Sprawdź nas też tutaj

News

ZBUKU: „Dowiedziałem się, że jestem ulubionym raperem polskiej reprezentacji piłki nożnej”

Robert Lewandowski wielkim fanem rapera z Prudnika.

Opublikowany

 

Jeszcze w tym roku na rynku ukaże się kolejny solowy album ZBUKA. Młody raper, który przez dłuższy czas zmagał się z dużą krytykę ze strony części słuchaczy udzielił wywiadu Kubie Głogowskiemu, któremu ujawnił gości, którzy pojawią się na nowej płycie, a także opowiedział ciekawostkę związaną z polską kadrą piłki nożnej.

Dostałem ostatnio książkę „Kulisy polskiej kadry” i tam jest rozdział na temat muzyki jaką kadra dobiera do swoich treningów. No i dowiedziałem się, że ulubionym raperem polskiej reprezentacji piłki nożnej jest ZBUKU. Serdecznie dziękuję, bardzo mnie to motywuje, że przeczytałem, że Robert Lewandowski wchodzi do szatni i mówi: „Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU – opowiada raper z Prudnika.

Nowa płyta na 26 urodziny

Już po wakacjach na półkach sklepowych pojawi się nowa płyta ZBUKA, następca krążka „W drodze po nieśmiertelność”. Album trafi do sklepów 21 września. Dwa dni wcześniej, 19 września krążek powinien pojawić się w domach słuchaczy – to z okazji 26 urodzin, które raper obchodzi właśnie tego dnia.

ZBUKU na nową płytę zaprosił takich artystów jak: Jano PW, Kacper HTA, Jongmen, Kaen, Sztossa oraz Małacha i Rufuza. Na temat tych dwóch ostatnich reprezentant Step Records wypowiedział się w bardzo pozytywnym kontekście.  – Małach i Rufuz to nie jest Taconafide, wiem dlaczego, ale dla mnie osobiście to też czołówka polskiego rapu. Oni się od lat utrzymują, wydają płyty, są dla mnie w pierwszej lidze rapu. Nie chcę wymieniać miejsc na podium, ale ci ludzie, których wymieniłem, to jest top polskiego hip-hopu. Z takimi ludźmi chciałbym działać, to jest czołóweczka – stwierdził.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
beka

źródło: stary, zaufaj mi

Snupdragidrag

Hehe… Lewandowski pewnie chciał zażartować

DJQUIK

chyba w ramach żartu i beki to puszczają

djfjjf

Ty nie jesteś raperem.

sluchacz

A ty?nie oceniaj ludzi,boli jakis maly sukcesik,czy zwykla zazdrosc.Umiecie tylko hejtowac

ALOJZY

Dlatego widac jaki poziom reprezentuja

kataya

… reprezentacji do lat 12

...

18:40

SAER

ZBUKU CHUJOWY RAP NAGRYWASZ NYGUSIE WIEM ŻE TO CZYTASZ RURO BARDASZANA

MIRAS X

Wklej PROSZĘ na Y.T. klipek Z MOJEGO OKNA projekt 134

Konkurs
CZN

Szczere gratulacje, to ogromny zaszczyt jak się jara Tobą najlepszy polski piłkarz! Widać cięzka praca przynosi efekty.

Ja też robię swoje.

Mocna Bragga Elo! https://youtu.be/uah6c0u8ul8

Popularne