Sprawdź nas też tutaj

News

Zagraniczni goście na płycie Słonia

„Mutylator” nadciąga.

Opublikowany

 

Słoń

W czerwcu zakończył się proces przed-przedsprzedaży nowego albumu Słonia „Mutylator”. Limitowana wersja albumu ma inną szatę graficzną, niż ta która pojawi się w regularnej sprzedaży. 15 sierpnia ruszyć ma druga pula preorderów. Premierę drugiej solowej płyty Słonia zaplanowano na 5 października 2018 roku. Mieliśmy już okazję zapoznać się z pierwszym singlem „Yeah Bwoy”.

Jak ujawnił teraz raper na nowym krążku usłyszymy również gości z zagranicy. – Na „Mutylatorze” jest 3 gości z zagranicy w 2 różnych kawałkach. Kogo obstawiasz? – pyta raper w swoich mediach społecznościowych. Na razie nie znamy ani tracklisty, ani okładki albumu.

Słoń przekracza granice

Kilka tygodni temu poznański raper zapowiedział, że na nowym albumie przekroczył kolejną granicę.– Na krążku znajdzie się najbardziej „osobisty” numer jaki nagrałem (niedługo kręcimy do niego klip), ale również znajdą się również najbardziej poj***ne wersy jakie napisałem. Ci z was, którzy znają moje poprzednie bebły, wiedzą czego się można spodziewać, ale generalnie przekroczyłem kolejną granicę w swojej twórczości – napisał.

Poniżej przypominamy pierwszy singiel „Yeah Bwoy”, który zdobył w 2 miesiące ponad 5 mln odsłon.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
sadasd
4 lat temu
tomy
4 lat temu

co te kurwiakikup z tym 500 dzieciom żałujesz cebulaku ?

18:43
4 lat temu

18:56

Popularne