Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

ZBUKU przedstawia podnoszący na duchu singiel „Wolność”. Utwór, w którym gościnnie udziela się Grizzlee, pochodzi z albumu „Konsekwentnie”. Producentem numeru jest MilionBeats. Klipem zajęła się ekipa Distort Media.

Zamów album: ZBUKU – „Konsekwentnie”

Sam ZBUKU tak mówi o „Wolności”: „Szczególne podziękowania dla Adriana Kowalczyka, Rafała Stasiaka i Kamila Rogowskiego, którzy byli dla mnie inspiracją do napisania tego utworu. Dziękuję! Utwór dedykuję również wszystkim osobom, których wolność jest ograniczona – osobom niepełnosprawnym, skazanym przez sąd, czy doświadczonym jakąkolwiek inną formą ubezwłasnowolnienia. Pamiętajcie, że prawdziwa wolność jest w nas i nikt nigdy nam jej nie odbierze. Pomyślności!”.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
FLAK WIEPRZA
3 lat temu

JA PIERDOLE, MODLĄ SIĘ DO CHADY?
A ZA PARĘ LAT TRÓJCA ŚWIĘTA: CHADA, BOGDAN, CZARNE SŁOŃCE XD

lol
3 lat temu

Czczenie potężnego Chadana ommmmm XDDDD

ANALNY CZELADNIK
3 lat temu

Wolność dla transseksualistów jak Zbuku!

Ostatnio tankowałem tam ok 1 w nocy i jakiś facet przebrany za kobietę podszedł do mnie i proponował seks oralny w zamian za hot doga ze stacji. Poznałem go po charakterystycznym punkcie na twarzy, pytam „Zbuku wariacie, co wy tu jakieś pranki kręcicie?” A to coś odpowiedziało „Jestem Erato, muza poezji miłosnej, mogę zagrać ci na flecie co chcesz”. Spierdoliłem stamtąd jak najszybciej, bo brzydzę się odmieńcami. Na drugi dzień o 7 rano na messangerze dostaje wiadomość od Zbuczyna (tak, mam chuja w znajomych) „Siema mordo, co tam? Ja właśnie siedzę w Lizbonie i jem śniadanie” – jebany tranzystor myślał że go nie poznam pod tą stacją benzynową.

Twój Starry Potter
3 lat temu

Zbuku ty pierdolony raku. Zniknij z tej sceny bo już nikt cię nie słucha. Wiadomo, że lody po koncertach były fajne bo każdy fan mógł się zlać ci do ryja ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.

Tuptuś inaczej wal mi konia głową
3 lat temu

Zbuczała, fałszywa kurwo już Bezczel cię wyjaśnił w remix’ie wodospadów, więc przestań sobie wycierać mordę śmiercią skoczka.

Popularne