Sprawdź nas też tutaj

News

ZBUKU jednym z najchętniej oglądanych raperów

Klipy reprezentanta Step Records biją rekordy popularności.

Opublikowany

 

Jeszcze do niedawna ZBUKU należał do jednych z najbardziej krytykowanych raperów. Od jakiegoś czasu hejting na niego jednak mocno osłabł, a zostały wielomilionowe odsłony, którymi może się pochwalić niewielu artystów.

Utwór ZBUKA „Witam cię w Polsce” ma na Youtube 26 milionów odsłon, „Do końca” 34 miliony a „Młoda krew” ze Śliwą i Sztossem ponad 58 milionów wyświetleń. Magiczną barierę przekroczył teraz także najnowszy singiel rapera „Ostatni drink”. Teledysk do tego utworu ukazał się 28 czerwca i w nieco ponad tydzień zdobył ponad 1 mln odsłon. – Brawo Michał! – poinformowała opolska wytwórnia.

Kawałek ten promuje nadchodzącą płytę ZBUKA „Konsekwentnie”, która ukaże się nakładem Step Records we wrześniu tego roku.

Brawo Michał! 💪 @zbuku1 @mortvideo #steprecords #zbuku #milion

Post udostępniony przez Step Records (@steprecords)

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Huj

Chyba kurwa na PornHubie. Pozatym on nie jest raperem.

Twoj stary

Kurwa mocno oslabl bo normalnych ludzi przytlacza ta jebana dzieciarnia z odbytu wzieta, chuj mu w dupe, chada go w dupe ruchał, jebac no skilli

Travis997

Ja też kiedyś miałem kozacką akcje. W sumie nie ma się czym chwalić. Ide sobie wieczorem ulicą a naprzeciwko mnie idzie gdzieś tak na oko dziesięciu koksów (może to jacyś strongmeni byli ale nie jestem pewien). No i tak idziemy oni z jednej strony a ja z drugiej, aż dzieli nas odległość około 1,5 metra i mówie do nich: prosiaki zsuńcie się bo nie moge przejść, na co oni patrzą się dziwnie po sobie i jeden wyciąga do mnie łape. No to ja szybko chwytam go za tą łape, wykręcam i w zgięcie wale z łokcia. Kolo leży na ziemi ze złamaniem otwartym i wije sie z bólu a ja szybko kasuje dwóch następnych z baterflaja. Reszta pajaców stała dalej jak wryta i nie wiedzieli co sie dzieje to ja wskakuje na następnego i wale z łokcia w łeb tak, że mu chyba czache złamałem. Drechy zaczeły coś kombinować i otoczyli mnie z dwóch stron. Ja niewiele myśląc odbijam się od jednego i kasuje następnych dwóch kopniakiem ze szpagatu. Jeszcze jednego co stał obok mnie chwyciłem za łeb, podniosłem do góry i rzuciłem pod nadjerzdżającą ciężarówke. Ciężarówka najechała na dresa i kierowca chyba stracił panowanie nad pojazdem bo najecheł na chodnik i zmiażdżył reszte frajerów (ja odskoczyłem w ostatniej chwili odbijając się z saltem od ciężarówki). Jak sobie jescze przypomnę jakąś fajną akcje to napi

cipucium

jebać Zboka.

997

Oglądanych przez niewidomych cep pakistański

ObozowyKipo

Nikt nie lubi a każdy słucha i was zbuku w dupe rucha

Gość

no skoro każdy to ciebie też ostro musi w srake ruchać

Popularne