Sprawdź nas też tutaj

News

Żabson zmienia taktykę i ujawnia plan na promocję nowej płyty

„Robię to głównie przez stylistykę nowego albumu”.

Opublikowany

 

Żabson / fot. @osiemdziewiec

Nowy projekt od Żabsona zbliża się wielkimi krokami. Wielokroć słyszeliśmy o tym, że pojawią się tam przełomowe featuringi i międzynarodowe kooperacje. W końcu poznaliśmy nowe szczegóły.

Żabson wrzucił dzisiaj na swój Instagram zdjęcie z takim oto opisem: – Jedyny solowy singiel z nowego albumu już niedługo. W przeszłości zawsze promowałem swoje albumy kawałkami solowymi, a gości zostawiałem na finalny odsłuch. Przy tym albumie postawiłem na single z gośćmi, a solówki zostawiam na koniec. Robię to głównie przez stylistykę nowego albumu, który w dużej mierze jest oparty na kolaboracjach i ma pokazywać, że muzyka jest więzią łączącą różnych ludzi z różnych środowisk i części świata. Preorder, okładka i tracklista wlecą przy następnym singlu. Już nie mogę się doczekać aż usłyszycie cały nowy materiał. – napisał raper.

Już jakiś czas temu mieliśmy okazję przesłuchać dwa single promujące najnowszą płytę Żabsona, były to między innymi: „Small Town Boy” gdzie gościnnie pojawił się White 2115 i Beteo oraz „Ucieknij ze mną” ft. Dziarma. Czekamy na ten projekt z niecierpliwością, bo zapowiada się całkiem ciekawie.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Young Igi

Mój chłopak

Odb

Żabson zmienia chłopaka i ujawnia plan na kolejne zdobycze

CHŁOPAK OD GAŁEK

NIE BO MÓJ
ŻABSON WIESZ ZE NAJLEPEJ GAŁA SMAKUJE W KIBELKU NA BACKSTAGU CO
LOVCIAM TWÓJ :*

Jacula Graniecka

Zabson lize ci palę bo jestem kryptopedalem

Polski Związek Seksu Analnego

Żabson zmienia taktykę o wkrótce ujawni nowe, międzynarodowe analne kooperacje.

Socjopata

Kiedyś chłopaczyny jak zrobili album, to wypuszczali bez większego pierdolenia o nim i było pierdolnięcie. A teraz metroseksualne ameby brandzlują się nad każdym ruchem promocyjnym i snują jakieś wyjaśnienia nt. jakichś spierdolonych pioseneczek, atencyjne narcystyczne kurwy. Szkoda że już nie ma w Polsce obozów pracy, już ja bym znalazł wam zajęcie.

Marcin

Oddaj matce torebkę

ProfesoorNauk AKA TRYNKIEWICZ PEDOFIL SIUSIUMAJTEK

Fajny ten Żabson. A Ty profesorek obszczańcu może opowiesz jak cie chłopaki napierdalali i błagałeś żeby przestać i się zsikałeś. Będzie wjazd na chate i nie pomogą telefony na policje dzieciojebco! Wyssam ci kutasa aż ci się odechce. Idę zwalić pod żabsona.

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)

Psychiatre polecam albo odrazu samobojstwo

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)

Polecam tego samego do którego ja chodzę. Od leków mało co pamiętam z wizyt ale jest mi lepiej i nie wiem czego zawsze po sesji piecze mnie pupa

ProfesoorNauk AKA TRYNKIEWICZ PEDOFIL SIUSIUMAJTEK

ProfesoorNauk ty kurwo tylko na tyle cie stać? Błyskotliwy jesteś w chuj. Wyloguj się do życia, wyjdź na miasto…a sorry zapomniałem, ty na każdym kroku jesteś jebany dziecioruchu ty.

Krótko

Ścierwo-polowy pachołek.

Radosław

słucham żaby od dziecka bardzo fajne czekam na album

Dziadek w okularach z giżycka pogromca żabsona

Uspokoić cię znowu kurwiu obsrany ?

johny spluwacz

Gówno nawet owinięte w złotym papierku nadal będzie gównem
TFU

wybwaschujwszystkich

No kurwa… dorabianie ideologii do promowania i rozpowszechniania swojej muzyki dzięki innym ksywom, mógł się chociaż wysilić i wymyślić coś bardziej oryginalnego

cydży

Żabson robi kupe Profesoor liże mu dupe

BEDOES

SKEMA SIEMA TO JA BEDOES OSTATNIO BYŁEM U SOLARA W RADIUU

I KURWA POKLLCILEM SIĘ. Z ZABSONEN!!! Jebany zabsonen.. kurwa jak ktoś mógł urazić moja dumę? Ja miałem ciezko na osiedlu teraz płacze ale mam pieniążki wiec wygrałem zycie

Lcmk3

Drugi kurwy

Popularne