Sprawdź nas też tutaj

News

Wytwórnia TPS-a wyróżniona

Radomski label zapowiada dużo nowości.

Opublikowany

 

TPS raper z Radomia
TPS

TIW Music to radomska wytwórnia muzyczna prowadzona przez TPS-a. Label stawia przede wszystkim na lokalnych artystów, którzy mają możliwość debiutować ze swoimi albumami w pełni legalnie. Radomska marka ma teraz duże powody do zadowolenia. Serwis Youtube przyznał kanałowi T.I.W. Music srebrny przycisk za uzyskanie 100 tysięcy subskrybcji.

Nagroda przyszła ze sporym opóźnieniem, bo obecnie kanał ma już 170 tysięcy subskrybentów. – Srebrny przycisk Youtube za przekroczenie 100.000 subskrypcji … u Nas na liczniku ponad 170.000 i lecimy dalej w szybkim tempie! Na dniu dużo nowości na Naszym kanale m.in. ZDR (Zaufaj Dobrym Radom) Dack TPS Oficjalny Profil NWH. Do tego podpisaliśmy nowych wykonawców w Naszej wytwórni także będzie się działo, bądźcie czujni! – poinformował label.

„Tuptuś inaczej Wojtek”

7 września 2018 roku po ponad rocznej przerwie poświęconej na inne projekty TPS powraca z solowym materiałem zatytułowanym „Tuptuś inaczej Wojtek”. Album nie zawiedzie dotychczasowych słuchaczy, którzy cenią rapera za bezkompromisowość, szczerość oraz realizm opowieści z ulicznego świata. Mimo zmieniających się trendów i styli TPS pozostaje wierny klasycznym brzmieniom, których coraz mniej w ulicznym rapie, choć wraz z wiekiem i nowymi doświadczeniami wzbogaca tematykę swych tekstów. Wśród gości min. Rest, Dudek P56, Dack, Kacper HTA czy DCrew. Za warstwę muzyczną albumu odpowiada Tytuz.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
gdgdsgsdgsgsg

Lepszy niusy o TPS niz o gejrapach gejsona młodej igi balasa ciponafide kulfonie i innych pedałach

Don

Tyś jest pedałem xD

Odb

Kurwasz twarz barabasz…nie słucham tuptusia ale lepsze takie rzeczy jak wylęgarnia tych sb popierdółek z balasem na czele.

głos rozsądku

Bez przesady żeby takie newsy wrzucać, to może jest jakieś osiągnięcie dla YouTubera z zawodu, ale nie wiem jaki jest sens być raperem i na to patrzeć?

Cycasty bandyta ddelo

Nie ma to jak byc rasista i sluchac rapu

cydży

a co wytwornia wytwarza, aaa gówno orzygane w patusairskiej zalewie z krzywą niezadowoloną z życia mordą, natychmiastowa utylizacja takiego scierwa, uuuch jak ja was kurwy nienawidze

Białas

jebac go

hahaha

to niezły z ciebie pedał że byś go jebał

rasista

następny patol asłuchalne stekanie w kółko o tym samym do gazu

Odb

Lepszy pewnie polon Nie?? I autotune? I swag? I skrrrt? I zabson? I quebo? I taco? I cydży?…

cydży

Cydży jest najlepszy ty skurwielu

#teamcydży

To prawda, cydży jest najlepszy w opierdalaniu pałek

Popularne