Sprawdź nas też tutaj

News

Wymyślanie hitów za przelew? Sokół: „To małowartościowe”

Sokół nie jest fanem patentu Desiignera.

Opublikowany

 

Sokół / fot. Michał Klusek

Kilka miesięcy przed wydaniem solowej płyty Sokół wziął w Projekcie Tymczasem marki EB. Jego utwór „Chcemy być wyżej” ma dzisiaj 35 milionów wyświetleń i to obecnie jego najpopularniejszy kawałek. Według rapera tworzenie hitów, żeby tylko otrzymać za nie przelew nie jest dla niego.


Sokół nie jest fanem patentu Desiignera

Podczas rozmowy z Sokołem Mateusz Natali z Popkillera wspomniał, że
Desiigner tworzy swoje hity z dużą precyzją opierając je na ilości samogłosek. Za Sokołem to nie przemawia. – Są dwie szkoły i ja jestem z tej dokładnie przeciwnej. Dobrze wiem, jak programować ludzkie emocje, a nie matematykę samego utworu. Wydaje mi się, że nigdy matematyczne granie na samych dźwiękach czy podziałkach nie będzie tak skuteczne jak granie na emocjach. Nie da się grać na emocjach, jeśli nie ma w tym dużej dozy autentyzmu i własnych emocji – mówi.

Wymyślanie hitów tylko po, żeby otrzymać przelew na konto, jest dla mnie małowartościowe. Nie jestem fanem takiego podchodzenia do muzyki. Musiałbym robić zupełnie inną muzykę, żeby się w nią nie wczuwać, np. wymyśliłbym sobie, że będę robił hity dla dzieci. Wtedy mógłbym się zastanowić, jak dziecko zareaguje na to co robię – wyjaśnia raper. 
8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hduxislakxbxn
3 lat temu

BĘDĘ BRAŁ CIĘ
*UMC UMC*
W AUCIE
*UMC UMC*

Odb
3 lat temu
Reply to  Hduxislakxbxn

Przelewy sokolą hitową małowartościowość za wymyślenia

Co Za Dzban
3 lat temu

Nic do niego nie mam, ale przecież sokół całą swoją twórczość oparł na tworzeniu pieniędzy…

Prutalando
3 lat temu
Reply to  Co Za Dzban

Jakbyś był w pewnym momencie bezdomny to też byś tak zrobił

Co Za Dzban
3 lat temu
Reply to  Prutalando

Nie mówię, że dbanie o finanse jest złe, dziwne tylko jest, że później publicznie się wypowiada przeciwko temu.

franek mamona aka DOLLAR
3 lat temu

co on pierdoli

JebacRedi
3 lat temu

PRZECIEŻ TY ROBISZ HITY DLA DZIECI.STALES SIE TYM O CZYM RAPOWALES W TRACKACH DO 06R.

Kokodżambo i pod prysznic
3 lat temu

Co ty gadasz, śmieciarzu. Nagrywałeś kawałki reklamowe dla firm alkoholowych i odzieżowych, więc nie masz prawa głosu. W trackach sprzedajesz dupę za papier, a wywiwadach strugasz gościa, który nie robi nic dla kasy. Hahaha. Beka w chuj z ciebie, nauczyłeś się w końcu rapować czy nadal dukasz? Dlaczego nie nagrałeś po dziś dzień żadnego numer z tym pajacem o ksywie maupa duka? Przemyśl to i zamknij pysk, bo gadasz takie głupoty, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. O przerabianiu znanych już numerów – CHCEMY BYĆ WYŻEJ, czy ten kawałek disco polo – to nawet kurwa nie będę wspominał, hipokrytyczny bizmesmenie. A tfu.

Popularne