Sprawdź nas też tutaj

Singiel

ZBUKU – „Tam skąd jestem”

W oczekiwaniu na piątą płytę rapera.

Opublikowany

 

Na oficjalnym kanale ZBUKA ukazał się jego kolejny singiel „Tam skąd jestem”. Raper jest obecnie w trakcie pracy nad piątą solową płytą.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

Po latach obserwowania portalu „Glamrap” postanawiam wytknąć wszystkie grzechy redakcji:

– to nie jest portal o rapie i nigdy nim nie będzie,
– po latach próśb użytkowników nadal nie wiemy czym jest olis.

Reasumując chuj mnie to wszystko obchodzi. Pozdrawiam cieplutko.

SYN TEDEGO

I już zdjęć dupeczek nie ma. Ja i tak jestem impotentem jak mój stary, więc nawet konia nie zwalę, ale chociaż lubiłem popatrzeć.

Analny

ZBOKU – „Z dupy jestem”
W oczekiwaniu na piątą pytę w odbycie rapera.

KałowyMan

JEST 6:26 SIEDZĘ NA KIBLU I MAM ZATWARDZENIE BO NIE MOGĘ WYDAĆ STOLCA…

ProfesoorNauk

W latach 2002-2005 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Keanu Reeves 😀 Przed wyjazdem do USA myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać – próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Keanu, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Keanu wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Keanu odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią. Zajebiście sympatyczny facet.

Innertia

Powiem ci profesorek że progres w chuj zrobiłeś z komentowaniem. Kiedyś cie hejtowałem ale teraz jesteś moim ulubionym użytkownikiem 🙂 ciekawa postać i dobre pasty, powiew świeżości na glamrapie. A teraz śmiało, piszcie że ja to tak na prawde ProfesorNauk pod innym nickiem.

MajkiMajk56

Profesor nieuk i innertia- Po jajkach też się liżecie?

luczjano

Potwierdzam, Keanu złoty człowiek. Ostatnio brakło mi pieniędzy w supermarkecie. Keanu zapłacił za całość i pomógł mi zanieść zakupy do domu. Po rozpakowaniu wpierdolił reklamówki bo stwierdził, że są złe dla środowiska.

SBBSDM MAFFIJA

W latach 2002-2005 dawałem dupy przez chwilę rodzicom w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku również i wujkowi. Wujek miał 3-letnią kobietę (małą kurwe) i tak się jakoś złożyło, że często się nad nią znęcałem. Miała to być niby szkoła ruchania dla mnie (dzieciak oczywiście brał do buzi), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmowego alfonsa.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do burdelu. No to siedzę w poczekalni (burdel nie jakiś mega biedny, wujas kutas miał kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Johnny Sins Przed wyjazdem do USA myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś z dużym fiutem, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. W chuj się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i dał dupy, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i walił konia. Po jakimś czasie mała kurwa zaczęła płakać – próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić (kop na brzuch), żeby nie zrobiła mi siary przy Johnnym, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Sins wstał i do niej podszedł. Delikatnie jej wypierdolił i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest chora na AIDS czy coś. No więc Sins schował pindola, wziął za szmaty moją kuzynkę, wyjął kastet, założył na ręke i na środku burdelu zaczął ją napierdalać. Zajebiście sympatyczny facet.

ProfesoorNauk

rakuu123 zastawiłem na Ciebie pułapkę w jednej z historyjek, którą bezczelnie wstawiłeś na wykop! Zaprzestań tego procederu albo loguje się tam i wyjawię prawdę kto jest ich autorem! Albo jak ktoś tu ma wykop to niech tam to oznajmi bo taki podszyw to gorszy niż cydży! Co dzieje się na glamrapie zostaje na glamrapie!

Odb

Zbuki są tam skąd jestem

Pompek

ZBUKU – „Tam skąd jestem ludziom krwawią odbyty”

luczjano

Dlaczego redakcja ukrywa przed nami czym jest olis? Jako użytkownicy tego portalu mamy prawo wiedzieć! Kto się zgadza daje minus pod tym komentarzem!

Bartłomiej Ciepłota - Hozer ty kurwo

dałem minusa, co teraz

luczjano

To oznacza kolego, że poszukujesz prawdy. Wielki szacunek.

Jurekj

02:27 7

Opublikowany 5 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

przyjedz i mnie wyjasnij

chuj ci do dupy zaganiaczu redaktorze za złotówe

Axel GMD

Z dupy jestes
Zupelnie nie rozumiem fenomenu zgnilego jaja
wyglada jak patus co ledwo zdal mature

Popularne