Sprawdź nas też tutaj

News

Young Multi o Masłowskiej: „Dukanie tekstu”

Raper reaguje na numer „Motyle”.

Opublikowany

 

multi masłowska

„Kanapki, klapki i siatkę na motyle”. Dorota Masłowska, która zadebiutowała na kanale SBM Label nie porwała Young Multiego. Raper mówi wprost, że pisarka i piosenkarka po prostu „duka tekst”.

Pretensjonalna grafomania w wykonaniu Doroty Masłowskiej nie spodobała się słuchaczom. Jej utwór „Motyle” spotkała miażdżąca krytyka. Jak taką krytykę usprawiedliwia sama autorka? Uważa, że to przez konserwatyzm, przemoc, antywolność i terror nicości, a nie przez to, że utwór, który zaprezentowała, zwyczajnie nie przypadł większości do gustu, bo jest słaby. Swoją reakcję na temat kawałka nagrał również Young Multi.

– Miało brzmieć jak nawijka PRO8L3Mu, a brzmi jak problem z nawijaniem – uważa Multi. – Nie podoba mi się to. Dla mnie jest słabe. Nie ma ani refrenu, który porywa. Rozumiem, że to ma być muzyka alternatywna, ale nie rozumiem, dlaczego to jest wrzucone na główny kanał (…) Tutaj nie ma takich odbiorców, którym to się może spodobać. – dodaje.

Mimo że Young Multi ma się pojawić na tegorocznym SBM FFestivalu, nie szczędzi on gorzkich słów w kierunku nowej podopiecznej Solara i Białasa. Uważa on jednak też, że Masłowska znajdzie fanów swojej twórczości.

– To dukanie tekstu. Rozumiem, że to jest jakieś artystyczne podejście. Jestem w stanie was zapewnić, że to znajdzie odbiorców, ale dla mnie tu nie ma flow żadnego – tłumaczy.

29 komentarzy
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Czas leci
1 miesiąc temu

Dwadzieścia lat temu: nastoletnia pupilka Wyborczej, twórczyni namaszczona przez salony na genialną przewodniczkę po dresiarskim ZOO, wulgarny wunderkind wyrażający postkomunistyczną pogardę dla pseudo-kibicowskiego świata blokowisk.

Dziś: podstarzała, grafomańska raszpla o twarzy zużytej ruskiej prostytuty, goniąca za atencją solaro-białasowskiego dresiarstwa, które za sprawą kopiowania ostatnich murzyńskich mód ze Stanów wyewoluowało z mściwego obszczymurstwa agresywnego wobec oskarów i julek, w tęczowych, spalonych klaunów zarabiających w cyrku dla wielkomiejskiej młodzieży.

Siebie warci, a jednak coś poszło nie tak. Zużyta atencjuszka napisała zabawny tekst o dziewczynie wzgardzonej przez dresiarza, po czym okazało się, że dla niej samej odrzucenie przez nowodresiarską publikę nie jest już takie zabawne. Nie dla niej świeże hot-dogi. Pozostają lekko zapleśniałe serdle krytyków literackich w przedemerytalnym wieku.

Braciak
1 miesiąc temu
Reply to  Czas leci

Za ten tekst nalezy ci sie nagroda literacka ‚Nike’

yeeb@ć kuków i p00lki
1 miesiąc temu
Reply to  Czas leci

ŁADNE WYJAŚNIENIE TEJ PODSTARZAŁEJ POMARSZCZONEJ LEWACKIEJ p(ZERO)LKI

stare czasy
1 miesiąc temu
Reply to  Czas leci

Pięknie napisane. Lubię Masłowską jako autorkę, ale faktycznie jej wycie odnośnie krytyki przypomina najlepsze wzorce gazetowyborcze. Czekam na więcej testów o tym jak niedojrzałe społeczeństwo wąsatych Januszy i ich wiecznie pijanych Sebiksów z nożami ukrytymi w kieszeniach dresów nie potrafi się poznać na jej geniuszu. I muszę się zgodzić z tym pędzlem z YT, to znajdzie odbiorców, lewaki ze Spiderswebu już szczają po rajtach w artykułach. A dla Solara props, że ma na tyle silną pozycję w branży, że może sobie pozwolić na wydawanie takich ciekawostek socjologicznych

Andżej
1 miesiąc temu
Reply to  Czas leci

Komentarz na glamie lepszy lirycznie, niż cała twórczość Masłowskiej. Props.

Adam Michnik
1 miesiąc temu
Reply to  Czas leci

Bez przesady, Masłowska nikomu krzywdy nie robi, pisze sobie książki, gra koncerty, nagrywa płyty, z tą pogardą to zupelnie nie tak. To był raport z wojny. Dres ją zawsze przyciągał, a ona stawiała opór, ale z wiekiem siły słabną i nabiera sie takiego poczucia, że po co to wszystko, caly ten wysiłek, to cierpienie? No i w końcu sie poddala. Jej agresywna odpowiedź na hejty gimnazjalistów wynika wlasnie z tego. Teraz, kiedy lody juz stopnialy i jest w SB Mafii, musi zachowywać się stosownie do nowych okolicznosci.

liroj merlin
1 miesiąc temu

– Miało brzmieć jak nawijka PRO8L3Mu, a brzmi jak problem z nawijaniem – uważa Multi.

ale serio tak uwaza czy tylko tak powiedzial?

digidongi
1 miesiąc temu
Reply to  liroj merlin

skoro to powiedzial to znaczy ze tak uwaza

wnuk wilka wdz
1 miesiąc temu

LEWACKA SCIERA WYMAMROTAŁA KILKA RYMOWANEK DLA DZIECI I CZEKAŁA NA OKLASKI SZMATA> . KUP SOBIE SPRĘŻONE POWIETRZE DO LAPTOPA I BRECHTAJ NIM SOBIE W PUSIE SZMATO

Emmmaaa
1 miesiąc temu
Reply to  wnuk wilka wdz

Mordo, nie powinieneś właśnie wylizywać samary z resztek mefedronu?

yeeb@ć kuków i p00lki
1 miesiąc temu

największy cope wszechczasów wkręcanie ze p(zero)lki to witaminy jedne z ładniejszych na swiecie xDDDDDDD starym januszom wykręca łeb od przerostu prostaty i wszystko co ma dziurę i jest z polski jest najpiękniejsze. Tez zauwazyłem ze laski bazują na tapecie a gdy jej nie ma to budzi się potwór. P(zero)lki są z urody ultra zwyklackie

tragarz
1 miesiąc temu

Wojciech Olszanski znowu ru.cha umysly polaczków

AHAHHAHA
1 miesiąc temu

Multi Kulti o Cwelowskiej ,,Dukanie transa”

Stahu
1 miesiąc temu

To ten idiota co powiedział, że dostała nagrodę „najke”? xD

Filantrop ruchacz 666 chips aka dziadek chilli
1 miesiąc temu

Donald Trump poważny na starość! President of USA is Joe! Putin za stary! Andrzej Duda alkoholu nie pije to politykuje!

Putler
1 miesiąc temu

Wojna Polsko Ruska bedzie a ona niech ssie na komendzie

Gniewator
1 miesiąc temu
Reply to  Putler

Nie wypowiadaj się na temat komendy jak nie siedziałeś 48 pedale

Adub
1 miesiąc temu

ja nie mogę, młody głąb przemawia do młodych głąbów. Głąby nie słuchajcie tego głąba. Zródło informacji wikipedia. Głąbie przeczytaj jej książki. Pewnie wojna polsko ruska Ci przypadnie do tego głąbowskiego łba.

cvh
1 miesiąc temu

Ej pogba wychoduj flow a nie dredy

marcysia
1 miesiąc temu
Reply to  cvh

wychoduj mózg bo na opinie jeszcze za wcześnie

klapki w ciapki
1 miesiąc temu

OHO… ODEZWAL SIE… WIELKI OPINIOTWORCA CO W D UPIE BYL I G OWNO WIDZIAL

MASLOWSKA GADAJAC O KLAPKACH I KANAPKACH BARDZIEJ PRZYPOMINA MEZCZYZNE NIZ TY KOGUCIKU

BAKI KILO MAKI JEZIORKO I BIEDRONKI
KLAPKI SALADKI SZCZURY I NIEDZWIADKI

NAJKI XD
1 miesiąc temu

Dlaczego ten pies z IQ suskiego, sądzi że jego opinia ma znaczenie?

Naczelnik Barszczyk
1 miesiąc temu

Sama prawda, ale na dobrą sprawę sam nie jest lepszy, więc przyganiał kocioł garnkowi 🙂

Gniewator
1 miesiąc temu

Spi3rda1qj słuchać palucha

Cheetos KFC WYGRYW
1 miesiąc temu

Multi ty też jesteś dukaczem, wracaj do majkrafta

Hdf
1 miesiąc temu

Paluch nie lepszy

młody pszczelarz
1 miesiąc temu

to niezły artysta…cały jego drip, image i wiekszosc tekstow pochodzi zza oceanu. gdyby nie tamtejsze podworko to dalej grałby w gierki bo sam raczej niczego nowego by nie stworzył

Latający Quebonafide
1 miesiąc temu

ten mop jest na poziomie maupy jak ta masloska hu j z nimi pis jol

Wyjasnitor
1 miesiąc temu

Koledzy z pod sklepu o ciebie pytali

Popularne