Sprawdź nas też tutaj

News

Polski raper z milionami wyświetleń trafił do więzienia

Mamy oficjalne oświadczenie wytwórni.

Opublikowany

 

żaluzja solonez policja

Żaluzja Solonez, reprezentant HHNS Label od kilku miesięcy przebywa w więzieniu. Raper dał się poznać szerzej żartobliwym utworem „Śpiwór”, który zdobył już blisko 10 milionów wyświetleń na Youtube.

Żaluzja Solonez to raper, którego trudno traktować poważnie. W swoim największym szlagierze rapuje m.in. o ojcu, który po zjedzeniu paprykarza beka mu do ucha. To kolejny przykład rapera-mema, którego możemy ustawić w jednym szeregu z Lechem Rochem Pawlakiem. Niestety, jakiś czas temu artysta popadł w konflikt z prawem.

Żaluzja Solonez w więzieniu

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się informacje o zatrzymaniu Żaluzji Soloneza. Słuchacze zaczęli też komentować kawałki rapera #freezaluzja. Wytwórnia HHNS Label zdecydowała się oficjalnie poinformować, że ich reprezentant trafił za kraty. Stało się to już siedem miesięcy temu.

– Do tej pory milczeliśmy z nadzieją na szybszy, pozytywniejszy obrót spraw, jednak po dzisiejszym akcepcie ze strony Żaluzji postanowiliśmy ruszyć z oficjalnym statementem dotyczącym jego nieobecności. Żaluzja od ponad 7 miesięcy przebywa za murami więzienia z powodu różnych prywatnych spraw sprzed lat, wskutek czego odsiaduje obecnie wyrok. – poinformował label.

żaluzja solonez więzienie
fot. @fotograf_mateusz99

Za co siedzi Żaluzja i kiedy wyjdzie na wolność?

Niestety, wytwórnia nie jest w stanie dokładnie określić, kiedy Żaluzja Solonez (sgpw_zaluzja) opuści mury więzienne. – Już wkrótce dowiemy się większych szczegółów związanych z dokładna datą odsiadki. Bądźmy dobrej myśli, Solonez wróci już wkrótce – wierzymy w to! – czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie otrzymaliśmy zapewnienia, że raper nie zrobił nikomu krzywdy. Za co więc trafił za kraty? Tego nie ujawniono.

– Nie możemy zdradzić dokładnego powodu odsiadki Żaluzji, ale na wstępie zapewniamy, że wyrok nie jest spowodowany przewinieniem, przez którego mogłyby ucierpieć osoby trzecie.

Słoń propsuje Żaluzję

W 2019 roku, Żaluzja otrzymał pierwsze pozytywne wzmianki na swój temat ze środowiska. Jako jeden z pierwszych spropsował go Słoń.

– Nie wiem czy ktoś widział dzisiejszego live’a, ale słuchaliśmy kawałków typa, który się nazywa Żaluzja i dostaje propsy jak stąd do Moskwy. Propsy w ch*j. Nie wiem kto to Żaluzja, ale jest takie gniecenie bani, że się poryczałem ze śmiechu. – powiedział poznański raper.

żaluzja solonez więzienie
Żaluzja Solonez

„Śpiwór”, „Mikołaj z COVIDem” i „1996”

Niewątpliwym hitem Kacpra jest nagranie „Śpiwór”, w którym opowiada o perypetiach swojej matki i ojca. Kawałek nagrany w żartobliwym tonie ma już blisko 10 milionów wyświetleń na Youtube. Pod banderą HHNS raper wypuścił do tej pory tylko dwa utwory „Mikołaj z COVIDem” oraz „1996”.

Piąta rano budzik
Matka gra na domofonie
Twój stary rowerzysta
Grochówka w bidonie
Żaluzja was pierdoli
Nie nagrywam disów
Znowu jest jarany
Ruski tytoń z długopisów
Ojciec plus paprykarz
I do ucha ci beka
– rapuje Żaluzja.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Kiełbasa Diho. „Wkrótce w sklepie”

Nowa inicjatywa reprezentanta GM2L.

Opublikowany

 

Przez

diho kiełbasa

Nie ma to jak kiełbasa w trasie podana w przydrożnym hotelu – rapował Diho w numerze „Pirat”. Teraz raper sugeruje, że ma zamiar wprowadzić do sklepów własne kiełbasy „Diho”.

Diho udostępnił krótki spot reklamowy kiełbas „Diho”. – Kiełbasę podano. Zapraszam, skosztuj – mówi w nagraniu. W opisie reklamy raper dodał: – Wkrótce w sklepie obok Ciebie.

Czy Diho faktycznie zamierza wejść w biznes wędliniarski, a może to tylko zapowiedź nowego singla? Przekonamy się o tym zapewne niebawem. Sezon grillowy już się rozpoczął, więc może faktycznie raper postanowił sprawdzić się w tej gałęzi biznesu.

Poniżej wideo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Julia Wieniawa nie ma wątpliwości, kto wygrał beef Białas vs White 2115

„Bardzo lubię beefy”.

Opublikowany

 

Przez

białas julia wieniawa

Beef Białasa i White’a 2115 można nazwać weekendowym, bo rozegrał się ciągu dwóch dni. Julia Wieniawa goszcząc w programie Bartosza Boruciaka na MixtapeTV wskazała zwycięzcę niedawnego konfliktu.

– Zazdroszczę raperom swobodnego wyrażania myśli i spontanicznego reagowania na to, co dzieje się w ich życiu, w ich otoczeniu czy w społeczeństwie. Bardzo lubię beefy. To że jak wychodzi piosenka, to zaraz wychodzi druga – powiedziała wokalistka.

Kiedy gospodarz programu zapytał ją o zwycięzcę beefu Białas – White 2115, ta odpowiedziała: – Słyszałam piosenkę White’a i Białasa. Choć nie znam genezy konfliktu, no to sorry, ale jednak OG Białas wygrał.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Nie tylko Bambi. Mamy drugie 3 mln w Polsce

„3 mln club”.

Opublikowany

 

Przez

Zaledwie kilka dni po sukcesie Bambi, która jako pierwsza raperka w historii zdobyła 3 mln słuchaczy na Spotify, identycznym wynikiem może się pochwalić Young Leosia.

Przekroczenie 3 milionów słuchaczy to kamień milowy dla polskiego rapu. Przed Bambi nie udało się to żadnemu hip-hopowemu artyście w kraju. Minął zaledwie tydzień, a identycznym wynikiem może się pochwalić również Young Leosia.

– 3 mln club – skomentowała krótko raperka.

Young Leosia i Bambi nie tylko są w tej samej wytwórni i są zgranym duetem przyjaciółek, ale teraz także jako jedyne w Polsce mogą pochwalić się tak ogromną ilością odbiorców. Kto by przypuszczał jeszcze parę lat temu, że taki wynik wykręcą kobiety, a nie panowie, którzy zdominowali tę muzykę w naszym kraju.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Fejk Małolata K2 doprowadził kobietę do targnięcia się na swoje życie?

Raper stanowczo odpiera zarzuty.

Opublikowany

 

Przez

małolat k2

Małolat K2 wcale nie zabawiał się w aucie z kobietą Denisa Załęckiego. Jak poinformował freakfighter jego dziewczyna została doprowadzona do sytuacji, w której targnęła się na swoje życie. Raper stanowczo reaguje na te doniesienia twierdząc, że to kłamstwa.

Załęcki ostro o Małolacie K2

Podczas środowego Roastu Clout MMA 5, Denis Załęcki odniósł się do filmików Małolata K2, który twierdził, że uprawiał miłość z jego dziewczyną w aucie.

– Chcę poruszyć temat Małolata K2. Kiedy zobaczył te filmiki i tańce (Josefa Bratana z dziewczynami) postanowił się wybić, bo w tym roku prawdopodobnie będzie mógł wrócić do Polski i stoczyć ze mną walkę. Jest to zwykła k*rwa bez zasad. Wstawił filmik jak niby moja kobieta robiła mu w aucie loda. Wrzucił filmik dziewczyny, którą poznał w burdelu. Wstawił tej dziewczyny tatuaż na plecach i jest to zupełnie inny tatuaż. Jest to dziewczyna o innym kolorze włosów. Ze swoją dziewczyną jestem od 2 lat i nie ma możliwości, żeby wyjechała do Grecji bez mojej wiedzy – mówił.

Załęcki wyjaśnił też sprawę odnośnie pojawiania się jego dziewczyny na obscenicznych streamach Josefa Bratana. Wspomniana kobieta była w 2022 roku partnerką rapera i razem postanowili tworzyć tego typu content z live’ami z hotelu. Po rozstaniu z Josefem dziewczyna związała się z Denisem Załęckim, któremu nie przeszkadzała jej poprzednia działalność na streamach.

Oświadczenie Załęckiego

Dziewczyna Denisa targnęła się na swoje życie?

W dalszej części programu Załęcki poinformował o tragicznej próbie swojej drugiej połówki. – Moja dziewczyna chciała popełnić sam*bójstwo – powiedział, nie kryjąc ogromnych emocji. – Gdyby Małolat K2 to był normalny chłop, to takich kłamstw by nie gadał – dodał.

W programie ujawniono, że rzekomo dziewczyna Denisa miała być też w ciąży i dziecko jest zagrożone.

Małolat K2 twierdzi, że Denis wszystko wymyślił

– Nasz wielki Bad Boy się rozpłakał na konferencji, bo podobno jego dziewczyna chciała popełnić sam*bójstwo. To powiedz mi Denisku, dlaczego w ogóle przyjechałeś na tę konferencję? Jeżeli dzieje się krzywda twojej drugiej połówce, to powinieneś być przy niej. A nie przyjechałeś na konferencję pajacować. Pierwsze pięć minut popłakałeś, a przez półtorej godziny świrowałeś i się cieszyłeś. Usiądź na butlę i przestań ludzi okłamywać – mówi raper.

– Chodzą już słuchy, że niby jego kobieta była w ciąży. Trzy dni temu nie była w ciąży, a akurat dzisiaj zaszła w ciążę. I niby zagrożona jest ciąża. Do żadnej walki nie dojdzie, tylko jestem ciekawy, kto mu podpowiedział, bo on nie jest na tyle inteligentny, żeby na to wpaść. Czy to nie przypadkiem Clout mu podpowiedział, żeby tak zagrać, bo już mają rozj*baną galę. Ferrari odpadł, a dla Załęckiego nie ma zawodnika, bo wszyscy są lepsi, a Ferrari był jedynym dla niego na podbudowanie – dodaje.

Kto ma w tym sporze racje? Wygląda na to, że Małolat K2 faktycznie wypuścił fejka, żeby osiągnąć dla siebie jakieś korzyści. Nie wiemy jednak czy targnięcie się na życie dziewczyny Załęckiego jest faktycznie prawdą. Trudno też nie odmówić racji Małolatowi, bo Załęcki po pięciu minutowym płaczu, przez resztę programu wyzywał się z innymi uczestnikami. W takiej sytuacji, kiedy zdrowie jego kobiety jest rzekomo zagrożone wydaje się to co najmniej nie na miejscu.

Poniżej wideo z wypowiedziami.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mata drugim polskim artystą, którego numer odtworzono na Spotify 100 milionów razy

Raper powtórzył sukces White’a 2115.

Opublikowany

 

mata

Na początku kwietnia informowaliśmy o sukcesie White’a 2115, który jako pierwszy polski raper przebił barierę 100 milionów wyświetleń na Spotify. Od tego czasu przybyło mu 4 i pół miliona streamów. Dzisiaj natomiast jego triumf powtórzył Mata, którego „Kiss Cam” dzisiaj także doczekało się 9 cyfr w liczbie odsłuchów.

Numerem, który zapewnił warszawskiemu raperowi wspomniany wynik, jest „Kiss Cam”, który ukazał się jako singiel promujący „Młodego Matczaka”. Premiera numeru miała miejsce w czerwcu 2021 roku, a więc 3 lata zajęło mu zainkasowanie 100 milionów odsłuchów.

Warto wspomnieć, że Mata pozostaje raperem z największą ilością kawałków, które przekroczyły wcześniej wyznaczoną barierę 50 milionów streamów. Ma ich aż 9. Wśród nich znajdują się „Szafir”, „Szmata”, „Papuga”, „Patoreakcja”, „Gombao 33”, „100 dni do matury” oraz „Schodki”.

Na ostatniej prostej do wyniku 50 milionów streamów jest „JESTEM POJ384NY” (47,5 miliona) oraz „La La La (Oh Oh)” (48 milionów). Oznacza to, że już niebawem doczekamy się pierwszego w Polsce rapera z 10 numerami, przekraczającymi 50 milionów odtworzeń utworu na Spotify.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Małolat K2 o igraszkach w aucie: „To dziewczyna Denisa Załęckiego”

Ta sama kobieta brała udział w streamach Josefa Bratana.

Opublikowany

 

Przez

Małolat K2 udostępnił w sieci wideo z dziewczyną, z którą zabawia się w aucie. Teraz informuje i stara się udowodnić, że to dziewczyna Denisa Załęckiego, z którym raper ma na pieńku.

Raper ma już na koncie kolejną s*ks taśmę. Tym razem jak uprawia miłość po francusku w swoim Mercedesie. W ramach wyjaśnienia, Małolat opublikował drugie nagranie, w którym udowadnia, że dziewczyna, z którą był, to partnerka Denisa Załęckiego.

– Wrzuciłem filmik z dziewczyną w aucie. Nie zrobiłem tego bez powodu, ponieważ to jest dziewczyna Denisa Załęckiego. Ta sama dziewczyna wzięła udział na live Josefa Bratana. Możecie sobie porównać dziary na plecach. Twarzy nie mogę udostępnić, bo jest na to paragraf – mówi.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: