Sprawdź nas też tutaj

News

Zdjęcia Young Leosi i Żabsona na ulicach Warszawy

Wiemy, co kryje się za tą akcją.

Opublikowany

 

young leosia

Young Leosia zostawiła w nocy w Warszawie dwie fotografie przedstawiające ją oraz Żabsona. Akcja ma związek z wernisażem Wiktorii Maciuk działającej pod ksywką god.wifi.

Zdjęcie Young Leosi znalazło się pod Pałacem Kultury, a fotografia przedstawiająca Żabsona trafiła na Plac Bankowy. Akcja przeprowadzona przez raperkę promuje wernisaż Wiktorii Maciuk w galerii sztuki Szeptem. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 30 października o godz. 18:00.

@glamrap.pl

Zdjęcia Young Leosi i Żabsona na ulicach Warszawy

♬ dźwięk oryginalny glamrap.pl

 
35 komentarzy
35 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
twuj stary
2 miesięcy temu

ale bym ją wyruchał w tą słodką buźkę i spuścił się prosto do gardła, aż by charczała i dławiła się spermą bo podrażniała by jej migdałki

Skarbnik z Judei
2 miesięcy temu
Reply to  twuj stary

Chuja bys zrobil, jedyne co, to stal jak pizda w kacie i nawet bys nie zagadal

twuj stary
2 miesięcy temu

oj zdziwił by się, ona i tak najebana 24 więc no

ELDO POZDRAWIA WSZYSTKICH PEACE YO
2 miesięcy temu
Reply to  twuj stary

Doceniam Twoje fantazje, a ja bym chetnie jej wyjebal plaskuna za wkurwiajaca barwe glosu, a tego siurka Zabsona to bym kopal jak pojebany.

Latynoski Ogier
2 miesięcy temu
Reply to  twuj stary

Ja nie, wygląda jak chłopak, jakby była łysa.

do chuja!
2 miesięcy temu

za smiecenie powinna dostac przekopke

PejaTVN(@pejatvn)
2 miesięcy temu

Dobrze ,ze nie mieszkam w tej starej kurwie Warszawce. Dobrze wam tak hahahah

Ulung
2 miesięcy temu

Super, więcej, chce więcej obranych newsów, więcej gówna kurwa więcej go chcemy, gówno? o to chodzi , trzeba robić gówno i po problemie, kupią Cię, teraz naród jest upośledzony to jedziem

Hobbit z shire
2 miesięcy temu

Ty tam dawaj jakieś zdjęcia w kucach toples kurwa wyjebana markerem jak w japońskich pornolach typu ,,serduszko strzałeczka Dolina radości(skierowana w stronę wypiętego anusa)”
Pierdolę przywiązał bym ciebie do kaloryfera w kajdaneczkasz z różowym futerkiem i parkował w krainie ruchomego języka trzymał za te dwa warkocze sprawił że moje dzieci by wyszły tobie nosem następnie ruchał tak że sąsiadom zaczęłyby spierdalać pluszaki z szafek a Jadwiga krzyczała by ,,Ola Boga trzęsienie ziemi” skurwysyny z radości pochowały by się pod biurkiem z nadzieją że przetrwają ruchable ultime 2000T1 KURWA o właśnie tak!

Hobbit z shire
2 miesięcy temu
Reply to  Hobbit z shire

A tego zjebson trzymałbym w szafie na metalowym łańcuchu i jak już by mu się mokro zrobiło rzuciła byś mu znurzyte prezerwatywy do konsumpcji

Dramst
2 miesięcy temu

Ta leosia wygląda jak pół dupy

DICKPILL
2 miesięcy temu

z małymi penisami powinni mieć zakaz płodzenia synów. Oczywiście samo zapłodnienie kobiety przez faceta z mikrusem wydaje się bardzo wątpliwe. Jednak jeśli już jakimś przypadkiem się mu uda to lepiej żeby miał córkę. Niestety rozmiar penisa jest dziedziczny i istnieje duże prawdopodobieństwo, że syn też będzie miał mikrusa góra 18 cm. Rozsądna kobieta dla bezpieczeństwa woli dać się zapłodnić chadowi z wielkim khutasem. Matki bardziej dbają o przyszłość swoich potencjalnych dzieci. Taka prawda.

obiektywny
2 miesięcy temu

Nie patrząc przez żaden pryzmat i nie kierując się antypatią do młodego pokolenia i Żabsona, to nawet niezła akcja

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu

głąby nie wiedzo :)))

Skąd wzięło się pojęcie „dżina” w kulturze Bliskiego Wschodu?    

Według szamanizmu oprócz głównych bóstw istnieją bóstwa pomniejsze, których władza jest lokalna albo ograniczona do wąskiej specjalizacji. Bóstwa te były czczone jako lokalni urzędnicy, pośrednicy między człowiekiem a boską władzą centralną (bo jak wiadomo nie z każdą sprawą trzeba iść do króla – najczęściej wystarczy drobny lokalny urzędnik). Na Bliskim Wschodzie bóstwa te często były reprezentowane przez hybrydy – miały cechy człowieka i zwierzęcia lub cechy kilku zwierząt. Przykładem takiej hybrydy jest sfinks, którego zadaniem była ochrona świątyni albo grobu królewskiego.

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

W starożytnej Mezopotamii funkcje opiekuńcze i ochronne pełniły apkallu i lamassu. Apkallu często występowały ze skrzydłami lub w stroju ryby, a w rękach trzymały torebki :). Przypisywano im wielką mądrość. Wraz z rozwojem cywilizacji funkcję apkallu – pośrednika między człowiekiem a wielkimi bogami – zaczęli przypisywać sobie najwyżsi kapłani, zarządzający miejscami kultu. I w takim znaczeniu, jako afkal – arcykapłan, słowo to pojawia się na Półwyspie Arabskim.
Lamassu były przedstawiane jako uskrzydlony byk lub lew z głową człowieka i były przede wszystkim strażnikami – w takiej funkcji ich posągi umieszczano przy wejściach do pałaców.

Podobieństwo do apkallu i lamassu wykazują geniusze z mitologii rzymskiej. Geniusze pełniły funkcję strażników miejsc i opiekunów ludzi, a zwłaszcza ogniska domowego.

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

In Roman religion, the genius (Latin: [ˈɡɛnɪ.ʊs]; plural geniī) is the individual instance of a general divine nature that is present in every individual person, place, or thing. Much like a guardian angel, the genius would follow each man from the hour of his birth until the day he died.
https://en.wikipedia.org/wiki/Genius_(mythology)

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Na postrzeganie bóstw silnie wpłynęła kultura helleńska, która rozszerzyła się na cały Bliski Wschód po podbojach Aleksandra Macedońskiego. Nazwa „geniusz” jako określenie bóstwa opiekuńczego trafiła na podbite tereny, pojawiło się też pojęcie „demona”.

W zasadzie znamy powód, dla którego Sokrates ukuł słowo „daimonion”: wszystkie źródła historyczne – włącznie z tekstem oskarżenia – jednoznacznie wskazują na to, że filozof określał nim swój szczególnego rodzaju kontakt z rzeczywistością boską. Sokrates potrzebował nowego słowa, gdyż, jak zapewne sądził, nikt przed nim nie przeżywał boskich interwencji w taki sposób, jak to było mu dane osobiście doświadczać; stąd zastane przez siebie słownictwo dotyczące relacji „bóg – człowiek” uznał on za nieadekwatne względem własnych przeżyć.
Waldemar Pycka „Daimonion – boskie tknięcie”

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Słowo „daimon” wywodzi się z języka greckiego, od słowa „daiomai”, co mniej więcej oznacza „dzielący na części”, a w interpretacji: „Ten, który dzieli przeznaczeniem”. We wczesnej formie języka słowo „daimon” używane jest w takim samym sensie jak „theos” i oznacza istotę, która posiada wpływ na ludzkie losy. Słowem „daimones” Platon określa pośredników między światem ludzi i bogów. Natomiast jego uczeń, Ksenokrates, przypisał im złe uczynki, a dobre istotom określanym jako „theos”, co wpłynęło na późniejszy rozwój demonologii. Ten punkt widzenia nie różni się wiele od chrześcijańskich wizji złych demonów i dobrych aniołów.
Holger Kliemannel, Loża Heldrasil „Demon, który zwalcza zło”

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Demon (stgr. δαίμων daimon dosł. „ten, który coś rozdziela” lub „ten, który coś przydziela”, także: nadprzyrodzona potęga, dola; łac. daemon) – istota występująca w wielu wierzeniach ludowych, mitologiach i religiach, która zajmuje pozycję pośrednią między bogami a ludźmi.
W religii greckiej demon to początkowo nieosobowa moc nadprzyrodzona, którą z czasem zaczęto wyobrażać sobie w postaci różnych duchów podrzędnych bogom. Pierwotnie pojęcie to miało charakter ambiwalentny, stanowiło zarówno pozytywne jak i negatywne określenie nadludzkiej istoty – demony bywały groźne, ale i dobrotliwe (jako takie pełniły na przykład funkcję duchów opiekuńczych – w takim rozumieniu pisali o demonach m.in. Platon, Sokrates, Heraklit). Od czasów Ksenokratesa, wraz z rozwojem koncepcji dualizmu, demony zaczęto utożsamiać przede wszystkim ze złem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Demon

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Zgodnie z tradycją żydowską, król Salomon otrzymał od Boga moc przyzywania i kontroli demonów, które wykorzystał do budowy świątyni jerozolimskiej. W arabskiej wersji tej legendy król Sulejman spełniał swoje życzenia za pomocą dżinów.

W Koranie dżiny występują jako trzecia (obok ludzi i aniołów) kategoria istot rozumnych stworzonych przez Allaha.
Dżinny w wierzeniach muzułmańskich dzielą się na dobre i złe. Dobre służą Bogu i pomagają ludziom (w szczególności prorokom), zaś złe (ifrity, sile i ghule) szkodzą.
https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCinn

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Zgodnie z Koranem anioły powstały ze światła, a dżiny z płomienia. Należy to – moim zdaniem – rozumieć metaforycznie: światło jest symbolem mądrości i wiedzy, a płomień symbolem potężnych sił natury. Światło i płomień są dwoma aspektami tego samego zjawiska – ognia, są jak dwie strony tej samej monety. Na pytanie: „lepiej mieć rozum czy jaja” odpowiedzieliśmy już sobie jakiś czas temu – najlepiej jest mieć jedno i drugie. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że Iblis, dżin który zbuntował się przeciwko Allahowi, był jednocześnie aniołem.

SKURWYSYN PIERDOLONY
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Długo szukałem jakichś namiarów na Ciebie, bo niewątpliwie mamy tu do czynienia z mądrą osobą. Dobrze że jesteś bo mam pytanie. Czy można czysto hipotetycznie, mówiąc kolokwialnie ruchać, tu za przeproszeniem w dupe, chociażby psa, dajmy na ten przykład jak sra?Zaznaczmy dodatkowo że podczas deszczu

Latynoski Ogier
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Nie potrzebujemy tu obcych ” dżinów” mamy własne takie „bóstwa pośrednie” duchy opiekuńcze domostwa itp. Dostajesz minusika.

_aqq_(@_aqq_)
2 miesięcy temu

Nie zrozumiałeś tego, co napisałam. :)))
Własne są tylko nazwy, nie same bóstwa.

Latynoski Ogier
2 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Ty nie masz pojęcia o kosmogonii i świecie duchowym.

Anonymous 666
2 miesięcy temu
jahe
2 miesięcy temu

<a href=”https://google.com”>.</a>
<a href=”https://google.com”>.</a>

Sentence ENCE PENCE WSZYSTKIE CHUJE W MOJE RĘCE
2 miesięcy temu

Yang Kutasia….TO JEST KURWA DRAMAT. ŚWIAT SIĘ KOŃCZY.

Popularne