Sprawdź nas też tutaj

News

Wyciekły maile rządu na temat #Hot16Challenge Andrzeja Dudy

Rządzący chcieli wprowadzić #Hot16Challenge na „nowy level”.

Opublikowany

 

duda morawiecki

Udział Andrzeja Dudy w akcji #Hot16Challenge2 wywołał w środowisku rapowym sporo dyskusji i niemałego zamieszania. Z wycieków rządowych maili dowiedzieliśmy się, że w planach było m.in. zorganizowanie przez Prezydenta #Hot16Challenge3.

W pierwszej chwili może wydawać się to nieprawdopodobne, ale przedstawiciele najwyższych polskich władz przez wiele miesięcy używali prywatnych skrzynek pocztowych, służących do kontaktu i podejmowania kluczowych decyzji związanych z naszym krajem. Wszystko skończyło się w momencie, gdy hakerzy włamali się do jednej z nich. Teraz rozkminki decydentów z Nowogrodzkiej są publikowane na kanele „Poufna rozmowa”. Właśnie poznaliśmy szczegóły odnośnie pamiętnego „ostrego cienia mgły” w wykonaniu prezydenta.

– (…) PAD jest krytykowany trochę za dziwny tekst, ale przede wszystkim za to, że włącza się w akcję zbiórki na służbę zdrowia zamiast systemowo rozwiązać problem. Cały czas odbija się nam ta zbitka „2 miliardy na TVP zamiast na onkologię. – napisał do współpracowników Mateusz Morawiecki.

Dalej pojawiły się też pomysły zorganizowania akcji Hot16Challenge3, w której Andrzej Duda miał zapowiedzieć w studiu nagrań akcję 3 miliardów na onkologię.

– Gdyby prezydent (…) pojawiłby się w zaaranżowanym studiu nagrań i powiedział na luzie coś mniej więcej takiego – spokojnie, nie zamierzam po raz kolejny rapować, ale chciałem powiedzieć, że przenosimy akcję #Hot16Challenge na nowy level Hot16Challenge3, bo dajemy na onkologię nie dwa miliardy a trzy – i to będzie załatwione jeszcze przed wyborami. – puentuje Morawiecki.

W praktyce okazało się, że te pomysły były tylko propagandowym zabiegiem. Polska onkologia jest w agonii, a NFZ zmniejszył finansowanie szpitalom w tym zakresie. Jesteśmy też jedynym krajem w Europie, w którym rośnie umieralność na raka piersi.

Na temat udziału Prezydenta w akcji zorganizowanej przez Solara krytycznie wypowiedziało się środowisko hip-hopowe:

  1. Tede o zwrotce Andrzeja Dudy: „To zabrnęło za daleko”
  2. Peja, Paluch i Kali komentują udział Prezydenta w #hot16challenge2

#Hot16Challenge w wykonaniu Andrzeja Dudy po 1,5 roku od publikacji zdobył 13 mln wyświetleń na Youtube. Prezydenta nominował Zeus.

 
152 komentarze
152 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
El czapo
2 miesięcy temu

Czyli wyszło na to że Sentino przyczynił sie bardziej w pomoc polskiej służbie zdrowia niz sam morawiecki. A wy dalej będziecie się oszukiwać że nie jest najlepszym raperem na tej śmiesznej polskiej scenie. #SICARIOS

Halo policja...
2 miesięcy temu
Reply to  El czapo

#ObSzCzArIoS

PEDE SŁYSZAŁ DISS WDOWY, KTÓRY NIGDY NIE POWSTAŁ
2 miesięcy temu

JACUŚ, MYŚLISZ ŻE JAK ZAPŁACISZ ZA USUNIĘCIE NEWSA TO ZAPOMNIMY ŻE JAKIŚ SRACZI TEDACZI Z INSTAGRAMA ZROBIŁ CIĘ W KONIA JAK AMATORA, PODSUWAJĄC CI RZEKOMY DISS WDOWY, KTÓRY SAM NAPISAŁ??? OJ FLAKULLA, OD BOHATERA DO ZERA 😀

Jarek
2 miesięcy temu

No właśnie, gdzie to się podziało się?

PEDE SŁYSZAŁ DISS WDOWY, KTÓRY NIGDY NIE POWSTAŁ
2 miesięcy temu
Reply to  Jarek

MAMA DAŁA JACUSIOWI PIENIĄŻKI, ZEBY MÓGŁ OPŁACIĆ SKASOWANIE NEWSA, BO SYNEK SIĘ ZBULWERSOWAŁ 😀

0£G¡
2 miesięcy temu

Halo policja… To cie przesladuje w snach temu czepiasz sie impotentow i innych zakolakow tylko prawda jest taka ze to sa przypadlosci a wolanie o pomoc mudurowych to kwestia wyboru

krzyszowka
2 miesięcy temu

ee pomozcie z krzyzowka https://youtu.be/OpdyUOVWkhg

Paluch
2 miesięcy temu

Co na to Sentino?

Bezbek
2 miesięcy temu
Reply to  Paluch

Halo policja
Ratunku pomocy!

Jhgrw1123t79ppjjbvcdqert8ohggfg
2 miesięcy temu

Tylko piękne i młode kobiety mi się podobają! Tuska nienawidzimy my z PiS!

Hgfew2234y89pijnvcddeetyuuhhh
2 miesięcy temu

Nienawidzimy tuska oraz PiS, bo to polaczki z tvn I polsat oraz tvp I youtube! To są niedojeby I inwalidzi katolscy klerowi! Śmierć pedałom!

Witam serdecznie.
2 miesięcy temu

Banana republic.

żENADA (GimbaO33)
2 miesięcy temu

pisssing rebuplic

PRZEBIERAŃCÓW Xdddddddddddddddddddddddd
2 miesięcy temu

Lepiej byście się zajęli wyprowadzaniem Polski z ruiny! Zamiast tego wolicie ten fatalny stan pogłębiać i dbać tylko o siebie i pociotków!

warol kojtyła
2 miesięcy temu

przecież polski rap to ruina

Jhtre223t790ojnvcdew3689ighh
2 miesięcy temu

20 psychiatrów sądowych oraz 30 anty-psychiatrôw u mnie w mieszkaniu będzie!

muslim ciapaty cygan nigga żydek 666
2 miesięcy temu

to są dwa polaczkowe gówna oraz podludzie! polish shit from poland! polacks!

Stalking Stalker 666
2 miesięcy temu

Dwa niedojeby policyjne z PiSuaru! Karły są też w Platformie Obywatelskiej! Katole!

Stalking Stalker 666
2 miesięcy temu

Jebać Wszystkich inwalidów! Fuck invalid!

Moje?
2 miesięcy temu

Jak ma spadać umieralność na raka piersi podczas gdy obywatele się nie badają a nawet sami się nie próbują diagnozować. Niektórzy to się nawet nie chcą szczepić 🙁

Rasta Records
2 miesięcy temu

Free Wierzbik PDW https://youtu.be/3sjaIPYq9ps

SKURWYSYN JEBANY PRZYWRACA USUNIĘTE KOMENTARZE
2 miesięcy temu

SPÓJRZCIE SOBIE REAKCJE TYCH FLAKÓW, PEJÓW KALICH I INNYCH MORSKICH ROMANÓW NA 16 DUDY, ŻE NIBY POLITYCZNIE, WIECIE SZPITALE SĄ ZAJEBANE A PREZYDENT DLA NICH NAGRYWA, PRAWDA JEST TAKA, ŻE KŁUJE WAS, IŻ BYLE DUDUŚ ZJADA WAS DUPĄ, BA – ŻEBY TYLKO ON. KORWIN, MIŁYPAN (TEN OD DISCOPOLO) CZY KURWA SPEJSON WAS WPIERDALAJĄ RAPERZYNY, NAJPROSTSZA KURWA MAĆ „MUZYKA” I PISANIE RYMOWANEK POD UBOGIE BITY, CHUJ A NIE ARTYŚCI, KAŻDY MOŻE NAGRYWAĆ TAKIE GNIOTY. POWIEM WAM, ŻE KIEDYŚ W TRAKCIE SPINY DEYS VS SB CZY KTOŚ TAM NAPISAŁEM, ŻE ICH W BEEFIE ROZJEBAŁBY RADEK LISZEWSKI Z ZESPOŁU WEEKEND I TAKA JEST PRAWDA, MIERNI JESTEŚCIE RAPERZY, NIE MACIE POJĘCIA O MUZYCE, TEORII, JAKIŚ DWUNASTOLATEK ZROBI BIT NA JEDEN AKORD, DODA JAKIEŚ MIAUCZENIE, WY DOSTAJECIE BIT, IDZIECIE DO STUDIA, REALIZATOR W GRATISIE ZESRA SIĘ NA MIĘKKO SŁYSZĄC TE WYSRYWY ALE POKOMBINUJE I WYJDZIE GOTOWY PRODUKT POD GIMBAZĘ. CHUJ WAM W DUPĘ, CZEKAM NA HOT16 KUBICY I STOCHA, RAJDOWIEC I SKOCZEK WAS ROZPIERDOLĄ – BEKA

Jgddw23yu89ojjbvcwer5ty
2 miesięcy temu

To jest plebs polaczkowy! Polish shit from Poland! Sram na sejm! Karły I niedojeby to plebs polaczkowy!

Jhtre2wrt780okknvxdwet78ihu
2 miesięcy temu

Zamordujcie wszystkich pedałów! Karły nas do więzienia nie wsadzą! Nie grypsuję! Polskie obywatelstwo mam oraz Polakiem katolickim jestem w Polsce urodzonym!

Khgt4311esdcvjkp97532qwdfvhju
2 miesięcy temu

Jestem polakiem w polsce urodzonym I katolikiem! Szacunek dla inwalidów, karłów, niedojebów, inwalidów, chorych I biednych oraz wytatuowanych mam taki sam jak I do kobiet brzydkich!

Jhfr323yi90oknvxsw3357oihhhhj
2 miesięcy temu

Testy DNA na ojcostwo sąd przeprowadzi! Dziecko z gwałtu poddane aborcji, albo eutanazji! Chrzest! IQ patologiczne wypisane na twarzy! Jestem polskim katolikiem kurwa do chuja niedojeba inwalidy!

Jgr222r5790onnvdsw3tuihgh
2 miesięcy temu

Żywego bękarto-bachora zabić! Dzieciobójstwo! Eutanazja dziecka zdrowego po porodzie! Redneck and bubba polityki nie zrobi katolickiej! Kler mnie nie jest w stanie pozbawić życia! Psychopath jest odporny oraz nie cierpi! Mają się mnie wszyscy politycy bać!

Jhte22e346i90oknvcder6ujtg
2 miesięcy temu

Niech każdy wie, że każdego człowieka z shit mam!

gut
2 miesięcy temu

jebac bube i rzad pisu

Dmx
2 miesięcy temu

Złodzieje nie mają wstydu. Ich szczęście, że Polska jest narodem tępym i wybrali. 500 plus

Dollo Popierdollo
2 miesięcy temu

Gówno warty ten news, to nie polityka pl.

Ojciec Naczelny
2 miesięcy temu

Dają miliardy na propagandową telewizję publiczną a żałują na fundusz zdrowia, dlaczego takie karykatury rządzą tyle lat a polacy nic nie robią? Czy powodem jest to że kupili was za 500+?

STOP DOPALACZOM
2 miesięcy temu

Kurwy z pisuaru muszą mieć za co kupować posiadłości, c’nie?!

Sutener Borixon
2 miesięcy temu

Na zdjęciu alegoria Polszy XD

Tiger
2 miesięcy temu

PIS zawsze spoko

guv
2 miesięcy temu
Reply to  Tiger

a tobie chuj w oko

Jbfdw1345u90okjbcxde22tui75rty
2 miesięcy temu

Najsłabyszy orgazizm umiera, albo samobójstwo popełni! Kobiety zakochane we mnie mnie stalkują! Na swoje dzieci nie mam zamiaru płacić! Te katole prawa nie znają! Śmierć inwalidom, brzydkim kobietom, karłom inwalidom, słabym genetycznie oraz dla narkomanów & alkoholików!

Jgfew23tu8okncdw3ruihfrrtyuuu
2 miesięcy temu

Organizm* sram na was I na wasze dzieci oraz na matki wasze!

Jbfdw1345u90okjbcxde22tui75rty
2 miesięcy temu

Najsłabyszy orgazizm umiera, albo samobójstwo popełni! Kobiety zakochane we mnie mnie stalkują! Na swoje dzieci nie mam zamiaru płacić! Te katole prawa nie znają! Śmierć inwalidom, brzydkim kobietom, karłom inwalidom, słabym genetycznie oraz dla narkomanów & alkoholików!

Jgfew2357990oknvceeru8trrtuiuiii
2 miesięcy temu

Kobieta z patologiczną mordą jest brzydka oraz z plebsu! Nie ma ona mordy patologicznej! Plebsem gardzę i inwalidki odrzucam! Nawet to kobietę z plebsu nie popatrzę! Gardzę plebsem! Każdy wie, że plebsu nienawidzimy! Niech mnie piękne Stalkują w realu! Pogardą dla plebsu! Prawo o Stalkingu znam! Nękam ludzi z twarzami brzydkimi! Nie podoba mi się kobieta z klasy robotniczej! Darwinizm to seks z kobietą najpiękniejszą! Muszę z zemsty groźby karalne zastosować, bo tak odpowiadam w kontrze! Odwet! Ja się narodziłem stwórcą wszystkich bogów! Plebs popełni przez moje pismo samobójstwa! Nienawidzę plebsu z facebook! Nienawidzę komunikatorów! Na forach internetowych naukę szerzę!

Jhte22357899oknvcde22479oihgg
2 miesięcy temu

Nie pójdę do pracy już, bo plebs, niedojebów, inwalidów oraz ludzi z brzydkimi twarzami lubię niszczyć! Karzeł oraz karlica wyginą! Zero litości dla plebsu, narkomanów, alkoholików, karłów, powolnych, słabych, niedożywieńców, połamańców, konsolowców! Śmierć pedałom oraz klasie robotniczej i prywaciarzom! Twoja żona i córka oraz syn to plebs!

Jgfew235780okbvxww2ruijhgghh
2 miesięcy temu

Se na żonę kobietę znajdę! Żona ma być do ruchania! Odrzucę kobietę z plebsu!

Racjonalista
2 miesięcy temu

Samo stwierdzenie, że umieralność na raka piersi rośnie nic nie znaczy, bo jeżeli maleje umieralność na wszystkie inne choroby, a człowiek przecież nie zyskuje nieśmiertelności i musi umierać, to wzrost umieralności na raka piersi byłby czymś dobry, To po pierwsze.

Po drugie jest duża liczba innych rodzajów raka. Mężczyźni znacznie częściej chorują na raka i częściej umierają na raka. Pięć lat z nowotworem złośliwym przeżywa 54% kobiet i zaledwie 37% mężczyzn (dane za 2005 rok według onkologia.org.pl, gdyż nie znalazłem nowszych).

Skończcie z białorycerstwem i trąbieniem o raku piersi, bo mężczyźni cierpią znacznie bardziej.

Popularne