Sprawdź nas też tutaj

News

Zaprojektuj okładkę i poznaj Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya

Wspólny album obu artystów?

Opublikowany

 

Już 28 września Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają po raz pierwszy na PGE Narodowym. Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia, którego głównym partnerem jest Spotify Premium, artyści przygotowali konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na próby, osobiste spotkanie z muzykami, bilety VIP na wyprzedany koncert, oraz 6-miesięczny voucher Spotify Premium.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway z pewnością należą do najpopularniejszych artystów w Polsce, a ich solowe piosenki notują rekordy odtworzeń w Spotify. Podobnie było w przypadku wspólnego utworu „W piątki leżę w wannie”, który ustanowił rekord popularności w ciągu zaledwie 24 godzin.

Już 28 września odbędzie się wspólny koncert artystów, którego głównym partnerem jest Spotify Premium. W związku z tym wydarzeniem muzycy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest wymyślenie tytułu wspólnego albumu artystów oraz zaprojektowanie okładki. Jak podkreślają artyści, konkurs jest tylko zabawą, nie pracują nad wspólnym albumem, ani nie mają tego w planach. Pomysły należy publikować na Instagramie, podając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi dostanie zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej, będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście! Spotify ufundował także 6-miesięczne kody Premium umożliwiające korzystanie z wszystkich funkcji najpopularniejszej w Polsce muzycznej platformy streamingowej.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o godzinie 23:59, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Real HH 90

Taco i ten drugi na tle gejowskiej tęczy tak to widzę a w środku książeczki jakieś kadry z gejowskich pornosow.

Buziak Skład

Popatrzcie na to zdjęcie Taco przecież taki Jacykow to przy nim wygląda jak heteroseksualny macho samiec Alfa.

Hokier

Ja jebe, jakie to jest wszystko ustawione na zysk, malo ze maja pelno sosu to jeszcze „zabawa” zeby za fryla im projekt zrobic.

Wasz ziom Ten

a kim oni sa ?

Odb

Zaprojektuj okładkę sextape’a i poznaj Dawida Taco i Hemingwaya Podsiadło.

Naczelnik mordziaty

za darmo to ci nawet zona dupy nie da, 6 miesiecy za darmo spotify I analna podroz z tymi dwoma panama. nie dziekuje

Pan Cerniak

Miałem taki myśle ze afekwatny do sytuacji projekt graficzny. Narysowałem go w zeszycie kolegi z ławki w postawowce. Jak znajde to podesle

Popularne