopu z zespołu Molesta – możemy przeczytać. Warto wspomnieć, że tuż przed odejściem na rapową emeryturę Pelson nagrał ostatni kawałek „Szacunek za klasyk” właśnie z Otsochodzi.

Reprezentant Asfaltu rzucił liceum w maturalnej klasie. – Hip-hop okazał się nie tylko hobby, ale i sposobem na zarabianie pieniędzy. Choć Stępień ceni też sobie epizod pracy fizycznej w Wielkiej Brytanii – pojechał odwiedzić mieszkającego tam ojca, ale zakasał rękawy i harował w szkolnej stołówce w Cambridge.

Jarek Szubrycht zwraca uwagę, że po zmianie wizerunku z oldschoolowego na newschoolowy część osób zarzuciła raperowi pogoń za modą. – Kiedy po tych sporach opadnie kurz, będzie można zauważyć, że Otsochodzi to raper nie tylko utalentowany, ale i wszechstronny, który ma jeszcze czas na znalezienie własnego języka. Wtedy dopiero się zacznie… – przepowiada autor.

Poniżej przypominamy wspólny utwór Otsochodzi i Pelsona, którym reprezentant Molesty zakończył karierę.

Nowa płyta Otsochodzi

Zmiana stylówki na „Nowym Kolorze” wcale nie zaszkodziła Otsochodzi jak niektórzy zwiastowali. Wręcz przeciwnie, album się obronił i wyrobił kilka istotnych statystyk, o których powiadomił warszawski label zdradzając przy okazji, że raper pracuje już nad nową płytą. – Otsochodzi, najmłodszy reprezentant naszej wytwórni. Jest niewiele od niej starszy, ale w jednym roku umieścił dwa swoje klipy w TOP5 kanału YouTube Asfalt Records. Nowa solowa płyta już się gotuje – poinformowała wytwórnia Asfalt Records.

Otsochodzi zaatakowany przez Dioxa

Pod koniec 2017 roku, Diox w mocnych słowach skrytykował Otsochodzi zarzucając mu kserowanie Bedoesa. – Jeśli kradniesz świadomie podziały rytmiczne, intonowanie etc koledze z branży to jest to totalna kiszka! Za kserowanie dozgonna beka – zwłaszcza dla takiego małolata co niby hołduje zasadom starej szkoły. Kradzione nie tuczy Janek. -1 do respektu – napisał wtedy Diox.

Przy okazji wywiadu z Proceente, warszawski raper został zapytany o tę sytuację. – Ja nikogo nie zdissowałem. Jakbym chciał, to bym go zdissował. Ja po prostu stwierdziłem fakt, że podper***nie czyichś patentów na rapowanie nie jest efektem ubocznym muzyki – mówi Diox w rozmowie z Proceente. – Słyszałem cztery numery Bedoesa, po czym usłyszałem Jano Otsochodzi i usłyszałem dokładnie to samo – tłumaczy.

Diox przyznaje, że kiedyś był fanem Otsochodzi. – To nie jest tak, że byłem nastawiony negatywanie (…) Ja nie sprawdziłem tych numerów, żeby się do niego doj***ć. Sprawdziłem to jako gość, który sprawdza co się dzieje na scenie muzycznej (…) W jego przypadku mnie to zniesmaczyło, oburzyło – wyjaśnia.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
jebać garbate nosy

No skoro Wybiórcza o nim napisała to musi być fajnym raperem. Takim tęczowym, tolerancyjnym, lubiącym ubogacanie przez przybyszów z Afryki. Tfu! Jebać Szechtera i cały ten jego pejsaty folwark!

Odb

Żydostwo pisze o rowerach nie mając pojęcia o Rapie także ten artykuł może się przydać w lesie na grzybach przy wydalaniu fekaliów. Jak cała ta jebana lewa gazeta…wróg dla Państwa. Suma=jebac gowno wyborcze i bez propsów dla tego gościa bo dla mnie bez polotu

JUREK OWSIAK

a to jak wyborcza tak pisze to git

Trystydycymyt

Jebać szabas zeitung!

eloelo

Polskie media niemieckiego kapitalu piszą o Otsochodzi, to tylko swiadczy o tym zjebie, ktory dopchał sie przez menago do zagranicznej kasty. tfu jebac go

Kazek

dobra dobra ale pelsona to peja wyjasnil i tyle w temacie

łakkiller

zamknij morde gnoju

Pawel markowski

Ciota jakich malo ej ej ej ej

głos rozsądku

Muzykę niech robi jaką chce, ale czemu ci wszyscy newschoolowcy stylizują się na pedałów? Odrzuca na samym wejściu

estella

Skąd ten hype na niego ? Zwykły kolo który potrafi nawijać.

dsasda

asfalt jedyna wytwórnia hip-hopowa w polsce, która nie ogranicza się z promocją do wrzucania rzeczy na swoje social media, ale też zapewnia jakąś tam obecność w tradycyjnych mediach, portalach, większych festiwalach. może teraz jeszcze alkogpoligamia dzięki flirtowi mesa z agorą

WFLLLL

bo ostatnio rozjebał i tyle

głos rozsądku

Swoje dupsko chyba

Hitmakers

Jasio O co Kaman, wezcie nie przesadzajcie z Nim juz czym on sie wyroznia ni czym tez steka jak reszta tych Wacow takich jak Queboo , Zabson, i inne fake lovy, i jeszcze kurwa Molesta pionierzy rapu w Pl? Wtf

Jakub

Raper w obcislych portkach z pedalskim usmieszkiem justina bibera promowany przez gowno-gazete wyborcza?? Hehehe artykul na poprawe humoru. Gdzie sie podzial hip-hop z lat 90 i 2000? Nawet posel marzec (liroy) lepiej nawijal od dzisiejszej sceny hiphopolowej

ŻeCo?

Ostochodzi to pozer, najpierw wielki truskulowiec, ale nie było takiego fejmu
to za chwile już robi hity gimnazjalne bez treści…zero szacunku do siebie, tfu

Popularne