Sprawdź nas też tutaj

News

Zbuku oraz Filipek na finale 3. edycji Bitwy Prawnej

Opublikowany

 

Bitwa Prawna banuje Przemoc.

Koncert Zbuka oraz Filipka, a także bitwa freestyle, w której do zgarnięcia jest aż tysiąc złotych. To tylko część wydarzeń, jakie składają się na tegoroczną Bitwę Prawną, której hasłem przewodnim jest "Ban na przemoc".

 

Bitwa Prawna odbywa się już po raz trzeci. W tegorocznej edycji organizatorzy postanowili zwrócić uwagę na problem przemocy, głównie tej domowej i szkolnej. 26 października pojawił się spot zapowiadający kampanię. Od wczoraj natomiast na kanale Step Records, oglądać możemy klip i utwór promujący akcję. Jego autorem jest freestyle’owiec Czeski, który, jak co roku, pełni funkcję Dyrektora Artystycznego. Autorem bitu jest GrubSon, a za realizację zarówno klipu jak i spotu odpowiada ekipa Powidok.

 

Obecnie trwają także zapisy na bitwę freestyle, która odbędzie się już w najbliższy piątek (10.11) we Wrocławiu w Akademia Clubie. Pula nagród to 1700 zł. Aby zgłosić się na bitwę wystarczy wysłać mail na adres bprawna@gmail.com podając swoje imię, nazwisko, ksywkę oraz numer kontaktowy. Kampanię zamkną koncerty Filipka oraz Zbuka.

 

Organizatorem Bitwy Prawnej jest Adwokatura Polska, sponsorem Naczelna Rada Adwokacka.

 

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Obozowy kapo

Pierwszy

Kredens

Zbuku props za….. no wlasnie kurwa za co?!

KOHELIO

Zbuku i filipek?
OJAPIERDOLE MUSZE TAM BYĆ

Bozia

STĘŻENIE ŁAKÓW WYJEBAŁO SKALE

Android

Jeden łak bez flow drugi łak z natury

WRRRRYN

AŻ 1000 ZŁ?

cydży

WY PAJACE O RAP TO SIE NIE OTARLISCIE I NA SZCZEACIE WAM I CALEJ RZESZY POLSKICH ŁAKOW TO NIE GROZI. ZEBYSCIE SIE OTARLI OCZYWISCIE.

zydowskiMistrz

Patriotic Poland a ryj patousa zydopolskiego kundla

El Patron Traficante

Narco Tape vol. 1 comprende ?!
jaraj albo spierdalaj ! ! !
Wciagaj albo wyciagaj ! ! !
http://www.youtube.com/watch?v=nx2rAj03QDA

Popularne