Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Środowisko Miejskie prezentuje teledysk ZBUKA do numeru „Nie mogę przestać”. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest PSR . Jest to czwarty singiel, który promuje drugi album „Środowisko Miejskie 2”, którego premiera odbędzie się 19 października.

Na płycie udzieliło się 28 raperów, 8 producentów, 2 DJ’ów. Producentem wykonawczym płyty jest Kacper Wojtala. Autorami okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu są Kacper Wojtala i Jarek Ścibior.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
zbuku_musisz
3 lat temu

możesz możesz

wszyscy na ciebie liczymy, przestań w końcu

Ryszard Graniecki
3 lat temu
Reply to  zbuku_musisz

Przesłuchaj kawałek i dopiero później komentuj!
Zbuku nawija o tym, że nie może przestać nagrywać chujowych kawałków. Chłopak utknął w chujni i łapie deprechę, a ty jeszcze się z niego nabijasz… Trochę empatii człowieku.
A ty Zbuku rób swoje! Nie przejmuj się takimi malkontentami i pamiętaj, że chujowy rap też można robić – w końcu jesteś żywym przykładem. Od chujowych wersów jeszcze nikt nie umarł. Ważne jest to, że progresujesz w swojej chujni. Z każdym numerem robisz większe gówno. Szacun! Spełniaj się w tym co robisz.
Pozdro!

ProfesorNauk
3 lat temu

Tak się tylko zastanawiam czy gdybym wstawił gifa z ruchającymi się pedałami to czy też by usuneli. Duma człowieka nie pozwala mi tego zrobić. Gonić pedałów!!

Wilkon_Bilonu
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

daj trapy, wszyscy będą zdezorientowani co robicz

Priti Riczi Walet
3 lat temu
KUBAY
3 lat temu

Nie może przestać być łakiem

Popularne