Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„XXL” od Przemka Fergusona

Tłusty rap i uliczny sznyt.

Opublikowany

 

„XXL” tłusty rap, uliczny sznyt, na trueschoolowym bicie i zarazem trzeci singiel projektu „Dobre Ryje” EP Przemka Ferusona i Kudla. To też ostatnia chwila, aby zamówić CD w wydaniu fizycznym.

 
33 komentarze

33
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pogromca kurew

Paweł Mikołujew znany jako Popek, zapłacił kilkaset tysięcy zł Miśkowi z Nadarzyna i Żuromowi oraz jak typowy cwel, siedział przed nimi ze łzami w oczach i się tłumaczył z jakiejś afery z Pomidorem. Tenże Żurom, uchodzący za sztywniutkiego prawilniaki robił wywiady z MAsą, największą rozjebundą wśród polskich gangusów. Mówił do niego paie JArku, zbijał pionę i siedział przy jednym stole. Tak włąsnie wygląda cały ten świat 40-60 letnich niedojebów mózgowych. Same debile, hipokryci i cwele które kłamią a za kasę sprzedadzą własną matkę.

Małolat iq2

TEN SAM „PAN JAREK” Z CHIŃCZYKIEM MARINGE WYJAŚNILI POTEM, ŻE ANDRZEJEK JEST ZWYKŁĄ ŚMIECHU WARTĄ PŁOTKĄ, KTÓRA Z PRAWDZIWYMI ZBÓJAMI NIE MA NIC WSPÓLNEGO

Upośledzony Karol

Yyyeee uuhhhh graeo eee graeeooo ykhm ehr ekhm yyygy ugu

Wieści z kajdanowa

Jest oświadczenie „ogółu” w sprawie konfliktu na linii Popek – Pomidor. „Ogół” podjął decyzję, że odkąd Popek zrobił szpagat na żuromiarni, Pomidor jest już w zasadzie jedynym grypsującym celebrytą.

A w ogóle już niedługo na tvp 2 nowe programy „Jak oni grypsują” i „Twój gryps brzmi znajomo”.
Bang!

4atm

W sumie to te ćwierćmózgi prawilniackie powinny powołać jakiś uliczny Trybunał Konstytucyjny, który by się wypowiadał w takich sprawach jak Popka z Pomidorem o tym kto jest rozjebusem, a kto dalej jest prawilny.

WERSJA POMIDORA. NOWE.
Analik Montanal

Cwelomiej Ciasnota, dawaj newsa o popku i pomidorze !

EJ TY KOLO!!!

FACJATA TYPOWEGO GLAMRAPOWICZA I STULEJARZA Z TEGO PORTALU BUAHAHHAHAHAHHAHAHA

EJ TY KOLO.

ALE MAM LEPSZĄ FACJATĘ JAK OJCE NA MNIE DEFEKUJĄ. PISZĘ SZYBKO BO ZARAZ 21 I CODZIENNY RYTUAŁ SRANKA. SĄ TEŻ WUJKI. TAKŻE ZBIOROWE CZEKOLADOWE BUKKAKE BĘDZIE.

EJ TY KOLO!!!

SORY NIE PRZELOGOWAŁEM. JEDEN Z OJCÓW CHLASNĄŁ MNIE CHUJEM PO RYJU I SIĘ OCKNEŁEM.

EJ TY KOLO!!!

MOIM IDOLEM JEST OYCHE DONIZ STAD MOJA FASCYNACJA KUTASAMI I TRANZOLAMI.

Polka z Francji

Nie trzeba patrzeć w telewizje…Ja widze na ulicy we Francji: Przystojnych wysportowanych, z piękną karnacją i zdrowym uzębieniem vs wyłysiały otyły polaczek z tatuażem, zapruty, śmierdzący i z ubytkami w uzębieniu…Dbając o dobro własnych dzieci wybrałam właściwie GENY i czego Wam życzę dziewczyny…!

MANIO750 ULANY CIUL.

PASZOŁ WON KURWO I NIE WRACAJ DO POLSKI JEDNEGO BEZMÓZGA MNIEJ.

Odb

„Dildos XXL” w dupie fergusona

edziopedzio

To nie ma sensu, odkąd pamiętam wyśmiewałem ślizg, ale tam dziś wchodząc w byle gówno można dowiedzieć się czegoś ciekawego a nie news o jakimś cwelu przemku kurwie jebanej od Bartłomieja Cweloty chuj wam w dupe pomidor was w siate zajebie

REDaktor

To fajnie masz, ślizg nie istnieje od tamtego roku już ale Ty tam dziś wchodziłeś XD

xxl

Uliczne żarcie i tłusty żyd

Einstein

Przemek całkiem fajny śpiewak, ale za współpracę z mc muminem aka kałachem i żydem Remikiem chuj mu do tłustej dupy.

Twojastarazapierdala

Gdzie jesteście kurwy?

_aqq_

głąby nie pamiętajo :)))

https://www.youtube.com/watch?v=eU4ZvfkmOck

———————–

Tłumy w Waszyngtonie, w tym wokół ogrodzonego i chronionego m.in. przez Gwardię Narodową Białego Domu, dziesiątki tysięcy w innych miastach. W 12 dniu protestów w USA po śmierci George’a Floyda odbyły się największe dotychczas demonstracje. Także w innych krajach, w tym w Polsce, demonstrowano solidarność z protestującymi i sprzeciw wobec rasizmu.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26010109,najwieksze-jak-dotad-manifestacje-po-smieci-floyda-protesty.html

_aqq_

Dlaczego fala protestów po śmierci Floyda jest tak potężna
Historia dyskryminacji czarnych w USA ciągnie się od stuleci. Także w ostatnich latach nie brakowało przykładów brutalności policji wobec nich. Dlaczego akurat tragedia George’a Floyda spotkała się z takim odzewem?
Ameryka przeżywa historyczne chwile. Dwa tygodnie po skandalicznej interwencji białego policjanta wobec czarnego zatrzymanego George’a Floyda jest jasne, że mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko gniewem ulicy po ujawnieniu skandalicznego nagrania. Fala protestów, która przetacza się przez kraj, nie słabnie.
Sceny chaosu z pierwszych dni zniknęły zastąpione przez wielotysięczne pokojowe marsze. Demonstrujący wysuwają konkretne postulaty, np. przekazania części uprawnień policji pracownikom społecznym i innym służbom. Demokraci przygotowali ustawę zwiększającą odpowiedzialność policjantów. W mediach dyskutuje się o rasizmie, dyskryminacji, nierównościach. Przywódcy czarnych społeczności namawiają do udziału w wyborach. Wielu porównuje obecną sytuację do roku 1968, gdy Amerykanie wyszli na ulice po zamordowaniu Martina Luthera Kinga.
https://wyborcza.pl/7,75399,26011380,dlaczego-fala-protestow-po-smierci-floyda-jest-tak-potezna.html

_aqq_

Snoop Dogg was the latest guest on Lil Wayne’s Young Money Radio on Friday (June 5) and the West Coast OG had a unique perspective on the recent protests and marches occurring in Los Angeles.
“I’m always gon’ say its gotten worse but through technology and platforms like social media and people having phones with cameras on ’em, it’s being broadcasted,” Snoop said. “Racism been going on, police brutality been going on, we been trying to tell y’all.
“It’s just now getting filmed. We been getting beat on by the police … and the camera is the best witness we got in court. Cause he don’t lie, he don’t change his story and he can’t be paid off.”
He continued, “I’m proud as a black people … it’s not surprising. Our generation took it as far as we could take it. This new generation? They’re taking it farther than we did. It’s what its supposed to be. We can only go so far so now it’s up to them to take it to the mountain top.
“Like Martin Luther King and Malcolm X, they could only go so far. Then they gave it to the Black Panthers; the Black Panthers could only take it so far. Then we got it, and it’s like, now it’s up to y’all. The beauty of is you got White, Asian, Latino working with us this time as opposed to us doing it on our own.”
https://hiphopdx.com/news/id.56253/title.snoop-dogg-talks-los-angeles-being-united-following-george-floyd-protests

Kacpersosa
Agnie

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/agnie

JeffOne
KrzysztofJ

wy co myślicie o wprowadzeniu nowego szczepu drożdży Yarrowia Lipolytica na rynek?

_aqq_

głąby nie wiedzo :)))

W Europie nie sprawdzają się przewidywania, że skutkiem ponownego otwarcia będzie wzrost zakażeń. Jest kilka hipotez usiłujących wyjaśnić tę zagadkę.
https://wyborcza.pl/7,75399,26010277,mniej-restrykcji-mniej-zakazen-dlaczego-europa-wygrywa-z-koronawirusem.html

Wytyczne z Apokalipsy mówią wyraźnie o 5 miesiącach. Nie są to wprawdzie wytyczne obowiązujące (bo są przestarzałe), ale stosowanie się do nich jest zabawne. :)))

Tygodnik „The Economist” przeanalizował epidemie od 1960 do 2019 roku (bez COVID-19) i odkrył regułę, że śmiertelność spada wraz ze wzrostem zamożności państw, do tego znacznie szybciej w demokracjach niż w reżimach autorytarnych.
To się teraz potwierdza.
https://wyborcza.pl/7,75399,26010277,mniej-restrykcji-mniej-zakazen-dlaczego-europa-wygrywa-z-koronawirusem.html

To się nie potwierdza, bo w przypadku COVID-19 najwyższą śmiertelność stwierdzono w Europie Zachodniej, USA, Kanadzie i europejskich terytoriach zależnych (dawniej nazywanych koloniami): https://glamrap.pl/tede-jako-pierwszy-raper-rusza-z-koncertami-po-pandemii/

_aqq_

13 krajów zrzeszonych w Organizacji Państw Eksportujących Ropę Naftową (OPEC), Rosja oraz inne państwa doszły do porozumienia w sprawie ograniczeń w wydobyciu surowca.
Przed dwoma miesiącami producenci ropy z krajów OPEC+ zobowiązali się do ograniczenia dziennej podaży surowca o prawie 10 milionów baryłek. Te ustalenia miały obowiązywać do końca czerwca, dziś przedłużono je o kolejny miesiąc.
Dzisiejsze porozumienie nakłada również nowe wymogi na państwa OPEC, które nie wywiązały się z poprzednich zobowiązań. Irak i Nigeria będą musiały nadrobić cięcia wydobycia w nadchodzących miesiącach.
https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2526715,OPEC-podjela-decyzje-o-dalszym-ograniczeniu-wydobycia-ropy-naftowej

_aqq_

Mexico will not join other top oil producers in extending through July output cuts aimed at propping up the price of crude, Energy Minister Rocio Nahle said on Saturday.
Made up of OPEC members and allies led by Russia, the group known as OPEC+ agreed in April to cut oil supply by 9.7 million barrels per day (bpd) in May and June to support prices.
Under that deal, Mexico pledged to reduce its crude output by 100,000 bpd in May and June, after resisting pressure from other oil producers to make cuts of 400,000 bpd.
The cuts had been due to taper to 7.7 million bpd from July to December, but on Saturday, OPEC+ agreed to extend the production cuts until the end of July.
Mexican President Andres Manuel Lopez Obrador, who has vowed to ramp up the country’s crude oil production, said on Friday that Mexico was not in a position to make additional cuts on top of what it had agreed in April.
His energy minister Rocio Nahle confirmed Mexico would not participate in the fresh cuts agreed on Saturday.
https://www.reuters.com/article/global-oil-mexico-opec/update-2-mexico-to-sit-out-extension-of-opec-oil-output-cuts-idUSL1N2DJ08I

_aqq_

U.S. energy firms cut the number of oil and natural gas rigs operating to a record low for a fifth week in a row even as some producers begin to reverse cuts as prices recover from historic lows caused by a slump in fuel demand amid coronavirus lockdowns.
The U.S. oil and gas rig count, an early indicator of future output, fell by 17, or 6%, to an all-time low of 284 in the week to June 5, according to data from energy services firm Baker Hughes Co going back to 1940. RIG-OL-USA-BHI RIG-OL-USA-BHI RIG-GS-USA-BHI
That was 691 rigs, or 71%, below this time last year and was the fifth week in a row the U.S. count fell to a fresh record low.
U.S. oil rigs fell 16 to 206 this week, their lowest since June 2009, while gas rigs dropped by one to 76, their lowest on record according to data going to 1987.
U.S. crude futures were trading around $39 a barrel on Friday, up 132% over the past six weeks but still down 36% since the start of the year.
https://www.reuters.com/article/usa-rigs-baker-hughes/u-s-oil-gas-rig-count-falls-to-record-low-for-5th-week-baker-hughes-idUSL1N2DE0YD

_aqq_

Amerykańska rewolucja łupkowa przeżywa największe kłopoty w swojej historii, pociągając za sobą upadek świeżo zdobytej niezależności energetycznej USA.
I żeby nie było, że bez uprzedzenia – https://glamrap.pl/polska-wersja-nie-wiem-czy-to-swiat-zwariowal-teledysk/ :)))

_aqq_

i tak przy okazji :)))

Władimir Putin wprowadził stan wyjątkowy w Kraju Krasnojarskim. W sobotę w elektrowni w Norylsku doszło do olbrzymiego wycieku oleju napędowego. Służby ratownicze starają się zapobiec katastrofie ekologicznej na Morzu Arktycznym. Tymczasem, jak donosi „Kommiersant”, wiadomość o skażeniu miała dojść do rosyjskiego prezydenta z dużym opóźnieniem.
Do wycieku oleju napędowego doszło 29 maja. Jego przyczyną było rozhermetyzowanie się zbiornika. Na teren o powierzchni około 350 metrów kwadratowych trafiło około 21 tys. ton paliwa.
W czwartek dziennik „Kommiersant” ocenił, że wyciek może okazać się największym takim skażeniem na obszarze rosyjskiej Arktyki. Na miejscu wciąż trwa zbieranie skażonego gruntu wokół zbiornika z olejem napędowym, z którego paliwo wyciekło po uszkodzeniu fundamentów.
Prezydent Rosji za spóźnioną reakcję na ten incydent skrytykował urzędników z Kraju Krasnojarskiego. Władimir Putin twierdzi, że służby dowiedziały się o tym z… mediów społecznościowych.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Rosja.-Norylsk.-Wprowadzono-stan-wyjatkowy-po-wycieku-oleju-do-rzek

Samael. Możliwe interpretacje:
– uważa, że Potanin nie nadaje się na przywódcę #kto po Putinie
– pomaga Rosji opróżnić przeładowane zbiorniki i generuje popyt wewnętrzny na węglowodory :)))
– wskazuje, że globalne ocieplenie niekoniecznie oznacza większą dostępność złóż Syberii i Arktyki
A znając Samaela, prawdziwe są wszystkie.

EJ TY KOLO.

WSZYSTKO GIT, ALE W KOŃCU ODPOWIEDZ NA ZASADNICZE PYTANIE TEGO RODZAJU CZY MOŻNA RUCHAĆ NA TEN PRZYKŁAD W DUPĘ PSA JAK SRA PODCZAS DESZCZU.

Popularne