Sprawdź nas też tutaj

News

ZBUKU: „Ludzie zarabiają na hip-hopie potężne pieniądze”

Raper był gościem telewizji WPolsce.

Opublikowany

 

ZBUKU / fot. kadr z wideo

Gościem Maksymiliana Wysockiego z Telewizji wPolsce był ZBUKU. Rozmowa dotyczyła głównie dwóch wątków: czy w Polsce da się zarobić na rapie oraz czy patriotyzm w polskim rapie nie brzmi sztucznie?

Hip-hop nie jest offową sprawą, tylko to pełnoprawny biznes. W Polsce ludzie też na tym zarabiają potężne pieniądze. Czy to wytwórnie czy artyści prowadzą firmy, biznesy i nie da się przejść teraz obok tego obojętnie. Liczby nie kłamią – mówi raper.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Szczaw

Dzisiaj wielkie pieniądze a za 15 lat przed lustrem „boże co ja zrobiłem ze swoim życiem. Ależ byłem kurwą jebaną raperem.” I lina na klamke

Odb

Potężny hiphop spieniężył ZBUKU ludzkim zarobkiem

Endoen

To fajnie masz. Ludzie którzy mają pasję, zajawke mogą zarabiać na tym przyzwoite pieniądze mają tego żałować? Żal to mi Ciebie żałosny człowieku. Sam nic nie robisz pewnie i masz ból dupy pół życia. Jebac takich pfuu

Tyty

Kurwą to chyba ty jesteś w pracy

hsf

ziomek jak teraz zrobisz spore pieniądze i masz IQ większe od rozmiaru buta to za 15 lat możesz uść na emeryture i będziesz miał wyjebane co sobie ludzie myślą

Administracjo GlamRap Ja Się Dostosuję

Zamknij mordę szczawiu i marsz do wanny bo rano musisz wstać do swojej marniutkiej zasraniutkiej roboty za marne grosze 😀

Ciemnej Strony Zwierzchnik

Zbuku przebiera się za kobietę i w Opolu wieczorami zaczepia ludzi proponując im oral i analne igraszki. Nie wierzyłem do momentu gdy ten Patus nie zaczepił mnie koło dworca PKS tekstem „jestem Erato – muza poezji miłosnej, chodź w krzaki a zagram na twoim flecie wszystkie melodie świata”
Oburzony naplułem mu w ryj i poszedłem dalej.

Mistrz Miyagi

Zbuku ty seksowny patusie. Wygląda jakby go opętał demon seksu.

00:12 i 17

Opublikowany 9 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

18:29 7

Dziwni są ci ludzie tutaj

Szczerze nie rozumiem czemu ludzie się tak zachowują wyzywają go itd. to strasznie dziwne ale widać dzieci muszą sobie znaleźć kogoś do hejtowania by być „cool” żałosne ..

Bestia z Wadowic

Jebać te zbuczałe jajo. Bezczel jaki jest taki jest, ale cie wyjaśnił pizdo w remixie wodospadów. A ty co podkulony ogon i morda zamknięta? Nie odpowiedziałeś bo to prawda skurwysynu, śliski typ a udaje sztywnego gościa. Zapraszam na spowiedź, może jak poczujesz bolca między udami to przyznasz się do winy.

Ucz Się Obciągacz z Wadowic

Złam mordę kapciu i ucz się od cydżycy bo jeżeli taki przygłup jak on potrafi się wypowiedzieć to być może (BYĆ MOŻE!) również takie ludzkie gówno i taka lewacka nienawistna spierdolina jak ty ma szansę!

kredensik

Jakbym mial wybrac z kim sie zadawac/melanzowac/sluchac pomiedzy ZBUKIEM a SB MAFFIJA, CHILLWAGON CZY INNE PEDALSKIE GÓWNA, to wybralbym ZBUKU! Swojski chlop, troche wack i blazen, ale jednak spoko typ.

cydży

A jaki by niby oni mieć interes żeby się z tobą waflować? Wypad na wykop cepie

cydży chuj wącha gnój

cydży fajansiarzu no teraz to żeś mnie zaimponował. Taki przygłup a jednak potrafi! Uczcie się ameby z Glam Rapu 😀

Twój Oberżyn

Kredensik, mówiłeś coś? Bo brzmisz jakbyś przyjął kiepa z ziemi na warę. I przestań wywijać odbyt na wierzch bo dostaniesz zapalenia spojówek ty grzybico dwubiegunowa. Frajer.

Wesoły Romek :)

Zbuczyn ty prawicowa kurwo, tfu!

MC Prawak

Chuj w mordę lewackim lemingom

Pogromca prawicowych debili

Chuj w dupe prawicowym patusom, „patriotom idiotom” wykletym w krypto homo kregu zakletym.

Generał Francisco Franco

Ja dobrze wiedziałem co się robi z czerwonymi kurwami.

Popularne