tekst
Eldo o beefie z Tede (2002 r.)
Eldo w 2002 r., czyli kilka miesięcy po Wielkiej Bitwie w Płocku, udzielił wywiadu w którym opowiada o beefie z Tede.
Raper przyznaje, że przegrał Bitwę w Płocku, jednak uważa, że nagrywa lepsze kawałki.

tekst
O.S.T.R. o diggingu… (2006 r.)
tekst
Włodi: „Amerykański mainstream mnie dobija, nie mogę na to patrzeć” (2004 r.)
tekst
Kaliber 44: „Sprzedajemy bardzo dużo płyt” (2001 r.)
tekst
Gural: „Wychodzą jakieś Kalibry, Tymony, Parafuny. Czy to jest Hip-Hop?” (2001 r.)
tekst
Eis: „Nasza współpraca z Deną się wypaliła” (2003 r.)
-
News3 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News2 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News2 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News10 godzin temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News1 dzień temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
teledysk3 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg
-
News1 dzień temuMalik Montana pochwalił się 3 swoich dzieci. „Chcę przynajmniej siódemkę”
-
News1 dzień temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”