Sprawdź nas też tutaj

News

Wychowany na Pink Floyd?! Lil Yachty z płytą „Let’s Start Here”

To nie pierwszy flirt rapera z alternatywą.

Opublikowany

 

fot. Tom Harrison

Nominowany do nagrody Grammy Lil Yachty starannie buduje swoje imperium. Raper świętuje premierę najnowszego albumu „Let’s Start Here”. Krytyka już okrzyknęła krążek nowym początkiem dla artysty.

Lil Yachty otwiera nowy rozdział

Krążek jest następcą wydanego w 2020 „Lil Boat 3”, który zadebiutował na 14. pozycji Billboard 200. „Let’s Start Here” to zupełnie nowy kierunek jego rzemiosła, które z zaangażowaniem rozwijał przez ostatnie dwa lata. Artysta dniami i nocami nagrywał płytę z zespołem w różnych zakątkach kraju – od El Paso po Brooklyn. Produkcją albumu zajął się Sadpony.

Inspiracją do stworzenia tak intymnej i nietypowej płyty były własne psychodeliczne doświadczenia oraz wieloletnia miłość do przełomowego albumu Pink Floyd, „Dark Side of the Moon”.„Let’s Start Here”, czyli flirt z alternatywą

Dla artysty nie jest to jednak pierwszy flirt z alternatywą – w 2021 Lil Yachty współpracował z Tame Impala przy remiksie „Breathe Deeper”, który ukazał się na „The Slow Rush B-Sides & Remixes” i dotarł do 47. miejsca Hot Rock & Alternative Songs zestawienia Billboardu.

W październiku 2022 25-letni raper trafił na szczyty list przebojów za sprawą wiralowego hitu „Poland”. Lil Yachty wyprodukował także kilka utworów z bestsellerowego albumu Drake’a i 21 Savage „Her Loss”.

Lil Yachty – the BLACK seminole. – posłuchaj

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
EZP familia
2 miesięcy temu

Zryta okładka

Profes0r Trapu
2 miesięcy temu

Odkryłem ostatnio powód mojego #przegryw
29lat kawaler, pytany kiedy w końcu się ożenię bo kuzyn Sebastian to już dom buduje i w ogóle ma lepszą pracę (ch00j że z 40 letnia kobieta a jest z 3-5 lat młodszy ode mnie) i zapytany czy u mnie w pracy nie ma żadnej fajnej a ja że nie i że większość albo bez zębów albo samotne matki. No i tu poszło pytanie a co to samotne matki gorsze? A ja że wolę być sam niż wychowywać nie swoje dziecko.
I bum zrobiła się grobowa atmosfera okazało się że dziadek który słuchał rozmowy byl wychowywany przez nie swojego ojca.
Jego ojciec był kukiem więc przekazał wychowanie kuka na mojego dziadka. Po czym z tej spermy zawierającej genetykę zmieszana z przeżyciami i wychowaniem dostała moja matka i na końcu ja. Po prostu w trakcie drzewa genealogicznego wplątał się przegryw który swoim bluepillstwem zniszczył wszystko co mogłem osiągnąć wychowując mojego dziadka na kuka bo tylko kuk moze wychować się od ojca kukolda.

Popularne