Sprawdź nas też tutaj

News

Young Buck dwukrotnie dissuje 50 Centa!

Raper ma dość zaczepek w swoją stronę.

Opublikowany

 

Young buck diss cent
50 Cent i Young Buck

50 Cent zaszedł swojemu byłemu koledze z G-Unit mocno za skórę. Kilka dni temu Young Buck wypuścił numer „Foofy Freestyle”, w którym atakuje 50 Centa. To jednak nie załatwiło do końca sprawy, bo kilkanaście godzin temu w sieci pojawił się jego drugi diss.

50 Cent wyśmiewa Young Bucka

Konflikt dawnych kolegów zaczął się, jak często to bywa u 50 Centa przez Instagram. Fifty od kilku miesięcy naśmiewał się z partnerów seksualnych Bucka, których ten sobie wybierał. Podobno raper spotykał się z kobietą transgender.

Tak wygląda kobieta, z którą miał się spotykać Young Buck

Buck zdecydował się w końcu zareagować jak na rapera przystało i w ubiegłym tygodniu wypuścił na podkładzie „Duppy Freestyle” Drake’a numer „Foofy Freestyle”. Teraz raper zaprezentował kolejny kawałek „The Story Of Foofy”.

Poniżej zapoznacie się z numerami. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na odpowiedź Fiftiego.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
KochamPatusiary

ale tego transa to bym sam wyruchał mocno

luczjano

Ile ja bym dał by zobaczyć jej penisa o ja pierdole .

Kiki

50 cent wpakował Young Bucka u umowę 360 (sprawdźcie w necie o co w tym chodzi) 50 to jest koleś który nie ma u mnie szacunku. Buck dzwonił do 50, płakał, żalił się a Ten cały 50 upublicznił to nagranie. Ta sprawa ciągnie się od kilku miesięcy a wy dopiero teraz piszecie na ten temat i to w taki sposób… Haha pseudo-dziennikarze

Q-Tazz

Konflikt Young bucka z 50 Centem zaczął się jak instagram jeszcze nie istniał. Po chuj jakieś gimbusy piszą artykuły o dziejach, o których nie mają pojęcia?

loooooooo

Trochę dupeczka opierdalal bym jej berło non stop

Pablo Escodałn

kurła że tak wyglada transgender ja jebe

Analny

Young Burack dwukrotnie gwałci 50 Centa!

Raper ma dość zachodzenia go w tylnią stronę.

Huj zlamany

To nie chłop, wy gombusy ruchaliscie kiedyś ? A 50 tez nie lubię, dla mnie to pozer, huj nie gangster, widać ze gwiazda filmowa, nie wiem na czym on się dorobił ale to jak i nas jakieś systemowe dziecko. BTW na jakimś otwarciu nawet w piłkę nie trafil

Odb

Young Dick dwukrotnie fistuje 69 centa.

Kakaowy Frodo aka Analny

Young ZBUK dissuje analnie 50 centa, dwukrotnie! Raper ma dosc analnych podszeptow w swojej glowie po smierci Tomasza Chady.

fGNwD

Od Chady to się kurwo odpierdol a w analu najlepsza jest twój stary.

Popularne