GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Zaskakująca współpraca Quebonafide z TikTokerem

„Żarty się skończyły”.

Opublikowany

 

latwogang quebonafide

Kilka dni temu popularny TikToker „latwogang” wypuścił niepublikowany teledysk Quebonafide „Sniffing Gas”. Współpraca internetowego twórcy z raperem na tym się nie zakończyła. Pojawiły się sugestie, że zrobią oni wspólny kawałek.

Latwogang opublikował dzisiaj film, w którym informuje, że okazji zbliżającego się miliona obserwujących na TikToku zamierza stworzyć dla fanów piosenkę. – Zrobię dla was piosenkę, ale przydałby mi się ktoś, kto mógłby mi z tym pomóc – powiedział twórca. W tym momencie na ekranie pojawił się Quebonafide, który w kolejnym ujęciu zaczął rapować.

Poza tą krótką zapowiedzią o ewentulnaej współpracy twórców nie wiemy na razie nic więcej.@latwogang ig:latwogang #dc #viral ♬ dźwięk oryginalny – latwogang41 komentarzy
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edziu tiktoker nuci do końca świata i dzień dłórze
13 dni temu

I Edziu nakurvvia hity. Kawałek tygodnia: Una paloma blanka.
Nucim dzisiej: Mem ze.meło czesu.
Nucim kamą.
#sicarios
#sentino
#akolici
#profesortrapu
#edzio
#nucenie
PS Sram na matki moich hejteruw

Edziu tiktoker nuci do końca świata i dzień dłórze
13 dni temu

A pozatym lubie w dvpe!!!!!!

Edziu tiktoker nuci do końca świata i dzień dłórze
13 dni temu

A w dzieciństwie byłem molestowany przez psa

Profesooor trapuuuu ma beke z p0lek
13 dni temu

Na dno jak zwykle

Edziu tiktoker nuci do końca świata i dzień dłórze
13 dni temu

Na dnie to są wasze stare kurvvy ze smietnika.

Czarodziej
13 dni temu

Quebo wygląda jakby przedawkował TikTacki 😀

Gorzki Smak Prawdy
13 dni temu
Reply to  Czarodziej

Tak jak twój brat?

Czarodziej
13 dni temu

Nie kojarzę, żebyśmy byli spokrewnieni:)

Tusk
12 dni temu

Asłuchalny łak, nieprawdopodobne że taki debil może brylować w mediach i uchodzić za autorytet muzyczny

pacino aldente
13 dni temu

Quebonafajde gdzie kúrwa kawalki jak hype bae albo c’est la vie… z tik tokerem nagrywa ja rozumiem produkty komercja marketing ale czy tylko o to wam chodzi w tym zajêbanym swiecie? Jak kazdy sie stanie materialista to pieniadze was nie ochronia

ehh
13 dni temu
Reply to  pacino aldente

wolalem que jak nawijał z menelem z krakowa, kazdy zajuebal taki regres ze szkoda gadac

Gorzki Smak Prawdy
13 dni temu

CO TO ZA ŚCIERA BANANOWIEC?

Czarodziej
13 dni temu

Twój zaginiony brat bliźniak

pis po jedno woujek samo zlo
13 dni temu

slowo wytrych TWORCY co to za tworcy i czego?przyglupy nagrwyajace sie telefonami na chinskiej platformie do oglupiania spoleczenstwa

Halal masarny
13 dni temu

ŻELAZNY UŚCISK BENIZÓW ODBĘDZIE SIĘ W WANNIE

Wodzirej łyszkanusz
13 dni temu

Do uja pana jak go zwą w końcu Jokup Grapowski czy kłebonafide?

pis po jedno woujek samo zlo
13 dni temu

huuuj nie tworcy

Ciemka
12 dni temu

Jaki Quebo? To jest Kuba z Ciechanowa

Problemos
12 dni temu

#Kim są ci cw3le?

Rafalala
12 dni temu

Czy ten pedonauta opłaca się żeby tu o nim pisali? Zapraszam do mnie, pisać będą napewno Kubusiu z Ciechanowa

Jakub Fanatyk Rapu
7 dni temu

Znowu o tym wys*rywie piszecie?

Odb
13 dni temu

Zaskakujący anal Quebonadzide z tranzolem

Zapity
12 dni temu

Kontent kreator=nierób i patus.

HETEROSAPIENS
12 dni temu

Nicość, zgodnie z definicją, nie istnieje. Skoro nicość nie istnieje, jedyne co pozostaje co istnieje. Istnienie jest nieskończone. Nie ma ani końca ani początku i dlatego nie ma stwórcy.

Śmierć jest ludzkim wymysłem. Nie istnieje. Doświadczycie i doświadczyliście każdej instancji tak zwanego życia. Jesteśmy instancjami tego samego życia rozdzielonego przez to co każdy nazywa śmiercią.

Jesteśmy tylko przypadkiem i wszechświat nie ma znaczenia. Więc po co żyć skoro wszechświat nie ma znaczenia? Znaczenie żyje w umyśle! Ludzkość tworzy znaczenie, ale operuje pod fałszywym przekonaniem, że znaczenie to mistyczny plan. Tak nie jest. A znaczenie jest takie, jakie sami mu nadacie.
Jeśli w to nie wierzycie to rozumiem, bo nie jesteście zdolni zaakceptować prawd istnienia.
Kreujcie swój świat i nadajcie znaczenie swojemu życiu. Życzę powodzenia.

HETEROSAPIENS
12 dni temu

Ten wszechświat nie jest istnieniem. On jest nieskończenie małą częścią istnienia. Ten wszechświat to spontaniczne zdarzenie i nieuniknione wobec nieskończoności istnienia. Każde zdarzenie może być, będzie i było. Wliczając ten wszechświat. Jest nieskończona liczba wszechświatów. Wirtualnie wszystkie nie mogą przechowywać tak zwanego życia. Ten wszechświat jest, przez przypadek stabilny. Oraz posiada okazjonalną zdolność do przechowywania, tak zwanego życia. Życie, takie, jakie je znacie, jest nieuniknioną konsekwencją fizycznych właściwości tego wszechświata. Ten wszechświat jest obojętny wobec tak zwanego życia. Życie na tym i na innym świecie może zostać zniszczone w każdej chwili przez wiele losowych wydarzeń takich jak: supernowa, rozbłysk słoneczny, uderzenie asteroidy. Wszechświat jest obojętny na to czy będziemy żyć czy umrzemy.

Niewolnik Przyczynowości
13 dni temu

Wiecie kogo powinniście nienawidzić bardziej niż wygrywów i siebie? Ojca i matki. To te zwierzęta z niskim ilorazem inteligencji postanowiły stworzyć sobie bezprawnie człowieka, który teraz cierpi, bo uległy swoim prymitywnym żądzom i potrzebom. Te kreatury zmusiły nas do życia i teraz musimy się męczyć i toczyć walkę o zasoby, status i pożądanie. Mierzymy się codziennie z cierpieniem, bólem i brutalnością w każdej sferze. Żeby jeszcze nasi rodzice byli bogatymi ludźmi to życie byłoby łatwiejsze, ale akurat nasi rodzice to zwykli pomywacze z najniższej warstwy społecznej, którzy nas zmusili do życia z egoistycznych pobudek i teraz każą nam walczyć o wszystko, po to byśmy tylko na końcu zdechli jak zwykłe, nędzne robaki. To jest horror, thriller, dramat i komedia w jednym. Jestem antynatalistą i zamierzam być tak długo jak się da, bo nie obiecuję, że pewnego dnia może być tak, że ulegnę swoim prymitywnym żądzom i potrzebom i karuzela cierpienia będzie trwać nadal. Jasna cholera…

Dario Debil
12 dni temu

ja jestem dario, nie chodze do tesco, dzi.wko wiesz to, lubie swojej starej suche piź.dzisko, nie słucham tiesto, napie.rdalam swojego starego gęsto, pale swojego starego często, Piotruś rap joł!

Zdvpynomordyzaur
13 dni temu

Kilka słów prawdy o p0lkach od kolegi zza oceanu – choć na glamrapie pewnie nikogo one nie zdziwią, a jankes, wróci do kraju i opowie historie o łatwych p0lkach, które były dla niego jak ZOO do którego się wchodzi i wychodzi tylko po to, żeby potem opowiedzieć znajomym, że się słonia widziało. Zwykła atrakcja turystyczna – właściwie to jedyna którą ma do zaoferowania kraj nad Wisłą.
koleś wygrał program i na końcu miał do wyboru – randka z p0lką albo 5tys zł i dla niego wybór był prosty.
zabrał pieniądze

http://www.youtube.com/watch?v=-J7cvfsfltk&t=520s&ab_channel=GOATS

Popularne