GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Young Multi o Oliwce Brazil: „Nawet ja nie miałem tyle hejtu”

Raperka zniszczyła swoją karierę?

Opublikowany

 

oliwka brazil young multi

Zasięgi Oliwki Brazil minęły, tak samo jak czasy, kiedy miała 1 milion słuchaczy na Spotify. Według Kostki, który zrealizował film „Jak Oliwka Brazil zniszczyła swoją karierę” jednym z powodów spadku zainteresowania raperką był jej konflikt z Young Multim.

W ubiegłym roku doszło do wymiany zdań między Oliwką Brazil a Young Multim. – Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na moją muzykę – komentowała wtedy raperka. Multi odpowiedział jej wtedy twierdząc m.in., że wytwórnia organizuje jej koncerty po wioskach.

Multi zareagował teraz na film „Jak Oliwka Brazil zniszczyła swoją karierę”. Według niego nawet on nie był tak hejtowany jak jego oponentka. – Nie powiedziałem nic takiego, a jej reakcja była ostra. Tym sobie prz*jebała u ludzi. Reakcja nie była odpowiednia do tego, co powiedziałem – ocenił.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

29 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
żurom
2 miesięcy temu

teraz jej kariera będzie się toczyła za ladą na stoisku z wędlinami

CałeTE
2 miesięcy temu
Reply to  żurom

Pewnie tak. Ale to i tak dziwne że 5min ma ktoś kto nie wnosi do tej muzyki nic (bez złośliwości: dziewczyna wszystko miała napisane i wymyślone). Motyw przesadnej wulgarnosci jest tak przejechany, że to dziwne że jeszcze można na tym zrobić jakieś pieniądze.

Rap: od debili dla debili

Blog27
2 miesięcy temu

Tylko blog27

żurom
2 miesięcy temu
Reply to  Blog27

Young MultiKulti o Opiczce Tranzil: „Nawet ja nie miałem tyle kąpieli u Rafalali”

YP NR1
2 miesięcy temu
Reply to  Blog27

kondycja polskich młodych kobiet nigdy nie była tak skundlona, jak dzisiaj.
rozwiązłość, relacje bez zobowiązań, nałogi, zdrady – to ich chleb powszedni.

nawet, jeśli kobieta się nie łajdaczy i nie ma dużego przebiegu, to często w długoletnim związku nie szanuje swojego partnera – chce zachować swoje nazwisko, nie chce mieć dzieci lub nie chce ich chrzcić.
oczywiście wszystkiemu winna jest zachodnia antykultura, źle rozumiana emancypacja kobiet i rewolucja seksualna. młodym kobietom miesza się w głowach lewacką zgnilizną.

CałeTE
2 miesięcy temu

Byłem na koncercie Percival Schuttenbach ostatnio, klimat nie do podrobienia. Plus mega tolerancyjna publika.
Czułem się jak w domu, choć nie znałem wcześniej tych klimatów.
Dla porównania co do przyjazności/tolerancyjności i ogólnego podejścia, z mojego doświadczenia:

Byłem też na rapowych koncertach. Ulicznicy od pei są mega nietolerancyjni (śmieszki bo ktoś się inaczej ubrał, dawanie ye bania o to co kto nosi, szukanie zaczepki itp to standard).
Tak samo bananowe skejciki od tedego czy gurala, fałszywe gn o j k i. Tu to z kolei pis de czki, więc głównie podśmie chui ki z kolegami bananami.
Dlatego fakt że donatan cuck ich przyciął na kasę powoduje że mam dodatkowe obrzydzenie do tego spaśluna

astma
2 miesięcy temu
Reply to  CałeTE

przyjaźń i tolerancja? a jak wydupcyli Joanne Lacher z zespołu i jak ją potraktowali to pewnie nie mówili? polecam rozmowe u Winiego, tam mówi o bylych „kolegach” z zespołu

geecus the new nerdus 666
2 miesięcy temu

Oni mają prącia siusiaki penisy zwisy chooje i k00tasy

rafalala
2 miesięcy temu

ja też mam skarbie

Rapsy365iKlapsy
2 miesięcy temu

Jak nie jesteś raperem to jesteś nikim!

UJ Ci na imie
2 miesięcy temu

Grooba agresywna laska która w każdym kawałku się przechwalała jaka to ona nie jest raperka i co nie osiągnęła dotego specjalistka od związków . I kariera się skończyła jak to??? I konflikt z youtuberem co se dredy zapuścił i udaje że jest raperem. Hip hop to kultura wrzuty deski muzyka breakdance stworzona przez ludzi z pasją , a nie dzieci które się obudziły rano ze stwierdzeniem będę teraz mc, bo Bieber też jest raperem.

B1Lą
2 miesięcy temu
Reply to  UJ Ci na imie

> Hip hop to kultura wrzuty deski muzyka breakdance stworzona przez ludzi z pasją

To już dawno umarło, obudź się 😀

Nawet Ci 'zajarani hip-hop’em od dawna w swoich utworach czy teledyskach o tych rzeczach nie wspominają. 😀

Z hip-hopu pozostał już tylko rap, producentka i djing. Cała reszta elementów poszła na śmietnik historii, bo wygryzła ją kasa i przewózka na bitach.

Czekoladowy Joe
2 miesięcy temu

No to w końcu coś o rapie na glamrapie

Znawca HH
2 miesięcy temu

I kogo to k.rwa obchodzi dzieci macie news dnia i nocy

Zapity
2 miesięcy temu

Była beznadziejna i tyle.

FapFapFrog
2 miesięcy temu

Ona się toczyła nie kariera…

GARGLE NU GARGLE pritesz
2 miesięcy temu

Toczy się pomału

żurom
2 miesięcy temu

tuczy się po.. szybko

simp Leosi
2 miesięcy temu

wylizałbym jej gru b ą d up e do czysta i pozniej stopy Leosi

geecus the new nerdus 666
2 miesięcy temu

Rapowe kariery róbcie! Rap and Hip-Hop to chłop baby babo!

komentator_naczelny
2 miesięcy temu

Coś Wam powiem. Generalnie jestem osobą trans-płciową. Od ośmiu miesięcy jestem na terapii hormonalnej, jestem MTF. Wiecie co jest śmieszne? 10 lat temu pisałam (wtedy jako on) teksty dla Polskich raperów, sama również rapowałam tę dekadę temu.

To było w czasach kiedy rap był fajny.

Piszę to, bo mnie śmieszą komentarze w Internecie w stylu „cw3l”, albo jakieś groźby p0bicia jak ktoś kogoś spotka. Jakie są realia? Faceci widząc mnie są raczej spłoszeni, nie atakują, nikt mnie nie gania po ulicach, nikt nie wyzywa. Jak chodzę na mecze piłki nożnej pewnego klubu, który ma ze sobą zawsze bojówkę (dodam, że jestem zawsze blisko murawy) – nikt mnie nie wyzywa, nikt nie atakuje. Pamiętajcie, nie macie jaj w prawdziwym życiu, a potraficie tylko przez Internet.

Wiadomo, czasem jakiś typ z siłowni mierzy mnie na chodniku, ale wywołuję raczej pozytywne emocje. Spuszcza natomiast wzrok w chodnik jak wsiadam do mojej nowej BMW, opuszczam szyby i odpalam „Nic nie mów” od Sentino.

Sentino cygan - sprzedawca dywanow
2 miesięcy temu

A ten piwniczak co sie stroi jak jakis trippie redd z 2015 roku xD

żurom
2 miesięcy temu

Young MultiKulti o Oliwce Tranzil: „Nawet ja nie miałem tyle kąpieli u Rafalali”

News

26 lat temu policja zatrzymała Włodiego, Wilka i Sokoła

„J*bany pies z pistoletem w ręku, chce bym się bał, ja nie czuję lęku”.

Opublikowany

 

Przez

Utwór „28.09.97” z pierwszej płyty Molesty to dziś niepodważalny klasyk. Włodi i Wilku opisują w nim zatrzymanie przez warszawską policję. Dzisiaj mija 26 lat od tych pamiętnych wydarzeń.

– J*bany pies z pistoletem w ręku, chce bym się bał, ja nie czuję lęku – rapował Wilku w kultowym numerze „28.09.97”. Tego dnia m.in. Włodi, Wilku, Pelson i Sokół zostali aresztowani, a policja użyła wobec nich broni palnej. Jak wspominał po latach Sokół funkcjonariusze na szczęście nie strzelali w ich kierunku tylko w niebo.

– Słynny Łysy to Jaźwa z Zip Składu/Fundacji. Pies strzelał chyba w niebo nie do nas, a my po leżeniu na glebie zjechaliśmy na Janowskiego. Nas skuli i wieźli akurat z Pelsonem. Świrowaliśmy idiotów, że się nie znamy, ale szybko sprawdzili że nas spisywali razem 3 razy. Niby dzień jakich wiele, ale dzięki kawałkowi Molesty jednak pamiętny – napisał kilka lat temu Sokół stojąc na tle komisariatu przy Janowskiego w Warszawie. Przy tym samym komisariacie zdjęcie zrobił sobie również Wilku.

– Różne wersje, kopie, przetworzenia tych sytuacji słyszałem w wielu opcjach. Ludzie też przeżywają te sytuacje, które my przeżyliśmy, nie jest to niczym wyjątkowym. Natomiast my byliśmy pierwsi, żeby opisać coś takiego – wspominał Włodi kilka lat temu w rozmowie z Mateuszem Natali.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bletka – pierwsza nierapowa wokalistka w spacerange

„To dla nas wielkie wydarzenie”.

Opublikowany

 

Przez

bletka
fot. Bartek Wiski

Muzyczny pion spacerange z powodami do dumy, bowiem dziś oficjalnie ogłasza podpisanie kontraktu fonograficznego z Bletką – nową artystyczną duszą wytwórni, która będzie tworzyć i komponować z managerską opieką agencji. To jednocześnie debiut dla samego spacerange, ponieważ firma po raz pierwszy będzie mogła wesprzeć swoim wieloletnim doświadczeniem muzyka nie wywodzącego się ze środowiska hip-hop / rap. Mając jednak na uwadze skuteczność i precyzyjnie wyprowadzane, wychodzące poza szablon działania prognozy dla Bletki są klarowne – mocne i konkretne wejście w showbiznes. W końcu mamy do czynienia z agencją, która stoi za sukcesem grupy chillwagon oraz multiplatynynowymi karierami ReTo oraz Kizo.

Bletka to młoda artystka, która silnie utożsamia się ze swoim rodzinnym miastem – Krakowem. Rozpoznawalność przyniosła jej aktywność w serwisie TikTok, w którym umiejętnie żongluje swoim głosem i dzieli się nim ze słuchaczami interpretując znane utwory.

Właśnie dzięki działalności na TikToku przykuła uwagę Kizo, czego konsekwencją jest wspólny muzyczny hit i w tym wypadku nie ma mowy o przekolorowaniu tego słowa – mamy do czynienia z ewidentnym hitem. Oczywiście mowa tutaj o singlu “Taxi”, który w zaledwie kilka tygodni przejął airplay największych stacji radiowych, został wytypowany przez Spotify jako jeden z największych hitów lata, a teledysk z wynikiem prawie 60 milionów, którego wyświetlenia wciąż rosną doprowadził do czegoś, co było już tylko formalnością – status diamentowego singla nadany przez ZPAV w zaledwie 4 miesiące!

Bletka w spacerange

W twórczości Bletki nie można mówić o przypadku. Mamy do czynienia z artystką kompletną, która zna swoje możliwości wokalne, sama pisze sobie teksty i przeplata to wrażliwością potrafiącą ująć miliony serc. Najlepszym przykładem powyższych słów jest luźny singiel “trochę lżej”, który artystka przed kontraktem płytowym wydała własnym sumptem, a mimo braku należytej promocji klip przekroczył już magiczną barierę miliona wyświetleń.

Zarówno spacerange jak i sama Bletka mogą już ogłosić, że prace nad nowymi utworami są już w zaawansowanym stadium i w niedługim czasie możemy spodziewać się muzycznych owców pracy artystyki wspieranej przez agencyjny team.

– Bletka w spacerange to dla nas wielkie wydarzenie, a zarazem kolejny etap rozwoju agencji. Przez ostatnie lata budowaliśmy zaplecze i know how pozwalające nam zdobywać coraz to nowe branże. Corem naszej działalności pozostaje jednak muzyka i z wielką dumą będziemy prowadzić karierę Bletki, która urzekła nas skalą swojego talentu oraz magnetyczną osobowością. Budowa silnej, kobiecej marki osobistej jest jednym z naszych priorytetów w najbliższych latach, a zarazem wyzwaniem, z którym z wielkim zapałem planujemy się zmierzyć – mówi Mateusz Jędrzejewicz, współzałożyciel i CEO spacerange.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Taco Hemingway pobił rekord Maty

Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify.

Opublikowany

 

taco hemingway
fot. Yan Wasiuchnik

Taco Hemingway wrócił po trzech latach z solową płytą „1-800-Oświecenie” i rozbił bank. Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify pobijając jednocześnie rekord Maty.

W 2021 roku Mata pobił własny rekord dziennych odtworzeń na Spotify. W ciągu pierwszej pełnej doby w streamingu “Kiss cam (podryw roku)” osiągnął 701, 519 dziennych odtworzeń na platformie, ugruntowując tym samym pozycję Maty jako rekordzisty. Po dwóch latach Młodego Matczaka zdetronizował Taco Hemingway.

Jak informuje biuro prasowe Spotify, Taco Hemingway ustanowił dwa nowe rekordy na tej plastformie:

  • najczęściej streamowany artysta w ciągu jednego dnia.
  • najczęściej streamowany album w ciągu jednego dnia.

Jeżeli zastanawialiście się, jak obecnie wygląda lista TOP50 najpopularniejszych utworów na polskim Spotify – wystarczy, że zerkniecie na poniższą grafikę. Prezenter prowadzący nocną audycję radiową zajmuje pierwszych 9 pozycji zestawienia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Jędker żałuje, że robi rap, ale znów wchodzi do tej samej rzeki

Szykuje się kolejna premiera z udziałem byłego Zipa.

Opublikowany

 

Przez

Fot. @brevko_art

Poczynania Jędkera są mało spójne i pełne przeciwności. Jeszcze kilka miesięcy temu porzucał rap mówiąc, że nie prowadzi godnego życia w wieku 46 lat będąc muzykiem. Tymczasem teraz zapowiada kolejną muzyczną premierę.

– Poświęciłem życie muzyce, ale moje złote medale nie dają mi niestety nic. Może gdybym był sportowcem, miałbym godne życie w wieku 46 lat. Niestety wybrałem muzykę. Żałuję tego w ch*j – żalił się jeszcze w czerwcu Jędker.

W najbliższy piątek ukaże się nowy klip mało znanego artysty Andyo’ego. Gościnnie u jego boku zobaczymy Jędkera. – Kolejny raper, którego słuchałem za dzieciaka odhaczony. Super fajne przeżycie – komentuje podziemny gracz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Impreza Kizo rozbija bank i pobija rekord frekwencji

Relacja z MTS NIGHT.

Opublikowany

 

Przez

fot. Bartek Wiski

Na YouTube MTS wylądował zapowiadany vlog z wydarzenia MTS NIGHT: 1 MILION PARTY, które jak sama nazwa wskazuje – wieńczyło przekroczenie 1 miliona subskrybentów na kanale Kizo.

Materiał video zrealizowany kamerami PapiTV bardzo dobrze pokazuje skalę i poziom organizacji eventu, które wręcz należy suplementować hasłem: [M]Y [T]O [S]POŁECZNOŚĆ. Przez teren wydarzenia, począwszy od otwarcia bram, aż po wczesne godziny poranne przewinęło się ponad trzy i pół tysiąca osób, co jest wielkim sukcesem frekwencyjnym imprezy. Na odwiedzających, poza dobrą muzyką, która nieustannie wylewała się z głośników czekały: tattoo spot, stanowiska barberskie, MTS POP UP STORE oraz boxer, przy którym można było zmierzyć się siłowo z samym Glebą! Fani Sukcesiliany oraz Kizzersów powinni być zadowoleni z całodniowego tastingu produktów, ale na szczególną uwagę zasługuje premierowa degustacja KIZO BURGER, do której kolejka nie malała, a wręcz trwała przez całe wydarzenie. Kizo rozdał fanom ponad 500 burgerów!

spacerange odpowiada za opracowanie koncepcji oraz kompleksową produkcję imprezy. MTS NIGHT: 1 MILION PARTY to znak jakości, którym agencja będzie się posługiwała w nawiązywaniu kontaktów z nowymi partnerami i budowaniem planów na kolejne wydarzenia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kaczor BRS chce „rozj*bać komuś czaszkę” na Fame MMA

Raper chce się dostać do federacji freakfightowej.

Opublikowany

 

Przez

kaczor brs fame mma

Kaczor BRS wraca na scenę i chce narobić trochę szumu. Oprócz pracy nad nową płytą „Lot nad kukułczym gniazdem” chciałby też zawalczyć w organizacji freakfightowej.

Kaczor BRS chce się bić

Przemyski raper przygotowuje się obecnie do zawodów Ironman Triathlon w Stanach Zjednoczonych. Ma on też aspirację zawalczenie na gali freakfightowej. – W jakiej federacji mam rozj*bać komuś czaszkę? Chcecie mnie na Clout MMA czy na Fame MMA. Are you ready to rumble… – napisał artysta.

Na razie nie wiemy, czy Kaczor tylko bada grunt czy ma już za sobą konkretne rozmowy na temat ewentualnej walki. Obecność raperów na tego typu galach nie jest czymś nowym, więc nic dziwnego, że również były zawodnik Step Records chce podjąć takie wyzwanie i przy okazji sporo zarobić.

Płyta „Lot nad kukułczym gniazdem”

Obecnie Kaczor pracuje nad płytą „Lot nad kukułczym gniazdem”, której tytuł nawiązuje do kultowej książki Kena Keseya. Raper nagrał nową płytę razem z Pafto i ukaże się ona przy współpracy z ekkipa heavywight Project, za która stoją Kizo, Jongmen i Bonus RPK.

– Nie ma srania po badejkach. Niebawem dostaniecie płytę „Lot nad kukułczym gniazdem”, którą nagrałem z moim przyjacielem @pafto_oficjalnie, która ukaże się legalnym nakładem w sklepach muzycznych w całej Polsce – poinformował BRS.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)