Sprawdź nas też tutaj

Wywiad

Zebraliśmy komentarze po walce WSZ – Arab

Wypowiadają się m.in. Tomb, Juras, Proceente, Ryba, Jakonn i Wujek Samo Zło.

WSZ / fot. Kuba Jędryka (GlamRap.pl)

Opublikowany

 

16 marca na warszawskim Torwarze mieliśmy możliwość oglądać 24 odsłonę gali Fight Exclusive Night. W karcie walk znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie o pas Federacji FEN.

7 walk z 10 stoczono na zasadach MMA, 2 na zasadach K-1 oraz jeden freak-fight na zasadach boksu pokazowego. Federacja FEN drugi raz w swoich walkach zdecydowała się na walkę typu freak fight.

W tym ostatnim pojedynku naprzeciw siebie stanęli Maciej “Wujek Samo Zło” Gnatowski oraz Gabriel “Arab” Al-Sulwi. Chodź ich walka z profesjonalnym sportem miała bardzo niewiele wspólnego, to cieszyła się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród fanów rapu.Wujek już od ceremonii ważenia popisywał się żartami oraz dobrym humorem, a przy wchodzeniu do klatki tańczył z ring girls. Inicjatywa w walce od samego początku należała do Araba, który był faworytem tego spotkania, jednak WSZ odwdzięczył się mu kilkoma celnymi ciosami. Mimo dwukrotnego upadku na deski Wujek przetrwał pierwszą rundę. W drugiej od samego początku Arab ruszył do ataku i szybko posłał rywala na deski. Przy trzecim liczeniu narożnik Gnatowskiego wrzucił do oktagonu ręcznik i sędzia zakończył walkę.

Wygrana Al-Sulwiego nie była dla nikogo zaskoczeniem ponieważ ten od kilku lat związany jest z brazylijskim Jiu Jitsu oraz stoczył jedną walkę podczas poprzedniej gali FEN 19.Na Gali mogliśmy spotkać wiele znanych osób, nie tylko ze środowiska sportowego, ale także muzycznego, a pośród nich między innymi: Bilon, Szwed SWD, Tomb, Jakonn, Ryba, Kaen, Mały Esz Esz, Proceente i Theodor. Mimo przegranej Wujka nie opuszczał dobry humor i chętnie powiedział GlamRap.pl parę słów o swoim starciu i planach na następne walki.

Kinga Mazurek: Jak odczucia po walce?

Wujek Samo Zło: No cieszę się, że udało mi się przeżyć, bo już miałem się spotkać z Tupaciem. ale szczerze mówiąc mógł trener nie rzucać ręcznika, tak mi się wydaję teraz. Tak naprawdę było bardzo ciężko, w pierwszej rundzie miałem jeszcze siłę, ale w drugiej dostałem kilka ciosów na brzuch, które odebrały mi oddech. Potem dostałem też kilka strzałów na głowę to było trochę odcięcie, ale mogłem jeszcze walczyć.

Kuba Jędryka: Czy są plany na następne walki?

WSZ: Są, są. Muszę wyjaśnić jeszcze jednego pseudo rapera i potem Sławomira discopolowca. I to nie są żarty, bo to też jest fake, podrabianiec.

Kuba Jędryka: Którego rapera?

WSZ: On już wie.

O tej walce i wszelkich innych freak fightach porozmawialiśmy z zawodnikiem oraz komentatorem sportów MMA – Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim, który krótko i krytycznie wypowiedział się na temat tych walk.

Kuba Jędryka: Co sądzisz o freak fightach, mieliśmy na tej gali do czynienia z walką Araba z Wujkiem Samo Zło. Jak się na to zapatrujesz?

Łukasz “Juras”Jurkowski: Nie. Po prostu nie, było to żałosne i na tym możemy zakończyć ten wątek i o tym więcej nie mówić.

Kilka słów także powiedzieli nam Jakonn i Ryba, który już pod koniec marca zmierzy się z Filipkiem na Fame MMA 3.

Ryba: Kibicowałem bardzo Wujkowi, wiadomo sercem byłem za nim, no ale rozum jednak podpowiadał, że Arab. Walka się skończyła bez niespodzianki,  chociaż Wujek miał taki fajny moment, że tam uderzył Araba dwoma ciosami, to wtedy skakałem jak szalony, ale niestety w drugiej rundzie już widzieliśmy jak się skończyło to wszystko. Co do gali, to klimat jest mega, walki na poziomie wysokim, bardzo mi się podoba.

Kinga Mazurek: Jak przygotowania do twojej walki?

Dobrze, teraz ostatnio praktycznie codziennie trenuje, czuje się przygotowany do walki, także już ostatni etap moich przygotowań.

Jakonn: Podobnie jak Ryba sercem byłem za Wujkiem, jednak wygrał Arab. Jednak jeśli chodzi o organizację, to na pewno na plus. Myślę, że powinno być więcej takich gal organizowanych.

Kinga Mazurek: Ryba czy Filipek?

Jakonn: Przy następnej gali będę kibicował Rybie.

Swoje zdanie na temat walki wyrazili również Proceente oraz Tomb.

Proceente: Roki Blanciora walczył jak młody lew, ale tego wieczoru Arab był po prostu lepszy. Nie odczuwam żadnego niedosytu, WSZ spełnił moje oczekiwania minimum, ponieważ przetrwał całą pierwszą rundę oraz większość drugiej. Potem rzucony przez trenera Andreia Molchanova ręcznik uderzył o matę oktagonu i bańka mydlana prysła, ale mniejsza z tym. W naszym wieku zdrowie jest najważniejsze, dlatego w mojej opinii, mimo porażki Wujek wyszedł z całej tej opresji zwycięsko i tego serdecznie mu gratuluję.

Tomb: Nie czarujmy się, z takiego zestawienia zawodników nie mógł wyniknąć poważny pojedynek, wynik był do przewidzenia i absolutnie o niczym nie świadczy. Jeśli mamy coś pozytywnego z tego wynieść to fajnie, że Arab odnajduje się w sporcie i drugie – fajnie, że Wujek podjął rękawice. To była walka dla nich, a nie dla widzów, ale chyba o to chodziło.

18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
aBDUl al-KozYeb
3 lat temu

WAS POWINNI WSZYSTKICH POZAMYKAĆ KURWA W PSYCHIATRYKACH W POKOJACH BEZ KLAMEK A NIE KURWA ORGANIZOWAC ZJAZD PRZYGŁUPÓW I PSEUDO SPORTOWCÓW NA GALI FMMA JA PIERDOLE KTO TO KURWA W OGÓLE NAZWAŁ SPORTEM?POWIENIEN DOSTAĆ NA CIPE W RYJ OD SAMEGO TYSONA

Miodowe Lata
3 lat temu

W KOŃCU COŚ O RAPIE

Odb
3 lat temu
Reply to  Miodowe Lata

Zebraliśmy z podłogi WSZ po walce z arabem. Komentarze.

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
3 lat temu

NIE O TAKI RAP NIC NIE ROBIŁEM

BALAGANE WPIERDALA MAKOWCA
3 lat temu

Jebana kurwa ciota

Jebaka
3 lat temu

TOMB KURWO GDZIE CIACHY

Rzecznik Prasowy
3 lat temu

Fikolek WSZ’a w oktagonie wydarzeniem 2019 roku. Czekam na ordynarne mordobicie z kolejnym graczem rap gry – Slawomirem.

mshh
3 lat temu

Arab odkleił się totalnie zobaczycie ta jebana kiza już opada z famu sprzedal wszystko a ten fit weed to gownobi on chce wytwornie otwierac? Co ta nacpana małpa może dać niech przepadnie jebany arabus

00:12 i 17
3 lat temu

i Wujek Samo Zło.
WSZ / fot. Kuba Jędryka (GlamRap.pl)
Opublikowany 6 godzin temu Przez Kinga Mazurek

zCPZid

gówno
3 lat temu

bestia z wadowic ty kurwo zostaw papieża polaka

Jean Paul 2
3 lat temu
Reply to  gówno

Chuj Cie to obchodzi! Nie prosiłem o adwokata

aBDUl al-KozYeb
3 lat temu
Reply to  gówno

NIE WIEM JAK MOZNA POPIERAĆ PEDOFILÓW W SUTANACH I TUSZOWANIA SPRAW W POLSCE I NIE TYLKO GARDZE KATOLAMI I W PIŹDZIE MAM JAKIŚ BOŻKÓW KURWA ŻADEN KOŚCIOŁ CZY BÓG MI NA CHLEB NIE DA WIĘC MUSZE ZAPIERDALAĆ SAM NA SIEBIE.

Elijahu
3 lat temu

Nie bluznij. Jezus Chrystus To Wszechwładny Bóg, On Cię Kocha!

BALAGANE WPIERDALA MAKOWCA
3 lat temu

KOGO TO KURWA OBCHODZI.
CO U KUKONA?

chujcieto
3 lat temu

trzecia czesc tekstu przeczy piątej wiec no Kurwa nieźle

wykop
3 lat temu

TOMB PRZECIEZ TY SIE OSRALES FILIPKA NA FAME MMA KONCZ WSTYDU OSZCZEDZ

Arap
3 lat temu

Jebac tego kozojebce co jest chujowym raperem jeszcze gorszym fighterem to co on nagrywa to asluchalny sflaszowany sciek a ten cały sylu to dopiero gowno ta changa haha

Edi
3 lat temu

Ty Tomb najpierw na pocztę lepiej się wybierz dopiero potem sie wypowiadaj.

Popularne