Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Young Igi z zaskakującą metamorfozą

Raper zapowiada singlem nową płytę.

Opublikowany

 

young igi
fot. Daniel Jaroszek

Dziś o północy w serwisach streamingowych pojawiły się „Małe Krople” pierwszy singiel z nadchodzącego po trzech latach przerwy solowego albumu Young Igiego. Utwór pokazuje bardziej dojrzałe, refleksyjne i osobiste wcielenie rapera. Numer zapowiada powrót wydawniczy, który wydarzy się już tej jesieni.

Po wielkim sukcesie projektu OIO oraz albumu amfisbena w duecie z Żabsonem nadszedł czas na długo wyczekiwane solowe wydawnictwo Young Igiego. W zeszłym tygodniu raper poinformował swoich fanów o powrocie ukrywając wszystkie posty na Instagramie.

„Małe Krople” to numer, w którym Young Igi pokazuję się od bardziej dojrzałej strony, wspominając o ludziach, którzy koniecznie chcą pojawić się w jego życiu, gdy osiągnął wielki sukces i o tym, jak stara się ich unikać.Do utworu powstał teledysk w reżyserii Macieja Adamczaka znanego ze współpracy z Matą przy takich produkcjach jak „Szmata” czy „Szafir”. Zdjęcia do klipu zrealizowano m.in w Gdyni, z której pochodzi Young Igi.

Zaskakująca metamorfoza Young Igiego

Wraz z premierą klipu potwierdzają się spekulacje o domniemanej i delikatnie zapowiadanej zmianie wizerunkowej Young Igiego. Chcąc nadać bardziej poważnego tonu swojej postaci Igi zdecydował się na ścięcie swoich ikonicznych długich włosów, które towarzyszyły mu od początku kariery. Nowy look ma być symbolem zmiany i dojrzałości, jaką raper osiągnął artystycznie.

„Małe krople” to pierwszy singiel zapowiadający solowy albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Def Jam Recordings Poland.

fot. Daniel Jaroszek

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dyrektor Glamrap
26 dni temu

Komentarze zawierające wulgaryzmy są automatycznie odrzucane. Pamiętaj, że każda osoba, której dobra są naruszane może zgłosić to do organów ścigania. Stosuj się do zasad Netykiety!

UżyszkodnikGlamu
26 dni temu

No i dobrze
Dość tej nienawiści

Aoddie Hallen
26 dni temu

Rucham Cie kûrwo

Rap Dinozaur 86
26 dni temu

Niestety typ nie ma talentu wokalnego ponieważ nagrywa przy pomocy modulatora głosu autotune, wstyd!

awax
25 dni temu

zaskakująca reklama 🙂

kolejny teledysk zrobiony za 316zł i paczkę top chipsów
i ach te wysmakowane ujęcia pstryknięte w „miejskiej przestrzeni”i koło 4:45 jak jeszcze ludzie nie zaczęli łazić do roboty na pociąg SKM

tekstu nie słucham ale pewnie gdzie są teraz a gdzie byli wtedy, ci tam chcieli ich sprowadzić na ziemię ale oni latają wysoko, zobacz jak to jest ziomek, nie ma lipy, mamy swoje a mówili że nie będziemy mieli

bleh…

sobota goblin
26 dni temu
Jestem z Ukrainy i Rucham Polskie Dziewczyny
26 dni temu

Ładny Pedzik ale bym mu skuł otworek

Aoddie Hallen
26 dni temu

,

Uśmiechnięta morda
22 dni temu

TAM GDZIE NIE MA OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY TO NA 100% TO JEST ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Popularne