Sprawdź nas też tutaj

News

Zbuku pozbawiony możliwości zarobku komentuje to, co dzieje się w Sejmie

„Powinno być to jawne i przejrzyste dla obywateli”.

Opublikowany

 

fot. @cptn_goods

W sobotę Sejm przyjął o 4 nad ranem poprawkę do specustawy dotyczącej koronawirusa. Zmiana dotyczyła Kodeksu wyborczego, umożliwiająca głosowanie korespondencyjne osobom na kwarantannie i ponad 60-letnim. Tą niecodzienną sytuację skomentował Zbuku.

Odwołali mi wszystkie koncerty do września (pozbawiając możliwości zarobku) teledyski, które miałem zaplanowane na kwiecień muszę całkowicie pozmieniać lub również odwołać (co oczywiście rozumiem i akceptuje), każdy z Nas solidarnie siedzi w domu, bo widzi, co dzieje się we Włoszech czy Hiszpanii. Jestem dumny z Nas jako narodu, bo w sytuacjach kryzysowych zawsze stajemy na wysokości zadania i tak jest też tym razem. Zaczęła się wiosna, więc tym bardziej ciężko siedzi się w domu. Natomiast nie mogę zrozumieć, dlaczego rząd głosuje cokolwiek o 4 nad ranem, skoro powinno być to jawne i przejrzyste dla obywateli i dlaczego tak bardzo zależy im na wyborach, które przecież można przesunąć jak wszystkie inne wydarzenia na świecie. Jest to raczej oczywiste w zaistniałej sytuacji… Nie pozdrawiam. – napisał raper w mediach społecznościowych.

 
35 komentarzy

35
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
eldoka

MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA USTAWA ZAKAZUJĄCA CHUJOWYM RAPEROM KONCERTÓW CO NAJMNIEJ DO KWIETNIA NASTĘPNEGO ROKU

BeImondo Informator

To nie tylko chodzi o tych łaków ale tracą organizatorzy firmy ochroniarskie ludzie którzy to potem sprzątają itd.

Odb

Zbuku pozbawiony możliwości kąpieli komentuje to, co dzieje się w wannie

Chlebek z trawy

Jak ja widzę jak te przygłupy się o polityce czy o czymkolwiek ważnym wypowiadają to mnie szlag kurwa trafia. Polski rap to naprawde muzyka dla idiotow i oglupia ludzi. Wychodzi taki zbuku dla ktorego wybory to taki wiekszy koncert ktory sie przeklada smsem.

To jest kurwa dramat.

Goldstein

Hahaha z perspektywy tego przygłupa to bez kitu tak może wyglądać, co nie zmienia faktu że rząd to kurwy

Chlebek z trawy

No tak. Dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie ślepo wierzą temu co słyszą. Polityka to kurewska gra oparta na socjotechnice i zarządzaniu społecznymi nastrojami a ci co usłyszą to wierzą. W dupe wyjebani x razy ale wciąż żadnych wniosków i zdrowego krytycyzmu. Dlatego mówię – czy sie to podoba komuś czy nie ten naród ma dokładnie taką władzę na jaką zasługuje.

Goldstein

To się zmieni, ale dopiero za jakieś 20-30 lat jak wymrze większość teraźniejszego elektoratu, czyli starych, nieoczytanych dziadów, którzy podejmują decyzje przez pryzmat emocji i tego co było za komuny.

Chlebek z trawy

Wiesz co – nie wiem. Tez tak myślałem, ale jak widzę jak moi znajomi 10 lat po studiach piejo z zachwytu bo jakiś zanberg zaorał expose premiera nie dając zadnych alternatywnych planów poza czebacoszrobic i tego typu hokus pokus to odnoszę wrazenie ze chuja sie zmieni. Albo to aferowanie sie jakimis marginalnymi sprawami jak lgbt i tego typy buzery. W tym kraju wystarczy doczłapać do mównicy, umieć złożyć kilka zdań złożonych, powiedziec co chce usłyszeć twpj potencjalny elektorat, zaorać kogoś i cyk masz stanowisko.

Inteligentny, przystojny- z przyszłością

No niestety chlebak ma rację, fajnie, że jest tu ktoś mądry na tym glamrapie jednak, myślę, że tacy jak my chłopaki zahlądają tu z przyzwyczajenia do dawnych lat, jak jeszcze ta kultura wydawało sięlub nie coś reprezentowała, teraz ? karzeł rapuje, linkiewicz z deckem bije się w zakrwawionych stringach jak małpy w cyrku dosłownie, bez kitu co czasów doczekaliśmy, człowiek młody głupi był w jakieśideały wierzył.

TyDe..lu

Czyli o twoich bliskich i tobie możemy śmiało mówić „rząd”.

Proste

Robi to samo co Ty więc nie widzę różnicy.

Chlebek z trawy

a ty do mnie pijesz? To dosyć stygnatyzujące że nie widzisz różnicy. Ja komentuję i nie jestem osobą decyzyjną, natomiast polityk aspiruje do bycia osobą decyzyjną i również często jedynie komentuje. Ale jeśli to dla ciebie nie jest różnica to cóż…

Ajron

Ty cipy w klapkach morda tam A hip hop zostaw dla prawdziwych słuchaj Kurowo ballad o disco fan

Proste

Przeczytaj swój pierszy post,później moją odpowiedź i swoją odpowiedź.Jeżeli nie rozumiesz co piszesz to jest mi zwyczajnie przykro.

Tgg

Idź się leczyć chłopie weź włącz Zenka i tvpis

Chlebek z trawy

Uroiłeś sobie, że jak napisałem to co napisałem, to że niby automatycznie z pisu jestem? Mhm, wygodne wytłumaczenie, ale to raczej ciebie kwalifikuje do leczenia.

Mario Krzaklewsky

Zbuku pozbawiony dziewictwa, komentuje co dzieje się w wannie

Kaszysz

Nikt ci nie zabiera możliwości zarobku. Jak ci się nie podoba, to zapierdalaj do normalnej pracy darmozjadzie.

żENADA

SPOKOJNIE MAMA DA MU KIESZONKOWE

wyklętyżubrwpuszce

Ale to nie jest żadna nowość w przypadku Jarosława i jego grupy przestępczej. Przecież większość wałków przeprowadzili w nocy. A teraz rapery się budzą i wielkie halo. Pis jebie Polaków jak Rafala Belmondo od laaaat

Lolek

Imprezy masowe wrócą najpóźniej. Zresztą już są wytyczne od WHO i ONZ , żeby rządy wśród obywateli berdziej promowały kameralne orgie w wannie niż muzyczne spędy

AzbeST

Czyli hip hop będzie miał się dobrze!

EJ TY KOLO!

RAPERKI DAM WAM KURWA TAKA MAŁĄ RADE ALE ZA POLITYKE I SPRAWY SPOŁECZNE TO WY SIĘ NAWET NIE ZABIERAJCIE BO BRZMI TO KOMICZNIE W WASZYM WYKONANIU,JESTEŚ DUMNY ŻE RZĄDZĄCY W KRAJACH WYWOŁALI SIEDLISKA EPIDEMI W EUROPIE BRAWO TY NASRANE AŻ PO SAM SUFIT.

wakat w tesco

Powiedź kurwiu kto według ciebie może komentować politykę i sprawy społeczne? Piekarz, śmieciarz, policjant, czy pan z taśmy produkcyjnej?

EJ TY KOLO!

DOKŁADNIE KLASA ROBOTNICZA KTÓRA PŁACI LEGALNIE KURWIU Z HUJESCO PODATKI PIERDOLONY DURNIU….
CHYBA DISCOPOLOWIEC MA WIĘKSZY ROZUM NIŻ TE PRZEĆPANE PRZEPITE ULICZNIKI TFU CI NA RYJ

prrrt

Zboku pozbawiony mozliwosci zarobku w wannie komentuje

Radas

Przestań płakać płaczku jebany

Taki tam

Zapytaj chłopie opozycji dlaczego podkładają kłody pod nogi rządzącym. To może wtedy zrozumiesz dlaczego trzeba głosować w nocy nad takimi ustawami. Teraz senat będzie przeciągał sprawę pomocy dla gospodarki tylko po to aby potem pierdolić głupoty jak to PIS wolno działa w obliczu pandemii kto tego nie widzi to jest ślepy, albo głupi.

Krzysiek

Ty wez sie zbuku jebnij kolem w cymbal pare piosenek ci wyszlo ale po tej gadce wynika ze zero przekazu w tym masz zaklamancu ,wielu noalnych chopakow w twoim wieku ma dzieci o ktore sie obawia a ty groszowo o zlotowkach brakujacych mi pierdolisz kebac te twoje koncerty klaunie wypierdalaj

EJ TY KOLO!

TOBIE CO W ŻYCIU WYSZŁO?JEBANIE FARMAZONÓW I WAŁOWANIE NA LUFKI GIMBUSÓW POD KLATKĄ?AHHAHAHAHHAHAHAHAH GÓRNO LOTNY DEBILU?

Prawda

22:40 7

Opublikowany 12 godzin temu 29 marca 2020 Przez Maxymilian Hozer

Jarek

Rap dla idiotów?? Niesie więcej przekazu niż te ścierwa z radia które w dzień w dzień słuchacie. Żyjcie tv, będzie łatwiej:)

Kkk

No właśnie. Ty tam widzisz przekaz bo jestes idiotą. Inteligentny człowiek slyszy tam tylko komunały, banały i rozwodnione bzdury. Nie wiesz o tym ponieważ – patrz wyżej.

CZOŁEM BIEDNEJ POLSCE

TEN ADRIAN JAK TAK WSZYSTKO PODPISUJE, TO MÓGŁBY TEŻ PODPISAĆ JAKĄŚ DELEGALIZACJĘ HIPHOPU. WYBORY BĘDĄ W MAJU, KONSTYTUCJA JEST ŁAMANA I JAROSŁAWA SIĘ ŚMIEJE Z NAS WSZYSTKICH I NIC KARAKANOWI NIE ZROBIMY.

Russell Westbrook

No w sumie Zbuku chujowy z Ciebie raper.Ale.tu akurat masz rację.Jebany pis znowu robi jełopów w chuja

Popularne