GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Żabson z premierą płyty „Ostatni Ziomal” i klipem do „Supersize”

Żabson łączy siły z zawodnikiem GM2L.

Opublikowany

 

żabson kronkel dom

Zagorzali fani twórczości Żabsona mieli okazję sprawdzić na Spotify nowy album już o północy, natomiast kolekcjonerzy odbierają swoje pierwsze zamówienia z wydaniem Deluxe. Na płycie pojawia się plejada mocnych nazwisk.

Żabson albumem „Ostatni Ziomal” gruntuje silną pozycję na polskiej scenie rap. Przekrój stylistyczny utworów zaskakuje i jest jednocześnie popisem umiejętności rapera, któremu jako artyście udało się stworzyć dzieło spójne i kompletne. To jedna z najdynamiczniej prezentowanych i promowanych płyt w dorobku muzyka. Album zapowiadały single: „Nie mam czasu na wakacje”, „Nie z tego świata”, „Przynajmniej nie kłamię”, „Sidehoe” feat. Bedoes 2115, „Hop” feat. OKI, „Kocham Cię” feat. god.wifi oraz najbardziej osobisty „Tato”.

To jednak nie koniec – Żabson na dzień premiery przygotował jeszcze jedną niespodziankę – teledysk do singla „Supersize” z gościnnym udziałem Kronkel Doma. Za utrzymane w streetowo – trapowym klimacie video odpowiada god.wifi. Warto sięgnąć po tę płytę nie tylko ze względu na zróżnicowanie singli – pozostałe utwory w dużej mierze mogą wskazywać kierunek, w którym będą podążały trendy na europejskiej scenie rapowej. Dobrym przykładem jest tu chociażby utwór „Tesla Sport Carbon” utrzymany w stylistyce Phonk.Wydanie CD dostępne jest już we wszystkich Empikach w Polsce, ale na wyjątkową uwagę zasługuje „Ostatni Ziomal” w wersji Box Deluxe, w którym znajdziemy dodatkowo koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon – wszystko spójne ze stylistyką nowej płyty.

Jednocześnie warto przypomnieć o starcie trasy koncertowej Żabsona, którą muzyk otwiera na deskach warszawskiej hali Torwar już w najbliższą sobotę.

„Ostatni Ziomal” – to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Leosia
2 miesięcy temu

Nie kupie

Anna Musiolik
2 miesięcy temu
Reply to  Leosia

Zapraszam do wysłuchania nagrania „Żartowałem” Justyny Mazur o zaginionym Robercie Wójtowiczu oraz księżach Krzysztofie Polewce, Józefie i Krzysztofie Litwa. Z wątkiem homoerotycznym w tle.

Hjt
2 miesięcy temu

K.rwa kiedy wy skończycie z tym że ten chłopczyk jest raperem on nigdy nim nie będzie internetowe g.amrapowe p.jeby i nigdy nim nie był

Szok i niedowierzanie
2 miesięcy temu

Dobra napisze komentarz z litosci po 4 komentarze to są pod postami typo 2tsy wydaje plyte albo rangonov sie zesrrał w majtki

Baruch Spinoza
2 miesięcy temu

Nieźle, nieźle. Chłopaki muszą mieć niezłe plecy i poważanie, że mają broń i nie zawahają się jej użyć przeciwko frajerom, którzy im utrudniają wszystkie ruchy na ulicy.
😉

Popularne