Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Zatańcz razem z Łąki Łan

Artyści zaprezentowali wyjątkowy teledysk.

Opublikowany

 

fot. Sylwester Doraczyński

“TAŃCZ” to najnowszy singiel Łąki Łan z płyty “RAUT”. Termin publikacji teledysku nie jest przypadkowy, gdyż dokładnie w miniony weekend zespół miał zagrać w Opolu podczas festiwalu sztuki audiowizualnej Nokta. Impreza została przeniesiona na przyszły rok, a organizatorzy nie chcąc zostawić publiczności z pustymi rękami, postanowili stworzyć dla Łąki Łan klip, który ukaże się w dniu niedoszłego koncertu. Klip, który w myśl akcji #ZostanWDomu zaangażuje fanów do wspólnego działania i dorzuci swój pozytywny “grosz” w czasie przymusowej izolacji. Teledysk został zrealizowany w ramach projektu Nokta Festival 2020+1 przez Nokta Studio i Wydział Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim fanom, którzy włączyli się w akcję i tańczyli razem z nami! Dziękujemy za świetne materiały i ogrom pozytywnej energii!!! – komentują artyści.

Utwór “TAŃCZ” pochodzi z ostatniej płyty zespołu pt. “RAUT”, która ukazała się pod koniec 2019 roku. “RAUT” zawiera 13 utworów będących połączeniem różnych stylów muzycznych co jest znakiem rozpoznawczym grupy. Za produkcję ponownie odpowiedzialni są członkowie zespołu: Michał Chęć i Jarek Jóźwik. Miksem zajął się DJ Eprom. Płyta została nominowana do nagrody Fryderyk 2019 w kategorii Album Roku – muzyka alternatywna. Album został wydany przez muzyków własnym sumptem, a za dystrybucję odpowiada Asfalt Distro.

 
15 komentarzy
15 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ProofesorNauk
1 rok temu

Faktem jest że są dość specyficzną grupą ale nadal nie ma to nic wspólnego z rapem. Ale np. kawałki takie jak Pola Ar albo Jammin czy Lovelock są super. Polecam. 100% lepsze od rapu i pozytywny przekaz a nie jebanie policji albo gloryfikowanie narkotyków czy też prostytucji. A no i minusować mnie i Odb tego śmiecia.

DrWstrzas
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Ja bym gloryfikował usługi elektrykow szczególnie w zakresie mierzenia fal em ,elektromagnetycznych itp.Taki pomiar z odpowiednim pismem sprawia ,że w sądzie ogrodnik sądzi drzewo lub tobie odbija się liść 'D

GlamRapOFFICIAL
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

W końcu coś o muzyce..
Jaka patola tu ostatnio, to gorzej niż na Sadistic. Tam ludzie chociaż mają nieco więcej „smaku”.

Sztrosmajer
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Częściowo się zgadzam, ale tylko częściowo
https://youtu.be/yZI9MS3EoX4

SicenS
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Właśnie miałem pisać, że Łąki Łan zawsze spoko, tylko co to robi na portalu niby o rapie tudzież o niby rapie.

debil
1 rok temu

w końcu coś o rapie

Odb
1 rok temu

Wyķąp się razem z Wanien Łan

Pich
1 rok temu

To jest prawdziwy hiphop

MataCiągnieBataJakRasowaSzmata
1 rok temu

Jebać tą hipsterkę, tego słuchają odbiorcy organka, podsiadło i tako leminggeja no i mionsza. Asfalt idealne miejsce dla nich. Czekam na feat z fabijańskim, pdfem i ostrym hipokrytą.

Sztrosmajer
1 rok temu

Ssij pałę, a twoja stara to chuj!

MataCiągnieBataJakRasowaSzmata
1 rok temu
Reply to  Sztrosmajer

Wyślij to zaproszenie na robienie pały do swojego starego gołąbkiem pocztowym cwelu.

synek
1 rok temu

Oni mają więcej wspólnego z rapem niż cała scena rapowa w Polsce. Pozytywni ludzie 🙂

gownojebane
1 rok temu

panowie chyba candy flipa na sniadanie jedza

Sowabezoka
1 rok temu

Patologia i dziecięcy hejt w komentarzach to ciekawe zjawisko które powinno być opisane w jakiejś pracy na socjologii czy innych naukach społecznych. Wyjątkowo nędzne żarty (choć czasem niezłe jak na przykład pod każdym wpisem z Borygiem coś o butach itd.), bluzgi niczym z generatora bluzgów ery wczesnej Neostrady… może dzieci Neostrady właśnie zalęgły się tu na dobre i siedzą od 2000 roku…
Ja rozumiem że to miejsce rozrywki i wchodzenie tu jest jak wejście na jbzd, sam wchodzę tu nie wiem po co ale do głowy mi nie przyjdzie pisać takich głupot. Najgorsze jest jednak to, że jak odpowiednio zaglądasz to Ci niby debile zaraz odpowiadają normalnie czyli kamuflują się, za tymi debilnymi wpisami stoją powiedzmy normalni ludzie pytanie co ich składnia grania idiotów, jakaś choroba dwubiegunowa czy coś…
To kto jest zwykłym chujem do szczania?

Władysław Szpilman
1 rok temu

Źródło wszystko ma swoje źródło coś też ma swój koniec 100km od Drzewicy jest Warszawa a w niej targ 😀

Popularne