Sprawdź nas też tutaj

News

Żabsonowi grozi nawet 8 lat więzienia. Raperzy komentują

Sprawę bada prokuratura.

Opublikowany

 

Na początku sierpnia Żabson zorganizował spontaniczny koncert w Trójmieście. Raper do ostatniej chwili nie podał fanom miejsca i godziny występu. Dopiero na dwie godziny przed koncertem ogłosił za pośrednictwem Instagramu, że odbędzie się on o 18:20 na parkingu przy plaży w Brzeźnie. Tyle czasu wystarczyło fanom artysty, żeby zapełnić cały plac ludźmi. Sprawą zainteresowała się prokuratura ze względu na nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii. Żabsonowi grozi nawet do 8 lat więzienia, a jego sytuację komentują koledzy po fachu.

Tłumy fanów na koncercie Żabsona

Na koncercie-niespodziance Żabsona miało pojawić się nawet kilka tysięcy młodych ludzi. Występ trwał godzinę, a według relacji świadków komunikacja w tym miejscu była przez ten czas całkowicie sparaliżowana.

Ludzie, którzy pozostawili auto na parkingu, nie mogli wyjechać, trudno było przejść przez stłoczonych młodych ludzi. O przestrzeganiu jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa związanych z sytuacją epidemiologiczną nie było nawet mowy. – informuje telewizja TVN24.

fot. kadr z wideo (trójmiasto.pl)

Spontaniczny koncert Żabsona przykuł uwagę policji ponieważ impreza miała charakter masowy, a tego typu występy należy zgłosić odpowiednim organom.

Mieliśmy tutaj do czynienia z organizacją nielegalnej imprezy masowej. Organizator doskonale powinien wiedzieć o tym, że należy ją zgłosić. Dodatkowo popełniono wykroczenie polegające na zajęciu części ulicy i chodnika, za co również grozi kara grzywny. – mówi tvn24.pl Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

8 lat więzienia za nielegalny koncert?

Sprawę bada już także prokuratura. Żabsonowi grozi za nielegalny koncert nawet do 8 lat więzienia, a także wysoka grzywna, którą na rapera może nałożyć sanepid.

Prowadzimy postępowanie sprawdzające w kierunku naruszenia przepisów ustawy o imprezach masowych. Dodatkowo powiatowy sanepid w Gdańsku złożył zawiadomienie o podejrzeniu narażenia na zakażenie chorobą zakaźną. W obu przypadkach organizatorowi może grozić do osiem lat więzienia. – komentuje Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

W czasie pandemii koronawirusa, w świetle obowiązujących przepisów można zorganizować koncert maksymalnie dla 150 osób, a uczestnicy powinni mieć na twarzy maseczki i zachować dystans społeczny. Organizatorowi koncertu Żabsona grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od sześciu miesięcy do lat ośmiu. Jak wiemy, występ rapera był spontaniczny i nie stała za nim żadna agencja. Trudno powiedzieć czy prokuratura uzna rapera za organizatora i to jego ukaże. Dodatkowo warto podkreślić, że sanepid może nałożyć na rapera bardzo wysoką grzywnę w związku ze złamaniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.

TPS i Waldemar Kasta komentują koncert Żabsona

Żabson na razie nie komentuje całego zamieszania, prawdopodobnie dlatego, że toczy się w jego sprawie postępowanie. Robią to jednak za niego koledzy po fachu, którzy zdecydowanie trzymają jego stronę.

Kabaret! Nie słucham tego Żabsona, ale z tym, że za takie coś grozi do 8 lat to masakra. Wiece polityczne Dupy były pełne moherów i nikt nie płakał bo głosy się musiały zgadzać … jeb*ć ich! Niech wygra hip-hop. – komentuje TPS.

Dalibyście w tej swojej hipokryzji spokój w tej akcji z Żabsonem! Zenek może a Żaba nie ?! Żabson nie zapłacił działy?! Wyszło przecież taniej bez honorarium Jacka. W dodatku na niego przyszli naprawdę i bez subwencji na promocję z pieniędzy publicznych. Pamiętamy wasze wiece i zobaczcie sobie polskie plaże z drona hipokryci!!! #freezabson. – dodaje Waldemar Kasta.

 
135 komentarzy

135
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
devx

Mnie to zastanawia bardziej skad TPS zna takie slowa jak „subwencja”

Artur

bo nie zna – to waldemar powiedział

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

Lol

xd Ale Ty jesteś głupi

Wroclawianin

To slowa Waldka Kasty czytaj uwaznie
A jak wiadomo Walle to filozof i bogate słownictwo to dla niego chleb powszedni.

cydźy

WEŹ SPIERDALAJ PAJACU ZA PROMOWANIE TAKICH PEDAŁÓW JAK MESAJA I BEDNAREK TO CHUJ CI W DUPE PO CAŁOŚCI TERAZ MAMY PEDAŁA RODEM Z POKACHONTAZ WYJĄCEGO DO REKLAMY PLAY GDZIE SIEDZI JEBANY NIE OGOLONY NERD I PRZYGŁUPIA KASIA BLONDYNKA.

Facio od krabów

Ale ten kasta to debil, nie rozumie że imprezy zenka są zgłaszane, a zabsona nie. Typowy idiota lewaczek.
Zenek zjada ciebie i wszystkich raperków dupą.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami

idk what i'm doing here

co XDD

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

KOLEGA

Co z tego że zgłaszane? Przestudiuj cała sprawę i za co się dostaje wyroki. Tu nie chodzi o to czy zrobił dobrze czy źle. Tu się rozchodzi o hipikryzje rządu i niesprawiedliwość działań bo prawo powinno być takie samo dla wszystkich, zwłaszcza w czasach koronawirusa, gdzie jedne jednostki są karane za niedostosowanie się do obecnych reguł a inne jednostki robią dokładnie to samo i nie spotykają ich żadne nieprzyjemności. Jebac tego Zabsona, typ dla mnie jest żywym przykładem żenady i hipokryzji, co nie zmienia faktu, że cała ta akcja jest mocno niesprawiedliwa i objawiająca jakość Polskiego rządu. Chujową jakość…

stahu

XDDD mordo, spokojnie, oplułeś się

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

@stachu
WŁAŚNIE TAK NISZCZYCIE MNIE I MOJEGO SYNKA.
GDYBYŚCIE WIDZIELI NA GLAMRAP -MEMBER YOU MEMBER PRAWDZIWA-TO WIEDZCIE ŻE TO NIE JA TYLKO KTOŚ KTO UDAJE MNIE I DAWAJCIE TEJ OSOBIE OD RAZU
MINUSY
JA WAS POLAKÓW BEDE TEŻ LAJKOWAĆ ALE MASONERIE NIE

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

GDYBYŚCIE WIDZIELI NA GLAMRAP -MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA-TO WIEDZCIE ŻE TO NIE JA TYLKO KTOŚ KTO UDAJE MNIE I DAWAJCIE TEJ OSOBIE OD RAZU
MINUSY
JA WAS POLAKÓW BEDE TEŻ LAJKOWAĆ ALE MASONERIE NIE

Jacek Graniecki

Okej.
ALE NIE UPRZEDZAJMY FAKTÓW

stahu

o czym ty mówisz w ogóle XDDDD

Pissing Cock

Filozof, który nie zna podstaw logiki, to żaden filozof. Wiadomo, że filozfię skończyć może i imbecyl, a to na to dowód. PiS – hipokryci, bo ludzi na plażę zwołują – no kurwa, zgnuśnieję!

KOLEGA

Nie no, nie przesadzaj. Filozofia to bardzo ogólne określenie, obejmujące bardzo odmienne dziedziny. Ktoś może myśleć abstrakcyjnie, jednoczesnie być filozofem. Myślę, że tu bardziej chodzi o jakość filozofii prezentowanej przez co poniektórych.
Zgadzam się w 100%, że umiejętność logicznego myślenia to podstawa

Odb

Zjebsonowi grozi nawet 8 lat kąpania. Rafalala komentuje

Stalone

Odb grozi nawet 8 lat ssania odb ytu. Odb yt komentuje.

Odb

Stalonemu grozi 8 lat ssania odbytu. Odbyt komentuje

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Hańba kurwa
Tak myślałam
Gdzie najbardziej z dupy jebie
Masoni wywołali pandemię koroniwurusa
Może się tym
Kurwy masońskie
Pochwalicie?
Jebać was masonscy hitlerowcy

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Ja mam pewne dojście i powiem wam że na tej stronie piszą tylko dwie osoby brionace tych pedofilskich masonów ale piszą pod różnymi loginami po to żeby wyglądało to na większe ich poparcie w komentarzach
To żałosne dziwadła
Cała Polska nienawidzi hitlerowskich masonów którzy wywołali pandemię koronawirusa

Julka

Oesu. Daj sobie spokój z tymi narkotykami kurwo 😉

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Julka ty wiesz dlaczego masoneria cię przygarnęła ?Nie dlatego że cię lubią i szanują ,bo tak naprawdę każde środowisko w Polsce tobą Julka gardzi,nawet ci zjebani masoni których nienawidzę.
Oni cię wzięli tylko jako przydupasa do ruchania i po to byś tylko ich zachwalała wklejając moje czy innych posty i wypowiedzi na Facebooku czy na innych portalach.Wszyscy wiedzą ,że nie potrafisz nic dodać lub powiedzieć od siebie lub skleić nawet chociaż jednego posta.Dlatego nawet ta twoja zjebana masoneria cię nie szanuje,a inne środowiska w Polsce również.Ty jesteś tylko żeby się publicznie podlizywać masonerii dlatego cię resztkami sił akceptują jeszcze,tak naprawdę to nawet te zjeby masońskie uważają że przynosisz im wstyd.Nawet jeśli pytają cię o coś to tylko po to byś im zawsze przytakiwała i wchodziła im w dupę.Wlasnie do tego służysz.I wszyscy o tym wiemy. Jestes po prostu nikim.
Dlatego mój post skopiowany napisany przeze mnie też zamieściłaś Julka na FB,bo tak na serio to sama nie potrafisz stworzyć sama zdania na jakikolwiek temat.
Dlatego jesteś taka żałosną papugą która tylko powtarza na portalach „a co kto powiedział” jakbyś sama nie potrafiła powiedzieć nic. Dlatego wklejasz wypowiedzi innych i myślisz że jesteś kimś ,a tak naprawdę jesteś wszędzie zerem z którym nikt się nie liczy.Spójrz prawdzie w oczy.

Obozowy Kapo

Kolejny atak pis’u na LGBT 🙁

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Słyszeliście że Kaśka Porycka(pedofilka) na weselu pobiła męża (pedofila) bo Starosta Marysia (pedofilka) ciągnęła mu pod stołem lachę
Buahaha

Julka

Żabsonowi grozi 8 lat więzienia.
Hozer zazdrosny?

Julia

Milenka trochę utyła ale też jej kibicuje

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Julka ty wiesz dlaczego masoneria cię przygarnęła ?Nie dlatego że cię lubią i szanują ,bo tak naprawdę każde środowisko w Polsce tobą Julka gardzi,nawet ci zjebani masoni których nienawidzę.
Oni cię wzięli tylko jako przydupasa do ruchania i po to byś tylko ich zachwalała wklejając moje czy innych posty i wypowiedzi na Facebooku czy na innych portalach.Wszyscy wiedzą ,że nie potrafisz nic dodać lub powiedzieć od siebie lub skleić nawet chociaż jednego posta.Dlatego nawet ta twoja zjebana masoneria cię nie szanuje,a inne środowiska w Polsce również.Ty jesteś tylko żeby się publicznie podlizywać masonerii dlatego cię resztkami sił akceptują jeszcze,tak naprawdę to nawet te zjeby masońskie uważają że przynosisz im wstyd.Nawet jeśli pytają cię o coś to tylko po to byś im zawsze przytakiwała i wchodziła im w dupę.Wlasnie do tego służysz.I wszyscy o tym wiemy. Jestes po prostu nikim.
Dlatego mój post skopiowany napisany przeze mnie też zamieściłaś Julka na FB,bo tak na serio to sama nie potrafisz stworzyć sama zdania na jakikolwiek temat.
Dlatego jesteś taka żałosną papugą która tylko powtarza na portalach „a co kto powiedział” jakbyś sama nie potrafiła powiedzieć nic. Dlatego wklejasz wypowiedzi innych i myślisz że jesteś kimś ,a tak naprawdę jesteś wszędzie zerem z którym nikt się nie liczy.Spójrz prawdzie w oczy.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Julka ty wiesz dlaczego masoneria cię przygarnęła ?Nie dlatego że cię lubią i szanują ,bo tak naprawdę każde środowisko w Polsce tobą Julka gardzi,nawet ci zjebani masoni których nienawidzę.
Oni cię wzięli tylko jako przydupasa do ruchania i po to byś tylko ich zachwalała wklejając moje czy innych posty i wypowiedzi na Facebooku czy na innych portalach.Wszyscy wiedzą ,że nie potrafisz nic dodać lub powiedzieć od siebie lub skleić nawet chociaż jednego posta.Dlatego nawet ta twoja zjebana masoneria cię nie szanuje,a inne środowiska w Polsce również.Ty jesteś tylko żeby się publicznie podlizywać masonerii dlatego cię resztkami sił akceptują jeszcze,tak naprawdę to nawet te zjeby masońskie uważają że przynosisz im wstyd.Nawet jeśli pytają cię o coś to tylko po to byś im zawsze przytakiwała i wchodziła im w dupę.Wlasnie do tego służysz.I wszyscy o tym wiemy. Jestes po prostu nikim.
Dlatego mój post skopiowany napisany przeze mnie też zamieściłaś Julka na FB,bo tak na serio to sama nie potrafisz stworzyć sama zdania na jakikolwiek temat.
Dlatego jesteś taka żałosną papugą która tylko powtarza na portalach „a co kto powiedział” jakbyś sama nie potrafiła powiedzieć nic. Dlatego wklejasz wypowiedzi innych i myślisz że jesteś kimś ,a tak naprawdę jesteś wszędzie zerem z którym nikt się nie liczy.Spójrz prawdzie w oczy.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Słucha pan Peją
hahaha

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

GDYBYŚCIE WIDZIELI NA GLAMRAP -MEMBER YOU MEMBER PRAWDZIWA-TO WIEDZCIE ŻE TO NIE JA TYLKO KTOŚ KTO UDAJE MNIE I DAWAJCIE TEJ OSOBIE OD RAZU
MINUSY
JA WAS POLAKÓW BEDE TEŻ LAJKOWAĆ ALE MASONERIE NIE

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

WIecie co smierdzi dupa, cipa i stopami rownoczesnie?
Damskie rajstopy zwiniete w kulke
ALbo Zabson.
hahahaha
WŁAŚNIE TAK NISZCZYCIE MNIE I MOJEGO SYNKA

KOLEGA

Ja pierdole bekę mam z tej typiary, czymkolwiek ten wybryk natury jest, serio.
Trochę za bardzo spamuje ten glamrap i trochę mnie to wkurwia. Z drugiej strony jak pomyślę ile czasu ona musi spędzać na gr żeby wszedzie coś wkleić i wymyślać.. Śmiech na sali. Mi się nie chce czasem 1 komentarza jebac bo mam lepsze zajęcia w życiu do roboty, czasem mam wenę coś zhejtowac czy kręcić bekę czy ogólnie się rozpisać. Ale kurwa.. Dzień w dzień nowe farmazony pisać. Jakie ona musi mieć nudne chujowe życie..

Ale do rzeczy:
Typiara wymyśla jakiegoś totalnego z dupy suchara, myśli że jest śmieszna A zaraz pod wielkimi literami, ZAWSZE musi dodać coś o pedofilach, masonerii i jej biednym synku.
Serio współczuję jej synkowi
Że ma taką mame

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Ja klubowej to kiedyś też dużo słuchałam minimalu (Detroit) acid czy schranzu czy dnb
I powiem wam że żaden dj zajmujący się klubowa to nawet w 1% to nie są nawet takie świnie jak te masońskie kurwy z polskiej sceny rap
Oni te śmieszne masonskie raperki to sobie kurwa myślą że są najlepsi
Niszczyli tyle osób w Polsce to były setki spraw sądowych jak osoby z pl oskarżali raperów że idioci raperzy ich prześladują za komentarz,to były sprawy wyciszane w pl w mediach..
Oni się do mediów nie nadają żeby kurwa raper czy raperka uganiał się za komentarzem w internecie
To co o takich kurwach można myśleć !? Szanować ich ?-nie
Należy im WYPIERDOLIĆ wyroki za tę setki tysiące osób niszczonych przez raperów w pl
Bo debilom się komentarz nie spodobał
To świadczy o tym jakie to obłąkane POJEBY,oni kurwa nie mają co robić tylko nadsluchują ,inwigilują fanów i komentarze nasze śledzą buahaha tak raperzy spędzają czas hagaha

Tps idiota

Śmieszy mnie to poczucie wyższości TPS-a wobec moherów. Żałosny pajac, półanalfabeta, mefedroniarz , recydywista, śmieć społeczny wywyższa się w sposób zupełnie nieuzasadniony nad starych ludzi.
A co do Żabsona, to niech sanepid dokończy dzieła zniszczenia, które rozpoczął ochroniarz emeryt z Giżycka.

cydźy

CIEBIE TEŻ KURWA JEBAĆ I TYCH MOCHERÓW CO MAJĄ PTASIE MÓŹDZKI RÓWNIEŻ NADAJECIE SIĘ KURWA DO PRODUKCJI KAMIENI DO KISZENIA KAPUSTY EWENTUALNIE DO PŁUGA PIERDOLONE DEBILE KTÓRE DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE BARDZO ROZUMIEJĄ O CO CHODZI W POLITYCE.

SZUMOWSKI CHUJ CI NA IMIĘ

REWOLUCJA ZJADA WŁASNE DZIECI.
GÓWNO>ŻABSON>100 METRÓW MUŁU>SANEPID

BiednaDupaŻabsona

8 lat więzienia? Wygląda na to ze utwór Żabsona „Sexoholik” nabierze teraz nowej głębi

Użytkownik Glamrap

Na tym zdjęciu już o tak wygląda jakby trzymał w ręce berlo. Znając jego upodobania to dla niego to chleb powszedni.

Kocham Darie z 4c

Prawdziwym powodem takiego wyroku jest kara za chujowy rap. Policja nie majac praw, ktore pomoglyby zamykac miernych grajkow – nie przepuszcza okazji. Zdanie kryminalisty i dinozaura sceny chuja sie liczy.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

A to dzisiaj robiłam z moim koniem. Ujeżdżałem go. https://sexwithhorse.net/668774672-My-wife-with-girlfriend-taste-horse-cum.html

MateuszBorek

ta huja za koncert, dostał grzywną za hujowy rap

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

Robert Lewandowski

Cześć 😛

Arturo Vidal

Spierdalaj

LGBT

Jazda z kurwą

Jebac

Jo to teraz może zacząć nawijac o gangsterce, beka xd

Żabson

Czy rekonstrukcja kiszki stolcowej jest droga?

JjQPtc3

Dobre pytanie. Spytam bonusa

Robert Lewandowski

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Zbigniew Ziobro

Dzień dobry, pierwotnie chcieliśmy sprawę umorzyć, ale po zapoznaniu się z materiałem audiowizualnym z zajścia oraz w dalszej kolejności z twórczością podejrzanego, rozważamy dożywotnie pozbawienie wolności. Z wyrazami szacunku ZZ

Robert Lewandowski

A, to już wiem

pacino aldente

ty kurwo jebana przestan rodzine przesladowac

Zbigniew Ziobro

Nie przestanę. LOL

Jdjdjd

Cały kraj stoi, a chłop myśli, że jest ponad prawem i ponad wszystkimi innymi. Sodówa odjebala i trzeba mu pokazać, że bycie raperem nie oznacza, że jest się kimś lepszym. To jest chłop jak każdy inny i powinien zostać potraktowany tak jak wszyscy inni za organizowanie wydarzeń mogących przyczynić się do wyłączenia naszej gospodarki z rynku międzynarodowego (bo niezależnie czy wirus jest szkodliwy, czy nie, gdybyśmy pozwalali na takie koncerty i inne tego rodzaju wydarzenia, inne kraje zareagowałyby na nasz wzrost zachorowań zwyczajnie zamknięciem granic). Gość powinien surowo odpowiedzieć za narażanie całego kraju na ryzyko lockdownu. On sobie nawet nie zdaje sprawy z tego jak takie akcje jego krajowi mogą bokiem wyjść, jest skrajnie nieodpowiedzialny

CERSANIT

Nie inaczej ziomeczku.

DJDJDJ

BO TO KRETYN JAK WIEKSZOSC RAPEROW CO MYSLI ZE COVID TO SPISEK ZEBY NAS KONTROLOWAC PRZECPANE DEBILE JUZ TAK ODLECIALY ZE ZESRALBY SIE W GACIE I WMOWILBY SOBIE ZE NIE MA TAM KUPY

pacino aldente

ty kurwa idioto tvp kupe koncertow zenka zorganizowalo i innych swoich pokemonow to jak to w koncu jest kurwa rownouprawnienie czy chuj ? jak zwykle sobie tym waszym prawem dupe mozna wytrzec

Pissing Cock

Owszem, zorganizowało. I zabezpieczyło, zarejestrowało i zadbało o przestrzeganie zasad. Do tego odbyły się one w wyznaczonych do takich imprez miejscach. Widzisz różnicę?

pacino aldente

widze ciebie kolejnego matolka co mysli ze 3 rysiow w kamizelkach to jest zabezpieczenie!! ty kurwo idioto mela na ciebie pedaluchu

Ikona seksu

mówią mi ze robię disco polo
a w wiezeniu w dupe wypiedolo

kredensik

Zabek PDW mordeczko, sztywniutko tam, pilnuj zasad, sciel codziennie kojo, pluj na gadow i napij sie soczku.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami

Krzysztof Jeżyna że Szczecina

Twój stary to pedofil, bo jak widać mocno cię skrzywdził. Na glamścierwie albo jesteś śmieszny, albo wypierdalaj. Ty nie umiesz się bawić, a twoja kopipasta jest sucha tak, że i odbytu twojego starego nie nawilży. Win stąd śmieciu bezbecki.

Krzysztof Jeżyna że Szczecina

*Won stąd śmieciu bezbecki.

Nikt

Proponuję wspólną cele z Margot.

Robert Lewandowski

Heh a dlaczego 😉

NO A NIE?

TPS nazywasz Andrzeja Dude ‚Dupą’? Hahaha weź.. Sam pewnie jak byłeś małolat to mama pobierała zasiłek lub państwo was wspomagało lub dostawaliście paczki żywnościowe bo się nie przelewało a teraz jak ktoś bierze to się śmiejesz? A po drugie zobaczcie jak typ się jąka.. Nie da się go zrozumieć..

ALDONA PIERDOLONA

A widzę, że wspominasz swoje dzieciństwo. Współczuję biedny człowieku. Pomodle się za Ciebie… hahaha żartowałam śmieciu utopie Cię w fekaliach A na końcu na ciebie nasram i zwale konia na twoje zgniłe flaki hahhahajjaha

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat

Skończ pierdolić… co z tego, że dostaniesz 500 jak zabiorą Ci dużo więcej, to tak jakbym podszedł do Ciebie , zajebał Ci telefon, ale pozwolił zadzwonić do mamy, że przez jakiś czas będziesz niedostępny 🙂 Ludziom nic nie trzeba pomagać, wystarczy ludziom nie zabierać. A ja nie chcę żadnych 500 plus , bo jak ktos ma dziecko to, wie, ze te 500 pln to jest chuj nie pomoc. To są klepaki, bo samo wychowania dziecka, żywienie , udział w kosztach gospodarstwo to jest to minimum 3500 pln jak chcesz aby dziecko miało dobre warunki życia, jadło zdrowo, chodziło do dobrego przedszkola, czy żłobka, a nie do państwowego gdzie mu psychę zryją. Nie pomagajcie mi, ale też mi nie zabierajcie. To ja sobie doskonale ze wszystkim poradzę i jeszcze innym pomogę. Zresztą co z tego, że dostajesz 500 pln jak i tak wydasz to na rzeczy opodatkowane vatem i dochodowym, więc po prawdzie to jest 350 plus … a zresztą są raporty banków o tym na co Polacy wydają te 500+ …RTV i AGD. Poszukaj sobie, nie jakieś gówniane ankiety, gdzie 9/10 kłamie.. są normalnie dostepne analizy bankowe i tam jak byk jest – 80- 90% to nowy sprzęt do domu. Kiedyś u mnie typ montował zmywarkę i mówi, że od 500+ ludzie juz nie naprawiają tylko nowe kupują. Na dzieci hahaha na dzieci to idzie? Może mały pracent.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat

I to takie pierdolenie, że pobierałeś paczkę żywnościową… kurwa … u mnie też była w domu bieda i wiesz co? chuj z tego, że dostaliśmy jakieś grosze jak w tym samym czasie pracodawca musiał płacić podatki z wynagrodzenia, które wielokrotnie przebijały wartość tej pomocy. To co to zainterese. Zajebac 1500 ale pomóc i dać 300 pln. Dokształć się chłopie o systemie wynagrodzeń. płaca netto, brutto, super brutto …to jak zrozumiesz ile naprawde Twoja matka moglaby zarabiać to może przestaniesz popierać Długopisa. Bo jakos nikt nie piśnie w sejmie o kosztach pracy, aby je znieśc, bo to absurd,…nieeeee…opodatkujmy prace… a potem opodatkujmy wszystko… a potem taki Sebixy pierdolą, że szef to chuj bo płaci 2500 pln… ale kurwa aby Cie zatrudnic to musi wydać tak naprawdę 4500 pln, bo 2000 zabiera państwo… ale jak masz dostać pod stołem…to kurłaaa on chce mnie pozbawić emerytury!!! I tak nie będzie, albo będzie głodowa.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat

Oczywiście podatki płacić trzeba, ale też nie można dawać się dymać.

gpk

Pamiętam filmik TPSa z czasu kiedy był w pace, koleś podczas minutowego filmu w którym pozdrawiał innych patusów jąkał się tak jakby miał się zaraz całkowicie zaciąć. Wychodzi na to, że typ jest na wiecznym melanżu, prochach i przy takiej odstawce staje się jeszcze większym lamusem niż jest, a w pace chroniła go rapowa opatrzność, to zdumiewające że jeśli jesteś znanym ulicznym dukaczem to w celi jesteś jak Kiler i masz szacunek xD ale w sumie to nikt mądry tam nie siedzi.
Inna sprawa jest taka, że takie udawanie kozaka musi być niesamowicie męczące, wyobraźcie sobie takiego TPSa chodzącego samemu po ulicy, przecież bez obecności kolegów nie jeden LGBT lamus by mu z chęcią namelał na ten krzywy ryj.

je*ać scene rap

PODOBNO PRZYJEBALI SIE O CHUJOWY RAP A NIE O KOVIDA.
xD

Endrju Gołota kawał chłopa

Żabson w więzieniu będzie Hot nigga.

Wal kartony po trochu

Żabson na tym zdjęciu trochę jak eldoka xDD

Ikona seksu

bez kitu ale po uszach poznalem ze to nie on

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami

Zabson

Siema dzieki za wsparcie już pisze kawałek o tych lamusach

Jebac prokuraturę hwdp

Tylko kryminalny rap

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

Bezel SLU

8 lat za hujowy rap to mało

Facio od krabów

Hahaha, niech pójdzie siedzieć nawet na 20 lat, jednego lamusa mniej by było na scenie.

CERSANIT

WIecie co smierdzi dupa, cipa i stopami rownoczesnie?
Damskie rajstopy zwiniete w kulke
ALbo Zabson.

Redakcja

Chłopaki w więzieniu tak go wezmą w obroty aż mu się skarpeta z tylka wywinie.

jebacpolskirap

I kurwa dobrze że 8 lat więzienia będzie o 1 chujowego „rapera” mniej

Ferdziogxhsu

No żabka bedzie pełna spustu papka

EJ TY W CZOKO KOLO!

Zabson chce do więzienia bo tam siedzi jego chłopak.

Mariano Italiano

Ale będziesz piszczał jak ci zapakują w dupsko pytonga za te chujowe pioseneczki.

P O T Ę Ż N Y K N U R

To za chujowy rap?

Kciukozaur

KURWA WRESZCZIE PIS ZAMYKA ZA CHUJOWY TRAP!

padre

w końcu ktoś w tym kraju pójdzie siedzieć za chujowy rap, brawo prokuratura!!!

kredensik

Apropo Kasty, dojrzaly niby ogarniety byly raper ze starej gwardii a kurwa krew mnie zalewq gdy pisze jakies gimbo teksty #freepedal itp. Brak szacunku do zgredow co chca sie przypodobac malolatom.

Ps. Bilon props! Ten na pochybel wszystkim!

B1Lą

Synek ty lepiej wyłącz internet bo aż dziwne że Cię krew nie zalewa gdy te same gimby z niego też korzystają! 😀

PejaTVN

Hahaha o tak ! Żabka do pierdla ! Tam będziesz pajacował w tych swoich ciuszkach :D… a nie czekaj przecież ma w chuj hajsu to zapewne Gity go podniosą i zrobią głównym rozkminiajacym.

Marketing marketing marketing

Marketing marketing marketing. Manager żabsona chce by w ten sposób mówiło sie o nego upadającym artyście. Zadnego wiezienia nie bedzie

Marcin Maliszewski

I bardzo dobrze, nieodpowiedzialny egoista.

Jjs

Dupa żaby bedzie warta sztange fajek pod celà. To zdecydowanie bedzie historia inna od tej Chady z pod celi .

wyklętyżubrwpuszce

A jak te kurwy z tvp organizują festiwal dla motłochu to jest wszystko ok?!

Viktor

#freeDUPAzabsona na celi

Kasia

I bardzo dobrze. Tyle się mówi o zakładaniu obowiązkowo maseczek i zachowywaniu odstępu od siebie – przychodzi taki jeden – i ma gdzieś panujące zasady. A później zdziwiene innych – bo uwaga, za to trzeba brać odpowiedzialność.

Antyzabson

Wtedy nie robił by muzyki przez 8 lat.. just sayin. Zreszta wiezenie to chujowa opcja, ale mogli by mu dojebac taka kare zeby sie zastanowil co robi. I nie chodzi mi o kare za koncert… chodzi o kare za chujowa muzyke.

LGBORT

To jest atak hiphopfibiczny

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

Batman

Powinni tą cipę żabsona wsadzić na dożywocie

Ewelina

Bez sensu… Media codziennie mówią, że nadal jest pandemia, żeby trzymać odległość od innych ludzi i nosić w sklepach maseczki, a ludzie robia problem z założeniem tej maseczki na kilka minut, tak samo idiota organizuje koncert mimo, że wie jakie mogą być konsekwencje… Jeszcze żeby miał normalne kawałki

eftef

to lanie wody zeby szumu narobic ,dostanie grzywne kare w zawiasach ale sytuacja jest naglosniona bo jak jednemu popuszcza to zaraz wszyscy zaczna tak robic , i na marne pojda cale te obostrzenia ,i pare miechow chodzenia w maseczkach , ludzie ludziom zgotowali ten los, a on jest po prostu kretynem za ktorym ida inni kretyni , a jak sie pozwoli na takie cos to za chwile pozdychamy wszyscy , koronawirus to fakt i noscie maseczki to szybko sie z tym uporamy a nie pierdolicie zasady i slowa madrych glow bo komus sie wydaje ze to spisek bo nie zna osoby ktora jest chora , ja znam 3 osoby ktore zachorowaly a jedna prawie zmarla wiec naprawde noscie maseczki bo zaraz bedzie to co dzuma ,ospa itd . naprawde nie jestesmy omnibusami , nie znamy sie na wszystkim a w polsce to kuzwa kazdy ekspert od wszystkiego .Blees szczescia i zdrowia zycze

Przypadkowy przechodzień

Zajrzałem tu pierwszy raz, przypadkiem, czytam te komentarze i nie wiem czy trafiłem na forum pacjentów psychiatryka, czy mi się to wszystko tylko śni. Intelektualne zera bez krzty kultury, wy lepiej przestańcie ćpać. Was się powinno wszystkich zamknąć, żeby normalni ludzie nie mieli styczności z takim ściekiem. Nara!

Pissing Cock

Ludziom z przypadku często zdarza się zajrzeć gdzieniegdzie przypadkiem. To otrzymuje się w genach!

abc

#freezabson.

Rzeźnik

Zabson jestem za Tobą jebać system co to wogole ma znaczyć 8 lat za takie coś ta polska nic wyluzowania niema tylko kurwa mandaty kary za wszystko pierdoleni sztywniacy!!jebać Dudę

wtf

Zabson, jedyny raper ktory mial jaja zeby jebac system ? To sobie sprawadze jakis jego kawalek bo nie kojarze tego mlodziaka.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Banda debili,wy myślicie że za taki koncert nielegalny dostaje się taki duży wyrok?za taki nielegalny koncert dostaje się tylko grzywnę i najwyżej zawiasy,a nie 8 lat ,Żabson i Dziarma to pedofile ZOOFILE ZWYRODNIALCE,Zabsonowi nic kurwa nie da podawanie takich kłamstw w wywiadzie i tak w tym roku będą okrzyknięci pedofilami zoofilami w tv

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Co on pierdoli za kłamstwa ten Żabson
Przecież on ma sprawę Żabson z Dziarma za zoofilię i pedofilię w Krakowie ,widzicie kurwa jacy to kłamcy?

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dziarma i Żabson to pedofile i zoofile ,grozi im nawet więcej niż 8 lat,porywali dzieci w Krakowie do mieszkań i tam gwałcili je ze zwierzętami .

CERSANIT

Daj jakis namiar na siebie moj narzeczony jest psychiatra. Sprobojemy ci pomoc.

Bartezz

Jesli znadjdzie sie tu ktoś, kto twierdzi że wyrok jest uzasadniony albo powie coś o chujowym rapie niech mocno się jebnie w ten pusty łeb, pozdrawiam.

CERSANIT

Jaki wyrok amebo umyslowa?

BurakObanan

Wyrok to wydał jakiś żul na twojej starej zapładniając ją.

Popularne