Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Traphouse” to utwór pochodzący z mixtape’u „Young Blood”, który będzie dodawany do zamówień preorderowych czwartego solowego albumu ZBUKA pt. „Konsekwentnie”.

Teledysk celowo został nakręcony z lekkim przymrużeniem oka, ponieważ ostatnio obserwujemy wysyp „gangów”, „gengów” i dzieciaków strzelających do kamery z palców i kreujących się na kogoś, kim nie są, w imię hip-hopu. Wszystkie bronie użyte w teledysku są prawdziwe (dzięki Marcel), a kawałek jak i cały mixtape w odróżnieniu od solówki są utrzymane w newschoolowym klimacie, co wcale nie oznacza, że nie ma tam treści – informuje raper.

Mixtape poza bonus trackiem w całości nagrałem z Olee’m i znajduje się na nim 8 premierowych numerów. Album „Konsekwentnie” jest dostępny tutaj.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ononon

Wujebka na zbuka ale patrzcie jakie komcie debile dają na YT pod trackiem… kurwa czytanie ze zrozumieniem już zanika? To teraz mamy takich słuchaczy nieświadomych? Szkoda mi tej gry bo naście lat temu było więcej otwartych głów niż teraz. Teraz by zrozumieć rapera ludzie wyczytują geniusa od deski do deski a kiedyś jak nie kumales metafory to po słowach kluczach sam sobie odnajdowałeś ocb… jebac nie rap grę a jej debilowatych słuchaczy.

Trystydycymyt

Chu-yo-we.

Bonifacy

Coś tu jajem zajebało

Kukona stara to kurwa stara

I to zbuczałym

devx1

Jakie sobie filmy wkrecaja, laski w majtkach z karabinami.. Jest zle na tej scenie powiadma wam!

kredensik

10 plusów i juz nigdy mnie tutaj nie zobaczycie! Lepiej sie postarajcie zamiast minusowac. 🙂

xMisiax

Traphouse to ma Piękny Syf wraz z naczelnymi kotami i legendami amerykańskiej rap gry !
https://www.youtube.com/watch?v=0FXxq-hiRE4
https://www.bankfotek.pl/image/2124840.jpeg

kukon

Wez wykurwiaj z tymi kukoanalami w koncu

KredensTyUrwo

O CHUJ TEN TYPO Z LEWEJ TAKI CHODZI UBRANY? JEBANY MA SZCZĘŚCIE ŻE SIĘ CHOWA W JAKIEJŚ WYPIŹDZIAŁEJ WIOSCE Z KOKOSEM

Karła Starawy

Dwie kurwy nekrofilskie, wykopują ciała i ładują w nie swoje gejowskie pędraki do końca. Po ubiorze widać że to wiejscy trupojebcy.

Popularne