Sprawdź nas też tutaj

teledysk

ZetHa eksperymentuje – nowa EP-ka i pierwszy singiel

„Wchodzę w to lato w sposób bardziej emocjonalny niż imprezowy”.

Opublikowany

 

fot. @pojman

Dwa dni temu agencja spacerange zaprezentowała okładkę zbliżającego się wydania ZetHy. Dziś do sieci trafił pierwszy singiel, który otworzył możliwość zamawiania preorderu.

ZetHa rozpoczyna preorder publikując pierwszy singiel na kanałach swojej wytwórni. “Kochaj Mnie” to dosyć spokojny utwór ze śpiewanym refrenem i melodyjnym bitem. Zeciak zarapował zwrotki w swoim, zawadiackim i technicznym stylu.

– Jestem w takim momencie kariery, w którym chcę pozwolić sobie na eksperymenty. Wchodzę w to lato w sposób bardziej emocjonalny niż imprezowy, ale niech pierwszy singiel was nie zwiedzie. Na tej płycie jest sporo uczuciowych uniesień, ale nie zapomniałem jak się tańczy. Do usłyszenia – mówi autor.

Minęły niespełna trzy i pół miesiąca od ostatniej płyty ZetHy współtworzonej z ReTo – Bon Appetit. Kolaboracja, którą można było usłyszeć wcześniej na pojedynczych utworach solowych projektów oraz w ramach chillwagonu ugotowała wykwintne danie składające się z 9 utworów. Powstanie tego albumu do ostatniej chwili było trzymane w tajemnicy, dopiero w momencie premiery fani dostali dwa single i możliwość zakupu płyty.

Od tamtego czasu Zeciak usunął się w cień i zabrał do dalszej pracy od czasu do czasu ukazując jej przecieki na swoich kanałach social media.

Premiera płyty Bar EP jest zaplanowana na 05.08.2022. Jej nakład jest ściśle ograniczony. ZetHa podczas Q&A na instagramowym profilu pochwalił się, że przed premierą ukaże się jeszcze jeden teledysk.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
rafalala
1 miesiąc temu

zapraszam do wanny

PAN Yp
1 miesiąc temu

P0lka tinder starterpack:
Napisz to sie dowiesz
Jestem sobą i to najwazniejsze
Nie piszę pierwsza
Mam cudowne córeczki/synusie/kaszojady
Nie interesuje mnie ONS/FWB
Plus size
Częściej jestem na insta: mokebe_lover69
https://ibb.co/Zmrbh5V

Hetman Rapu
1 miesiąc temu

A jak wchodzisz rafalali do wanny na bombe czy powoli, cweluszku?

Jan Słowack
1 miesiąc temu

Kolejna płyta o kórej za kilka tygodni nikt nie będzie pamiętał.

Malinowska
1 miesiąc temu

AnAl eksperymentuje – nowa wanna i pierwsza kąpiel

Popularne