Sprawdź nas też tutaj

News

Zaskakujący support Jay-Z i Beyonce w Polsce

Duet zagra w sobotę na PGE Narodowym. Nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Opublikowany

 

Już jutro, 30 czerwca odbędzie się koncert Beyonce i Jay-Z na warszawskim stadionie PGE Narodowym. Duet wystąpi w Polsce w ramach trasy „OTR II”. Organizator ujawnił już support gwiazd, który może być sporym zaskoczeniem.

Fani domyślali się, że przed państwem Carter pojawi się jakaś zagraniczna gwiazda. Nic bardziej mylnego. Organizator ujawnił, że będzie to lokalny artysta – DJ Eprom, który może pochwalić podwójnym tytułem Mistrza Świata IDA oraz dwunastoma tytułami Mistrza Polski. – Mam ogromną przyjemność zagrać support przed koncertem #beyonceandjayz w ramach #otriitour – napisał Eprom.

W związku z koncertem zostanie przeorganizowany ruch w okolicach Ronda Waszyngtona od godziny 19:00 w sobotę do ok. 1:00.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Grzesiek

Dla mnie jest zaskoczeniem ze taki wspanialy artysta jak DJ Eprom jest tak niedoceniany ze niedouczone mainstreamowe media nazywaja to wyroznienie zaskoczeniem, eh…

Pitalador

Kurwa juz myslalem ze Sentino bedzie supportowal Jay-Z I Beyoncé. Wiecie kurwa, gang Vatos Analos, poscigi kurwa strzelaniny na scenie, te gangsterskie klimaty kurwa jak ten Arafat tam w tym Berlinie. Generalnie kurwa powrot w blasku fleszy „we international baby”. A tu chuj, jakis kurwa kasztan z niedojebaniem umyslowym I oczami jak szpara azjatki. Jebac.

Tak

No super beka powtarzać pieprzenie o „gangsterce” Sentino 2 rok z rzędu! Super śmieszne i świeże! A jakie błyskotliwe!

Pitalador

Nie pyskuj bo cię odstrzelimy ty marny pierdzie

18:43

12:44

Trystydycymyt

Props w hoooj! Eprom dobry zawodnik.

Zboj

Joo to się ostro zdziwią bo pewnie myślą ze to jakiś polski skrillex a on będzie puszczał te swoje truskulowe pierdy

ruchałem was

tak jakby everything is love nie było w większości poza singlem truskulowymi pierdami xDDD

Popularne