Sprawdź nas też tutaj

News

Zaskakujący goście i topowi producenci – „Gra na emocjach 2” Filipka

Album trafił do sklepów.

Opublikowany

 

filipek

7 października ukazał się nowy album Filipka „Gra na emocjach 2”. Na wydawnictwie usłyszymy wielu gości, a przy płycie pracowali topowi producenci. Premiery każdego z singli, które promowały album, potwierdzały komentarze o muzycznym progresie rapera.

Wśród gości na wyczekiwanej płycie „Gra na emocjach 2” pojawiły się takie osobowości jak Ruskiefajki, Dawid Artysta, ADM, Magda Bereda, VNM, NEL, Zarzycki czy Razgonov. Wydawnictwo ukazało się również w wersji dwupłytowej z bonusowym, dodawanym do preorderu albumem, nagranym w duecie z wokalistką Dianą Ciecierską.Raper z Milicza ma za sobą pokaźny dorobek muzyczny, dziesiątki zagranych koncertów oraz niejedną wygraną bitwę freesty’ową. Pod koniec września, podczas premierowego koncertu w warszawskim klubie, Filipek wypełnił salę dwa razy z rzędu, grając swoje stare i najnowsze utwory dwukrotnie podczas jednego wieczoru.

Album „Gra na emocjach 2” od teraz dostępny jest na kanale QueQuality oraz na wszystkich platformach streamingowych.Tracklista „Gra na emocjach 2”

 1. Sinusoida ft. Nel
 2. Nie chcę wiedzieć ft. ruskiefajki
 3. Bierz co chcesz ft. Dawid, Artysta
 4. Przepis na szczęście ft. Magda Berenda
 5. Złoty strzał ft. Razgonov, VNM, ADM
 6. Mała S
 7. Błyszczysz jak Wrocław ft. Paulina Chmura
 8. Femme Fatale ft. Zarzycki
 9. Skrawek ciała
 10. Gdzie idą zmarli ft. Wojtek Kiełbasa
 11. Powrót Króla

 
4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rap Dinozaur 86
2 miesięcy temu

Ja tam nie będę tego słuchał a już na pewno nie kupował. Ale album(ik) ma 11 utworów więc zakładam że będzie to przynajmniej 35 minut odsłuchu, wszystko poniżej to żart z słuchaczy.

Mam nadzieję że autor pokaże klasę i nie będzie używać autotune przy produkcjach w przeciwnym wypadku jest to brak szacunku dla odbiorcy ponieważ braki w talencie są wtedy maskowane komputerowo i każdy to rozumie proszę nie pisać że czasy się zmieniły i teraz każdy tak robi. Robi tak tylko ten kto nie potrafi śpiewać. Nie zaniżajmy i tak już niskiego poziomu.

Mięso mielone wołowe
2 miesięcy temu

A to w rapie nie chodzi o przekaz, tylko o to, zeby umieć śpiewać? XDDD

Aby
2 miesięcy temu

Jakie g8wno z tej płyty-kilka zniewieściałych piosenek dla rozemocjonowanych szmat\pe8alow 😀

EJ TY KOLO!!!
2 miesięcy temu

WOJTEK KIEŁBASA AHHAHAHAHAHAHA TOP KU RWA W PL I KRZYWORYJEC Z KAWALERKI MTV CRIBS BUAHAHHAHAHHAAHA

Popularne