Sprawdź nas też tutaj

News

Żabson nigdy nie dotłoczy „Trapollo” – relacja z koncertu

Pomylone kluby i sztywniutka ekipa.

Opublikowany

 

Żabson / fot. Kuba Jędryka (GR)

Byliśmy na koncercie w Łodzi. Dowiedzieliśmy się paru ciekawych rzeczy. Pomyliliśmy kluby. Był stage-diving, było pogo, był rap w wydaniu Trapollo w wersji „baw się albo do baru”. Ale po kolei.

Spóźnieni wbiegliśmy do klubu SODA Underground Stage, gdzie koncert Żaby miał już trwać od pół godziny. Zdziwiony bramkarz poinformował, że dzisiaj jest tutaj owszem impreza, ale soundsystem Majora Lazera. Szybki check Google Maps, które poprowadziło nas do The Hidden, klubu na piętrze zaraz za rogiem. Zapach skuna, bity z „Trapollo” rozsadzające tynk z ścian, brzdęki butelek po napojach wysokoprocentowych tylko upewniły nas o dobrej lokalizacji. Wjeżdżamy na „Trapollo”.

Sztywniutko

Mały klub pozwolił na stworzenie bardzo ciekawej atmosfery. Żabsonowy pierwiastek unosił się w powietrzu – ma coś bliżej nieokreślonego w swojej koncertowej stylówie, coś elektryzującego. Swoją ekspresją i prawdziwością porywa fanów nawet nie do końca zaznajomionych z jego twórczością. Najnowsze wydawnictwo hula na koncercie jak ostatnie dissy w internecie – ostro, niespodziewanie i muzyczno-soczyście. Koncert mógłby być naprawdę kozacki gdyby nie… publika. Sam Żabson nie raz, ani nie dwa zwracał uwagę, że jest sztywniutko #Piorun. Kiedy przy „DMT” zapowiedział „napierdalanie pogo” przy zachowaniu pozorów bezpiecznej zabawy, podzielił salę na lewo i prawo. Nie przesadzę jeśli powiem, że przed rozpoczęciem owego kawałka połowa osób przeszła w stronę baru. Przy stage-divingu do bodajże „Pokory” stwierdził, że chyba nigdy nie zdarzyło się tak, żeby nie dotarł nawet do połowy drogi do baru. Zwrócił uwagę, że kiedy jedna z fanek nie chciała brać udziału w noszeniu rapera na rękach to jest „to koncert i jeżeli ktoś się brzydzi to ma wypierdalać”. Końcówka to już kawałki sugerowane przez publikę, która przypomniała sobie prawdopodobnie, że jest sobota, a nie przerwa na lunch po paru godzinach w open-space, a impreza podwyższonego ryzyka trwa cały czas i zaczęło być naprawdę pięknie. Był moment kiedy dwie dziewczyny śpiewając początek „Księżniczek” zaangażowały grupkę osób wokół siebie, potem kaskadowo cały klub, a kiedy sam Żaba zorientował się o co chodzi wraz z bitem wjechał z kawałkiem grając go z całym klubem – z pewnością najbardziej magiczny moment podczas całego koncertu. Na koniec zaserwował fanom „Au Freedersehen” z tym razem już podręcznikowym stage-divingiem. Wielka piąteczka dla ekipy Łódzkie Charaktery, dzięki której mogliśmy wpaść na koncert.

Żabson nie dotłoczy „Trapollo”

Na łódzkim koncercie Żabson ogłosił, że już nigdy jego osattnia płyta „Trapollo” nie zostanie wznowiona. Ostatnie sztuki są dostępne jedynie na koncertach, a resellerzy już zacierają ręce wystawiając wydawnictwo w serwisach aukcyjnych za 70 złotych za sztukę.

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ODCIĘTY NAPLET PLATFORMOWY
3 lat temu

Kiedy to gówno wymrze, nigdy w życiu takie ścierwo nie powinno być w kategorii rap.

MANAGER KOKOZIEŁ
3 lat temu

SPRAWDŹ MUZYKĘ „PORNO DANCE” MUZYKA NA IMPREZKĘ ALE I DLA BEKI !
DAJ SUBA!
DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ
PODAJ DALEJ !
POZDRO WARIATY !

http://www.youtube.com/watch?v=p4CFhOQk2ZI

Ja pienie
3 lat temu

No i co my kurwa teraz poczniemy? No kurwa szok, społeczeństwo w żałobie… Ropuch, jak możesz?

TenTypMezo
3 lat temu

Jebać śmiecia

ŻeCo?
3 lat temu

Tekst to albo sarkazm albo autor jest cwelem
druga sprawa… kto się kurwa może jarać Żabsonem?? Toż to dramat…

Ojciec
3 lat temu
Reply to  ŻeCo?

Ja i chuj ci do tego

gsdgsdgsd
3 lat temu

co za pedał to napisał hahahah sztywniutko hahahhaha

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU
3 lat temu

SZTYWNIUTKO TO WYGLADASZ JAK TWOJ 3 METROWY CZARNY KOCHAS ZASADZI CI SWOJE POLTORA METROWE SALAMI PROSTO W TWOJE OSMOLONE DZIURSKO

ŻeCo?
3 lat temu

Pizza z salami, ale taka klasyczna włoska… wszamałby

Dj Haziel
3 lat temu

Znam chłopaka Zabsona- Filipa. Filip ostatnio żalił mi sie, ze musi utrzymywać zabsona, bo ten sobie wymyślił ze jest raperem i nie chce chodzić do pracy. Dostałem 2 płyty trapollo, bo Filip ma dwa kartony na chacie i go to juz denerwuje.

reedycji nie bedzie, bo nie ma miejsca na kartony z nieschodzacymi płytami.

Jebać SB mafię i zabsona
3 lat temu

Zabson to suka dziwka pedał kurwa kurwiszon huj ciota pizda farbowany lis jebał kutasa w dupsko razem białasekiem i bedoesikiem niech sobie obciągną Huje w pizdę jebaną jak ja nienawidzę tych pederastów cipowatych dawaj do burdelu tam ich miejsce dziwki kurwy jebane

KULFON
3 lat temu

Bez kitu kto to kurwa pisał? Jaranko jakby ten pedał był przynajmniej jak run dmc,jebac was kurwy chuj w dupę szpakowi

cydży
3 lat temu

to jest kurwa dno ja pierdole te zjebsony i inne homosie, i jeszcze ktos powie ze sie upodabnia do tekashiego bo se fredzle pomalowal,

Lotny
3 lat temu

SPRAWDŹ TEN SYF CZŁOWIEKU
https://youtu.be/yiwteA6T7h0

Popularne