Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Za kulisami klipu „30 godzin” Buczera

Jeszcze w tym roku ukaże się nowy album toruńskiego rapera.

Opublikowany

 

W najnowszym odcinku z cyklu „Mój Ziomek Raper” możemy zajrzeć za kulisy teledysku Buczera „30 godzin”. Zwiastuje on nową płytę toruńskiego rapera „Freshout”, która ukaże się 9 listopada 2018.

Zamów album: Buczer – „Freshout”

Freshout to czwarty solowy studyjny album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w więzieniu, gdzie na przepustkach zamykał się w studiu i realizował napisane po drugiej stronie muru utwory. – Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level – mówi sam artysta. – Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym, co teraz jest modne dodaje. Jak się jednak okazało idealnie wpakowałem się w panujące teraz kanony. Jestem bardzo zadowolony z tego albumu, włożyłem w niego całe serce. To dojrzała płyta dojrzałego faceta – dodaje.

„Freshout” zawiera 12 premierowych utworów plus dodatkowe 3 tracki dostępne tylko w wersji preorderowej, która wzbogacona jest też o vlepy, podpis i plakat.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
wi fiii
3 lat temu

wracaj do pierdla

Analny Tamburyniarz
3 lat temu

Nie pokazali wszystkiego. Przecież tam się równolegle odbywała wielką gejowską orgia. Zelo robił gałęzi 5 typom w kółeczku, Buczer dał maksa ze swojej dupy, wszystko bez wazeliny. Dobry wariat.

jbjb
3 lat temu

buczer zwykly cwel pała jebac kurwe !!!!!!!!!!!!!!!!

cydży
3 lat temu

30 godzin bez chuja w dupie w celi, oczywiscie przy wieloletnim wyroku

Popularne