Sprawdź nas też tutaj

Inne

zasady

Opublikowany

 

WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU

  1. Warunkiem korzystania z serwisu jest akceptacja przez użytkownika regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z tymi warunkami – opuść serwis. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i podanych warunków.
  2. Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji od użytkownika oraz jest bezpłatne. Administracja ma prawo do zmiany warunków korzystania z serwisu w każdej chwili bez konieczności powiadomienia użytkowników. Użytkownik serwisu automatycznie akceptuje nowe warunki poprzez korzystanie z serwisu.
  3. Zarejestrowany użytkownik może posiadać tylko 1 konto w serwisie.
  4. Nazwa uzytkownika nie może zawierać treści reklamowych, adresów stron internetowych, oraz nie może naruszać dóbr osobistych innych osób.

 5. Osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać na portalu bez zgody i wiedzy prawnych opiekunów. Zakładając konto jako osoba niepełnoletnia, użytkownik jest zobowiązany przesłać pisemną zgodę od swoich prawnych opiekunów, że wyrażają oni zgodę na przebywanie danego użytkownika, który dalej jest osobą niepełnoletnią na portalu, jako osoba z zarejestrowanym kontem, oraz jako osoba bez zarejestrowanego konta.

 

KOMENTARZE  1. Komentarze są własnością ich twórców i tylko oni są za nie odpowiedzialni. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy, oraz za wszelakie treści generowane przez ich twórców.
  2. Zabrania się podczas komentowania naruszania czyichś dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji któregokolwiek lub wszystkich komentarzy bez przyczyny.

 

 

TREŚCI MODEROWANE

  1. Działy: Główne Niusy, Wstecz Story, Tekstylia i Premiery są to działy, które są moderowane. Komentarze, które nie są powiązane z tematem, naruszają czyjeś dobra osobiste, lub są zbyt wulgarne mogą zostać usunięte.
  2. Jedyny dział, który pozostaje bez moderacji to BEKOWO. Jest to dział, który nie jest promowany na stronie głównej serwisu, jednak treści pornograficzne lub przekraczające granice dobrego smaku mogą zostać usunięte.

 

 

INNEAdministracja serwisu GlamRap.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczane przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 
W kwestiach nieuregulowanych proszę kontaktować się z redakcją serwisu.

 

Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne