Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Zelo ft. Wac Toja – „Lajcik” (prod. Zelo)

Kolejny utwór z albumu „Ostinato”, który jest już w sklepach.

Opublikowany

 

„Ostinato” to drugi solowy album Zelo. Toruński artysta, który ma za sobą pokaźny dorobek płytowy w ramach PTP, na swoim najnowszym wydawnictwie odnajduje się w całkowicie odmiennej stylistyce. „Ostinato” to mieszanka trapu, tropical trapu, rnb i soulu. Naturalne hity mieszają się tutaj z muzyką stawiającą głównie na nastrój.

Na „Ostinato” swoje gościnne zwrotki położyli: Białas (z którym Zelo miał okazję współpracować już przy okazji m.in. albumów H8M4 oraz Polon Deluxe), Buczer z którym łączy go wieloletnia współpraca, a także Wac Toja, Merghani oraz nie znani jeszcze szerzej, dobrze zapowiadający się Puchala i Erpson. Za warstwę producencką obok Zelo odpowiedzialni są Dudzik, IGNAZIO808 oraz Stawi który współprodukował bit do singla Wino, kobiety i śpiew.

„Ostinato” ukazał się 9 maja 2108 roku nakładem wytwórni Soul Records.

Tracklista:

1.Ostinato prod. Dudzik
2.Wszystko jedno prod. Zelo
3.Fuego prod. Dudzik
4.Lajcik gośc. Wac Toja prod. Zelo
5.Temat rzeka prod. Zelo
6.Niuanse prod.Zelo
7.Zdjęcia prod. Zelo
8.Wino, kobiety i śpiew gośc. Białas prod. Zelo/Stawi
9.Być sobą gośc. Puchala,Erpson prod. Dudzik
10.Ona ma flex prod.IGNAZIO808
11.Cały klub gośc. Merghani prod. Zelo
12.Skłaaad gośc. Buczer prod. Dudzik
13.Bonus track: Ślizgam się prod. Zelo

 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
no tak

lajcik to wy macie jak się oracie w dupale pedały. jeszcze ten wiejski celebryta na ficie. tfuu

cardiv

Kurwaaaa co to ma być gościu się ustawił na tym zdjęciu w kształcie róży XDDDDDDDDDDD wgl co to za moda na jakies teledyski z ameryczki widać że typek czuje się jak przygłup jak tak tanczy zamiast uczyc sie od najlepszych typu TPS i z klipu zrobić coś na miare szklanej pułapki naprawde w teledysku wielokrotnie karany akcja aż wychodzi z ekranu ten zwrot akcji nagle ucieczka tps próbuje liśćmi zatrzymać tajniaka to jest akcja rodem szklana pułapka.A tu? XDDDDDDD a co najlepsze TPS sam robi te klipy czyli nie tylko to że jest wybitnym artystą wyprzedza scene o 50 lat minimum to jeszcze umie sprawnie operowac kamerą

Popularne