Sprawdź nas też tutaj

News

Zdechły Osa wyda płytę „Breslau Hardcore”

Reprezentant Warner Music publikuje też singiel „Przez ciebie”.

Opublikowany

 

Zdechły Osa powraca z nowym singlem i jednocześnie zwiastuje nowy album o nośnym tytule „Breslau Hardcore”, który ma ukazać się 17 lutego przyszłego roku.

Singiel „Przez Ciebie” po raz kolejny pokazuje niesamowitą różnorodność Zdechłego Osy, który odnajduje się co rusz w nowej stylistyce muzycznej. Tym razem Osa postawił na psychodeliczny vibe podbity przez elektroniczny instrumental. Utwór brzmi jak całkowicie co innego niż Osa robił dotychczas i na pewno poniesie tłumy w wypełnionych po brzegi klubach.Teledysk został zrealizowany przez duet Ozzybeng/Starchy i idealnie wpasowuje się w wspomnianą psychodeliczną warstwę numeru. Szybkie kadry, efekty specjalne, mroczna atmosfera przyciągają wzrok i wspaniale wpasowują się w tekst tego nieoczywistego singla.

Na samym końcu klipu Osa prezentuje okładkę do swojego nadchodzącego longplaya „Breslau Hardcore” i zdradza datę premiery. Jest na co czekać bo Osa z pewnością zaskoczy nas swoją różnorodnością i unikatową stylówą.9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek
7 dni temu

A będzie żywy Bąk na ficie?

Pszczółka Maja
7 dni temu
Reply to  Lolek

Żywy Bąk będzie grał Zdechłemu Osie na fi*cie

pacino aldente
4 dni temu
Reply to  Lolek

Zywy bak to z mojej dupiny wypada taki ze bys sie nakryl nogami jakbys go zwachal

Ku Klux Kran
7 dni temu

Martwy pszczoła rapuje niebanalne, groteskowe, pełne liryki oraz wewnętrznych przemyśleń teksty,często stając w opozycji do mainstemowedo bełkotu.Niesiony na nietuzinkowych bitach pokazuje że twoja stara to kopara,a twój stary to Juras wsp

bystry
7 dni temu

Ale gówno. Co to ma wspólnego z rapem?

Wiesiek Sztywny Chłopina
7 dni temu

Hardcore? Nie używaj tego słowa kur€@o blada.. Zdechnij.

Codeina
7 dni temu

Gunvo bo gunvo, nie cierpię punków i tej brudaskiej otoczki wizualnej, ale coś jest w jego muzyce albo głosie, że z wszystkich tych współczesnych neopedauów najmniej mnie drażni i nawet przyjemnie się przez jakieś 20-30 sekund słucha. Ma coś takiego hipnotajzin w podkładach.

Pralnia klefedronu
6 dni temu
Reply to  Codeina

Dlatego, że Eterboi robi dobrą muzyczkę. Bez niego Zeschły Osad mógłby sobie najwyżej napi3rdzieć do popfiltra, bo same jego rozkminy nie są zbyt tęgie i nie porywają. Może bełkotać cokolwiek, kawałek i tak leci bez niego.

pacino aldente
4 dni temu

Oguem osa to propsy i smierc frajerom

Popularne