Sprawdź nas też tutaj

News

YoungBoy Never Broke Again otwiera nowy rozdział

To jeden z najczęściej słuchanych artystów na świecie.

Opublikowany

 

fot. Jimmy Fontaine

YoungBoy Never Broke Again nie marnuje czasu. 2023 rok rozpoczął wydając niezwykle oczekiwany album „I Rest My Case” oraz promujący go najnowszy singiel „BLACK”.


Nominowany do nagrody Grammy raper z Luizjany należy do najczęściej słuchanych artystów na świecie. Najnowsze wydawnictwo jest jego oficjalnym debiutem pod szyldem własnej wytwórni Never Broke Again, LLC i Motown Records.

Utwór „BLACK” wyróżnia się mocnym basem, klawiszami i niepowtarzalnym flow YB. Oficjalny teledysk przenosi jego energię na wielki ekran. Na płycie znajdziemy też takie perełki jak „GROOVY” (wyjątkowo trafny tytuł!), „TOP GIRL” czy „I LOVE YB”, który odzwierciedla jego dotychczasowy wpływ na kulturę.YoungBoy Never Broke Again uruchomił podcast dla użytkowników Amazon Music, YOUNGBOY NEVER BROKE AGAIN RADIO SHOW. W swoim programie gościł już między innymi Rich the Kid oraz Blueface.

YB wciąż zdobywa pochwały krytyków. Billboard niedawno nazwał go „jednym z czołowych wykonawców”. „The Source” umieścił go na liście 5 najlepszych artystów hip-hopowych 2022 roku, a następnie nazwał „jednym z najbardziej płodnych raperów na świecie”. NPR słusznie zauważył: – YoungBoy wydaje się mieć wiecznie wciśnięty przycisk WYŚLIJ. Jest twórczy, ale i konsekwentny, a także wiecznie aktywny, zarówno w twórczości, jak i online. Tworzy w idealnym, pożądanym przez algorytm tempie.

YoungBoy Never Broke Again zinfiltrował każdy zakątek kultury. Wyszedł z ciemności otaczającej Baton Rouge w Los Angeles i niemalże natychmiast stał się ikoną pokolenia. Do tej pory zgromadził ponad 10 miliardów streamów. Ma na koncie dziesiątki złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów oraz osiem debiutów w Top 10 Billboardu, w tym cztery na samym szczycie listy. Wydany w sierpniu „The Last Slimeto” pokrył się złotem i uplasował na 2. miejscu.

YB może pochwalić się ponad 16 milionami słuchaczy miesięcznie, co czyni go jednym z 350 najczęściej słuchanych artystów na Spotify. Tegoroczny debiut w Motown to dopiero początek największej ery w jego imponującej karierze.

Tracklista

 1. TOP GIRLS
 2. BLACK
 3. LOUIE V
 4. SWAG ON POINT
 5. BITCH YEAH
 6. RED
 7. DOUBLE CUP
 8. FIGHT WITH MY SHEETS
 9. RAGE
 10. TOP HATERS
 11. JUST LIKE ME
 12. RIDE ME
 13. NOT MY FRIEND
 14. MINI ME
 15. CLEAR
 16. I LOVE YB SKIT
 17. GROOVY
 18. SAME THANG
 19. HEY POPS

 
18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
niom
9 dni temu

MłodyChłopiec Nigdy Biedny , typek od wymyślania ksywek rapowych nie zawodzi nawet za oceanem

nwe
8 dni temu
Reply to  niom

Kiedyś NbaYoungboy ,Nba MłodyChłopak.
Ale w tłumaczeniu potocznym młody chłopak to nic innego jak małolat, Małolat Nigdy biedny co ma nawet jakiś sens gdyż będąc nastolatkiem nie masz tyle hajsu a on stał się milionerem w wieku zaledwie 16-17 lat jego wartość wyceniano na 6 milionów$ co daje spore osiągnięcie finansowe.

Baton Rouge
9 dni temu

Baton to jest w twojej dvpie.

ale gupie czarnuchy
9 dni temu

YoungBoy=OldGreybeard

Jacek G. lat 46 Warszawa
9 dni temu

Czy Linkiewicz mu już obciagala?

Rap Dinozaur 86
8 dni temu

To chyba jakiś ich odpowiednik Winiego lub Wujka samo zło porównując styl, czyli samo w sobie mega lipa tylko to na autotune więc dość potężny chłam.

SZAMIR TOMKOWICZ
9 dni temu

szantażowali mnie narodowcy-katolicy, czy ktoś natrafił w sieci na video, foty itp na mój temat?. to bogdan w. z bratkówki ale ma kolegów w policji {krosno i jedlicze}, twierdził że ma kontakt z grzesiem braunem, wiem że inni narodowcy zbierali info o lgbt anarchistkach z krosna, zapewne konfederacja tworzy wywiad aby kompromitować lewice {a może i mordować, to pomioty brevika]. z 4 lata temu abw pytało mnie czy zauważyłem że ktoś obcy kręci się koło domu, i mówili że chodzi o moje bezpieczeństwo {potem nie wracali do tematu}. mnie zaszantażowano 2 lata temu{bogdan w}, że jeśli nie zaprzestane lewackiej działalności to opublikują kompromitujące mnie materiały, odpowiedziałem bogdanowi co ja wiem o nim {korupcja urzędników, prawie śmiertelne pobicie zatuszowane oraz kilka innych spraw}, nie zareagowałem zdecydowanie, gdyż po śmierci najbliższej mi osoby popadłem w ciężką depresje i stres pourazowy, teraz mi troche przeszło więc mam siłe się bronić, ale dostałem też info, że ktoś kopie d

ródy gnuuuuuj
9 dni temu

Rafalala ZawszeNafurana otwiera nową wannę

SZAMIR TOMKOWICZ
9 dni temu

„WIEC” {anarchiści-komuniści, platformiści}. „wiec”, zgromadzenie ludowe. początkowo brała w wiecu udział cała wolna ludność plemienia; w tej postaci występuje on przede wszystkim u słowian zachodnich, to jest w polsce, i u słowian połabskich. klasyczny niejako opis funkcjonowania wiecu u wieletów podał kronikarz niemiecki thietmar {11 wiek}: „aby przywieść jakąś sprawę do skutku, muszą wszyscy wyrazić zgodę”. sprzeciw w stosunku do podjętych uchwał podlegał surowym karom. u słowian południowych wiec nosił nazwę: sbor, shod, skup…,

SZAMIR TOMKOWICZ
9 dni temu

ciekawa, sipowicz opisuje pozytywnie wiele aspektów socjalizmu prl, i początki neo anarchizmu, np. psychologiczny sielski raj wszystkich obywateli prl, prawa obywateli {gdy milicja spaliła nielegalne chatki komuny hipisów w bieszczadach, sąd ukarał milicje, lub nieco skrajny przypadek hipis z bieszczad miał w ogródku marihuane i mak, ale że miał raka, milicja i władza zostawiły go w spokoju}, sipowicz opisuje też anarchizm hipisów z usa i ich moralne zamachy bombowe. sipowicz jednak z pozycji klasy średniej-intelektualisty opisuje gomułke, niestety większość klasy średniej nie potrafi spojrzeć na św … h tt ps://www.facebook.com/photo/?fbid=3401387136772988&set=a.156

Bichal Ba
9 dni temu

Baton Rogue jest w Luizjanie, nie w Los Angeles, Ty parodio dziennikarska

Brawo boguś
9 dni temu

Boguś Linda wyjaśnił polke
http://www.streamable.com/53nf7c
„Grubas z Lanosem – tłusta świnia
Grubas z Bentleyem – kochany misiaczek”

ADMlN
9 dni temu
Reply to  Brawo boguś

Młody Chłopak Nigdy Nie Złamany Ponownie
… Genialna ksywka, prawie jak „Mam na imię Aleksander” lub „nietoperz zrp”
Kto tego słucha? Środowisko LGBT q+
Sprawdzajcie
Prawdziwy
Rap
Polskaaaaa
youtu.be/po3KOb1LuBk

Beeeezy
9 dni temu

Uwielbiam ten rynek matrymonialny w #berlin #niemcy na #badoo czy #tinder

Ja jestem sobie chłop lat 25, z pracą w handwerku, językiem, wysokim wzrostem, sylwetka typu musclechub, z ryja też jestem niebrzydki, niegłupi chłopak.

Więc wiadomo, że chciałbym poznać jakąś Niemkę, afrykankę, może jakąś Latynoskę nawet, ale 99% polubień jakie dostaję jest od poleczek, i to najczęściej takich kilka leveli wyżej ode mnie, zdarzają się takie dwa razy starsze ode mnie xD i od nikogo innego nie dostaję żadnej atencji, czasem polubi jakaś Franzi czy Saskia, ale to są typy 'podróże, te małe i te duże’ i nie są jakoś mega ładne, często z nadwagą. I te P00lki to są takie, że usunąłbyś imię i język i nawet wtedy byłoby oczywiste, że z Polski xD (te charakterystyczne 4 tony k00rewskiego makijażu na ryju, dosłownie nikt inny tak nie robi)

K00rwa, dlaczego tak jest? XD

Popularne