Sprawdź nas też tutaj

News

Żabson po raz pierwszy na okładce magazynu

„Takie momenty dają mi niesamowitego kopa do dalszego działania”.

Opublikowany

 

Dzisiaj, 31 października do sklepów trafiła nowa płyta Żabsona „Internaziomal”. Z tej okazji raper pojawił się na okładce nowego numeru magazynu Newonce i podzielił się ze słuchaczami krótką refleksją z tym związaną.

Pierwsza okładka magazynu w moim życiu. Doprowadził mnie do tego pierwszy freestyle, który nawinąłem aż 9 lat temu. Były to lata pełne imprez, zabawy i podróży ale też lata pełne wyrzeczeń, samotności, niezrozumienia i ciągłej walki o prawo do wyrażania Siebie. O tym jest mój nowy album. O tym jest wywiad w środku tego magazynu. O tym jest wszystko co robię. O walce z narzuconą nam z góry ideologią i normami, które musimy spełniać. Ta walka codziennie podejmowana kosztuje mnie wiele energii. Czasem przychodzi moment zwątpienia i myślę, że mogłem wybrać inną prostszą drogę. Ale czy byłbym wtedy szczęśliwy lub spełniony? Wątpię. Tym bardziej takie momenty jak ten dają mi niesamowitego kopa do dalszego działania. – komentuje Żabson.

Dziękuje wszystkim moim słuchaczom za wsparcie. Dziękuje mojemu managmentowi za to, że pomógł mi robić tzw. duże ruchy. Dziękuje moim lojalnym ziomalom, którzy wytrzymują mój ciężki nadaktywno dominujący charakter. Dziękuje moim rodzicom za to, że zrobili wszystko co mogli, żebym poradził Sobie w życiu. I jakoś sobie radzę. Jakoś dobrze nawet. Wzruszyłem się ziomale, miłego dnia. – dodaje.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pierwsza okładka magazynu w moim życiu. @newonce.paper Doprowadził mnie do tego pierwszy freestyle który nawinąłem aż 9 lat temu. Były to lata pełne imprez, zabawy i podróży ale też lata pełne wyrzeczeń, samotności, niezrozumienia i ciągłej walki o prawo do wyrażania Siebie. O tym jest mój nowy album. O tym jest wywiad w środku tego magazynu. O tym jest wszystko co robię. O walce z narzuconą nam z góry ideologią i normami które musimy spełniać. Ta walka codziennie podejmowana kosztuje mnie wiele energii. Czasem przychodzi moment zwątpienia i myśle że mogłem wybrać inną prostszą drogę. Ale czy byłbym wtedy szczęśliwy lub spełniony ? Wątpię. Tym bardziej takie momenty jak ten dają mi niesamowitego kopa do dalszego działania. Dziękuje wszystkim moim słuchaczom za wsparcie. Dziękuje mojemu managmentowi za to że pomógł mi robić tzw. duże ruchy. Dziękuje moim lojalnym ziomalom którzy wytrzymują mój ciężki nadaktywno dominujący charakter. Dziękuje moim rodzicom za to że zrobili wszystko co mogli żebym poradził Sobie w życiu. I jakoś sobie radzę. Jakoś dobrze nawet. Wzruszyłem się ziomaleeee miłego dnia 😭 Fot @bartekwieczorek Styl @michalkoszek

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
LGBTv

Dziekuje ochroniarzom z Kobylej Kępy którzy choć na chwile pokazali nadete ego tej lafiryndy bez jajec..

Ochroniarz z Kobylej Kępy

Ja nawet nie wiedziałem kim on jest. Myślałem, że to jakiś trans chce wejść na scenę, a on tam cały czas był.

GLONOJAD

ON TO KURWA NIECH IDZIE NA OKŁADKĘ MAGAZYNU

GEY AND TRANS

IDEALNIE TAM NADA
ZABOJAD ZASRANY

TFUUUUU

Nikt

Newonce lewacko pedalskie gówno dla alternatywek.

Pogromca kurew

Co to są alternatywki?

potluck4life

Dziwki z różowymi kłakami, najczęściej spotykane po mefedronie i tanim winie

Young Multi

O czym on pierdoli? Ktoś w ogóle bierze jego słowa na poważnie? Na elegancko niech wypierdala

neverland

geng geng, zapomniał pomalować paznokcie

Dr Kurwenbergh

Zabson to ulubiona dziura Rafalali

Xdauez

Zamiast pisać na Glamrapie piszcie mu to wszystko pod kawałkami

Eleonora Gejmondo

Żeby się popłakał i pobiegł do prawnika?

Sodomita

NEWS Żabson po raz pierwszy na okładce magazynu Gejzer

mordziaty

MYSLALEM ZE MOWA TU O OKLADCE WYSOKICH OBCASOW LUB CZASOPISMA ADAS

Jebac gr

Twn klanu sie nadaje na okladke czasopismo Adam.

yourfather

koza?

MIRAS X

Ten horror mamy nie raz w roku lecz codziennie https://www.youtube.com/watch?v=uac62OmrD60

Umd

Pedał jebany bo w różowym.

konsumentówokładce

Dzisiaj, 31 października do sklepów trafiła nowa płyta Żabsona „Internaziomal”. Z tej okazji raper pojawił się na okładce nowego numeru magazynu Newonce i podzielił się ze słuchaczami krótką refleksją z tym związaną.
https://granny-games.com/

WnukTedego

Wsadziłem sobie w dupe iPhone 6s

Popularne